Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariiiiiiiiiiiiczzzczcczzczcka

Moj facet prosi aby wylizac mi cipke podczas okresu....

Polecane posty

Gość Mariiiiiiiiiiiiczzzczcczzczcka

Czy powinnam sie godzic? Czy prowalyscie? Jak to jest? Czy to jest zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
Daj mu spróbować, to odechce mu się do końca życia, a ty, kochana będziesz miała spokój:):) Poważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja sie wypowiem
Zrup to ! Super uczucie ! My tak zawsze robimy jako gra wstempna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mnie bardzo polubił :D Co do tematu-nie próbowałam. Jeśli on chce zrobić Ci minetkę jak masz tampon no to prawie bez różnicy, ale bez tamponu ja bym się nie zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka_
na samą myśl podnosi mi się obiad.. (ostatni posiłek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fuj, to podchodzi pod fetysz, on chyba niewie jaki zapach wydziela sie z kobiety podczas okresu,ale tak jak ktos tu napisał..daj mu, wiecej nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borubar123
Ej, trochę Was nie rozumiem ;p Skoro sam chce to niech spróbuje, maiłby się brzydzić własnej kobiety? jak dziewczyna ma okres to jest obleśna? ;P Obleśna jest jak się nie umyje, podobnie jak facet, okres jest naturalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę to dziwne ale niech cię wyliże co ci tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas sie zgodzic tym bardziej ze moze jest wampirem wiec wyssie z ciebie cala krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat wywołał u mnie mdłosci .Tak daj mu wylizac z Ciebie brud i smierdzacą krew , dobrze sie czujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 22.02 was to juz p******o kompletnie , ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A daj mu i niech najlepiej zaraz z zakrwawionym ryjem leci na policje że go jacyś Aborygeni za rogiem pobili, albo? ... No załóżmy Żydzi z Ku Klux Klanu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego krew podczas okresu mialaby smierdziec ?Chyba,ze ktos jst brudasem i sie nie myje,to caly smierdzi,bo pierwszy raz slysze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu sama krew w sobie ma specyficzny zapach , i chyba wiadomo ze to najgorsze brudy z organizmu wylatuja , w ten sposób oczyszcza sie tez organizm kobiety z toksyn to co uwazasz ze to czyste i zdrowe jest .Dla mnie moja krew mi zalatuje i wcale nie jestem brudasem ...i uwierz sam okres jest to dyskomfort dla kobiety a co mówiac by inni to czuli wąchali , ogarnij sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc .Dla mnie moja krew mi zalatuje i wcale nie jestem brudasem ...i uwierz sam okres jest to dyskomfort dla kobiety a co mówiac by inni to czuli wąchali , ogarnij sie !!! Zalatuje?Moze w twoim przypadku,w takim razie wspolczuje :O Nigdy nie mialam takiego problemu i dla mnie to moze byc najwyzej na niskim poziomie, ale nie obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziraoj
Haha rozśmieszyły mnie te wszystkie odpowiedzi aaaa Jak tak bardzo chce to sprubuj ale użyj tamponu bo bez to raczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólczuc to trzeba tobie , niski poziom reprezentuja osoby mysląc o tym by dawać brudy komus do wylizania jeszcze przy tamponie rozumiem .....ale tak bo ma ktos fanaberie by krwi spróbowac to moze zesraj sie nie wytrzyj i daj partnerowi do spróbowania no to przecie to tylko fizjologia i tez z organizmu kretynko- kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaaaaaaaaa i zapomniałam dodac najedz sie kwiatków moze zdarzy sie cud i bedzie fiołkami pachniec :)wtedy kupka bedzie smaczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakeup88
Kochać się podczas okresu jeszcze rozumiem, bo sam to Lubię :) ale żeby cipke lizać sorrrrrkkkkkaaaaa nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smakosz
To jest piękne i próbujcie zswsze kochających kobiet,nic obrzydliwego wręcz pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież z dzury cięglem nie leci łechta jest poza obszarem wylotu więc ci ją może nuplac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sakosz
Masz więcej pysznych dziurek do dyspozycji,postaraj się,a ni pożałujesz Ty i Twoja partnera,ze jest piękna i pyszna hemie ma. Jak nie to zmień ,jaka Ci podejdzie pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smakosz
Ja to robię z moją partnerka i to lubimy ,nie brzydzę się tego i jej jestem dumny i mam satysfakcje z tego i dzielę się z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smakosz
Niech dobrze liżę to sladu krwi nie zobaczysz ,tylko czystą cipke .To jest minetka ,dlugo i dokladnie.Ja tak robię!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smakosz
Jesteś odważna to się umówimy na taki sex moralny i zobaczysz czy jest to realne.Chyba że nie jesteś kobieta piękną i atkcyjna pasuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas wyszło to samo jak robiliśmy test co znalazł w internecie https://www.napralce.pl/ i powychodziły jego różne ciągoty o tym może akurat zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smakosz
I można i czy bylo pięknie,lepiej nie zapomnij o tym bo znajdzie inna co mu to da .I zostaniesz samą ,lepiej się powoli dogaduj przez maly szantaż pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to dla was obleśne ale dla mnie ma ogromne znaczenie bo wiem że mężczyzna nie brzydzi się niczego z moim ciałem związanego,to dla mnie przejaw największego oddania,ja się myję i używam żelu do higieny int.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to mnie więcej to samo, co połykanie spermy. Dlaczego więc lizanie cipki ma być czymś obrzydliwym, a połykanie spermy czymś naturalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×