Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PUSH-UP

MAŁE PIERSI

Polecane posty

Gość PUSH-UP

Cholera !!! Wiem że ten temat tu pojawiał się nie raz!!! Mam 19 lat i nie mam piersi. Żenująca sprawa i cholernie źle się z tym czuje. Popadłam w takie kompleksy że na plaże chyba nie wyjdę nigdu w stroju kapielowym. Wogóle czuje się przez to nieatrakcyjna, nie podobam się sobie i uważam ze innym też nie bede. Chore prawda ?! Ja wiem że to nie jest najważniejsza sprawa w życiu, ale gdybym miała te je**** piersi to byłabym szczęsliwa straaasznie. Najgorsze jest to że nic nie da się zrobić (nie mówie o operacji plastycznej) Beznadzieja !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótka odpowiedź. Są dwie opcje: psycholog chirurg plastyczny i psycholog To bez ironii napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3. opcja
facet ktory zakocha sie w Tobie nie w cyckach, bo tak niewarto, sprawi, ze i je pokochasz:P, szukaj faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push-up
Heh no jaa wiem :):):) Tylko mam tak że chyba się nie rozbiorę przed facetem. Od razu wkręca mi się że mnie wyśmieje (jesli by to zrobił to chuj, a nie facet) ale chyba bym tego nie zniosła. Albo mam takie mysli że pójdzie do kolegów i zacznie im opowieadać że nia mam piersi. Normalnie , to pisze jak niedowartościowana 12 latka, ale nie mogę znieść tego że nie mam piersi !!! Niom, chyba nie zostało mi nic innego jak psycholog :) doooobry psycholog :) Dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry mężczyzna może być baaardzo dobrym psychologiem, skuecznie leczącym z kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75B teraz
Jesli Cie wysmieje i poleci do kolegow to dupa nie facet.Zanim pojdziesz do łozka z kolesiem to chyba zaobserwuje ze masz male piersi i na pewno sie nie rozczaruje.Poza tym małe jest piękne.A tak na wesoło to pociesz sie że nie beda ci wisiały po porodzie jak skarpety z piachem(nie urazając DUUUŻYCH).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie tego strasznie balam, ze mojemu chlopakowi sie one nie spodobaja. Na szczescie sie mylilam :) A mam bardzo malutkie 70a! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do push-up
do niedawna też byłam posiadaczką biustu w rozmiarze A. Nigdy nie było to dla mnie dużym problemem. Nie rozumiem lasek, które wypychają sobie staniki. Po co udawać, że ma się coś czego nie ma. Zawsze nosiłam sportowe staniki lub wcale, bo miałam ładny kształt biustu, na plaży opalałam się toples. Z facetami też nie miałam problemów (powiedziałabym raczej nadmiar), oraz oporów żeby się rozebrać. Najważniejsze jest poczucie kobiecości. Teraz mam duże B/małe C i nic się w moim życiu zmiemiło. Powiększyłam biust rok temu z ciekawości i dlatego, że nie był to dla mnie problem finansowy. Nie żałuję decyzji, ale czasem zatęsknię za "starym" rozmiarem. Pewien mój znajomy, gdy dowiedział się, żę chcę majstrować przy biuście, długo mnie prosił, abym tego nie robiła. To nieprawda, że rozmiar biustu ma znaczenie, raczej kształt, lub chociaż zarys ładnego kształtu. Ciesz się, że masz taki a nie jakieś zwisy. Przynajmniej dziewczęco wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma znaczenie ale lepsze a natu
ralne, niz b/c silikony, blllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś
bleeeeeeee, pewnie nawet na oczy nie widziałeś/łaś. Zresztą w życiu byś się nie skapnął i żyłbyś w błogiej nieświadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam małe piersi takie malutkie z stojącymi sutkami pycha :) prześlijcie mi zdjęcia to wam powiem czy macie fajne czy idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczne piersi zawsze sie da
odroznic. oczywiscie gdy zdejmiesz stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak będzie wylecie mi swoje zdjęcia swoich piersi bez twarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba
naprawdę nie widziałeś silikonowych piersi na żywo, lub pokazywała ci koleżanka z podwórka, która zrobiła sobie piłki z wkładek z odzysku i ma cięcie na środku cycka. Ostatni raz się wypowiadam, bo chcę pocieszyć dziewczynę, patrząc z innej perspektywy a nie czytać posty atakujące mój biust. Ciemnogród straszny! Nie widziałeś mojego biustu, to się nie wypowiadaj. Nie wyglądam jak doda elektroda, nie mam blond włosów i badzo naturalnie wyglądające, średniej wielkości piersi, które są dziełem niebylejakiego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle-onnaa hej spam
hej spam:-) Podaj mi Maila, to ja Ci wysle. Ciekawe co powiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne
A ja zaluje,ze nie mam malych. Toz to sama przyjemnosc chodzic w bluzkach i nie miec stanika. Wtedy one tak ladnie sie ruszaja. A tak? 75 B to moje sa dla mnie za duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za propozycję
ale już mam faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet wyśmiewający małe piersi u kobiety to pizda nie mężczyzna.Nie wie tak naprawdę co kobieta daje mężczyźnie.To samo z resztą działa w drugą stronę:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To fascynujące
Do push-up. Piersi mają tak małe znaczenie w bezpośrednim kontakcie, że prawie żadne. Jeśli się facet w Tobie zakocha, to będzie kochał Twoje piersi takimi , jkaie są. Faceci nie zakochują się w piersiach, nogach, pupie, ale w Tobie całej! W Tobie jaka jesteś- CAŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem waga
tez mam male piersi i balam sie zdjac stanika, balam sie ze hloapk mnie wysmieje itp jednak okazalo sie inaczej:) , jak bedziesz czula ze to ten i bedziesz z nim wysraczajaco dlugo to nie ma obaw ze cie wysmieje, musisz miec tylkoz aufanie do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurka
Daj spokój:)) ja mam duże ładne piersi (miseczka c) ale wyobraź sobie ,ze mam obecnie pratnera ktoremu wlasnie podobaja się małe!!!! hehehe. twierdzi tez ,ze zdecydowanie czesciej zwraca uwagę na kobiecą pupcię i nożki:)) tak wiec nie masz czym się dziewczyno martwic!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurka
dokładnie zaufaj mu - na pewno cie nie wysmieje a jesli by tak sie zdarzylo tzn ,ze musisz sie odwrócic na piecie i szukac innego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś dawno temu \"cudowny facet\" walnłą mi podczas pierwszego \"romantycznego\" zbliżenia erotycznego: uuu, myślałem, że masz większe piersi... i że brzuch masz mniejszy.... Oczywiście było to nasze pierwsze i ostatnie zbliżenie. Frajer i tyle :) Takich się olewa sikiem prostym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja .....
male piersi maly klopot male zwisy po p orodzie, a w wieksdzosci nie ma zwisu nie to co duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja .....
faceci sa bezszczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
nawet małe piersi w czasi e ciazy powieksza sie trzykrotnie, potem wracaja do normalnych rozmiarów i juz snie sa takie ładne.. wiem co mówie.. ale ktos tutaj miał racje mówiąc ze najlepszym lekarstwem jest po prostu.. zachwycony facet! myśłlam ze juz nigdy nie pokaze sie nikomu bez stanika, a tu prosze _ zjawił sie taki co to uwielbia moj e piersi takie jakie sa< a sa naprawde małe i maja blizny po rozstepach: ja to widze, a on nie.. wiec spoko, głowa do góry.. jełsi moje moga sie podobac to chyba kazde moga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push-up
Dzięki za wypowiedzi ale mi się chyba nie da nic przełtumaczyć ;/ Mi się nie podobają , a najważniejsze jest to co ja myślę. Po prostu jestem niezadowolonai tyle. Kurdeee. I żeby nie było ... ja stanika sobie nie wypycham :P:P:P Dziękuję wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neri
szukaj plusów! przynajmniej nie będziesz za kilka lat albo po porodzie nosicielką obwisłych, wielkich, sflaczałych piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większe piersi sa najwazniejsz
male mnie nie zaspokojaja, odrazu bym zakończył z taką związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×