Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona i on i sikanie

mojego chłopaka podnieca sikanie!

Polecane posty

Gość ona i on i sikanie

ja rozumiem że facet chce by jego kobieta miała wytrysk, bo to znaczy że było jej wspaniale, więc nie dziwi mnie to że i mój partner chłopak chce bym miała wytrysk, trochę to zawstydzające ale jest bardzo przyjemnie, więc ok :) . Jednak gdy zechciał bym na niego nasiusiała, czy też bym przy nim oddawała mocz to czuje się trochę skrępowana, dziwnie... gdy jesteśmy daleko od siebie to przesyłamy sobie nagie zdjęcia, filmiki i tym razem on chciał bym zrobiła zdjęcia jak siusiam czy też to nagrała :o mówi że go to bardzo podnieca, ja osobiście wstydzę się sikać wiedząc że ktoś jest za drzwiami, a co dopiero nagrać, czy też pokazać to na żywo :o trochę nie wiem co robić, powiedziałam mu na razie że to dla mnie za szybko itp ale pewnie za jakiś czas znów o tym wspomni, nie wiem co robić. czy spełnić jego życzenie czy też i nie? jestem jego pierwszą poważną partnerką i mi pierwszej mówi o swoich fantazjach, pragnieniach, on jest moim ogólnie pierwszym chłopakiem, więc nie wiem czy też tak sami mają inni mężczyźni. jak to z wami jest? na prawdę podnieca was to? co czujecie widząc jak kobieta siusia czy też gdy sika na was? co kobiety zrobiłybyście na moim miejscu? dodam że świetnie się dogadujemy zarówno w sprawach codziennych jak i łóżkowych, bardzo się kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W usta za zgoda obu!Ja siusiam mezowi na ptaszka zaraz po orgazmie wspolnym i jest tak podjarany ze jeszcze z minutke-dwie mnie w pupcie zapina na ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona i on i sikanie
tak myślimy o sobie bardzo poważnie, on już chce ze mną zamieszkać, planujemy swoją przyszłość, gdzie zamieszkamy, co będziemy itd jestem tylko zdziwiona że to go podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozne rzeczy podniecaja to juz indywidualna sprawa kazdego z nas.Kto wie moze kiedys bedziecie chcieli trojkacik,anal,swingers house party....,kazdy odkrywa siebie latami.Pamietaj,ze jak i wlozku to tak i w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona i on i sikanie
jeśli chodzi o trójkąty to nie wchodzi to w grę, nie akceptuje takich rzeczy, on o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co mnie podnieca ? Dominacja toaletowa, jak kobieta idzie i się załatwia, a pod nią pod krzesłem toaletowym, ja, czekając na porcję moczu, na moją twarz i do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona i on i sikanie
on do buzi czy na buzie chyba nie chce, jak na razie wspominał o tym bym się zsiusiała na jego brzuch i penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne to jest, ale jeszcze lepszy jest seks grupowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest chyba z nim tak źle chyba. Wyobraź sobie, że mnie podnieca myśl, jak bym miał chodzić w obroży z kobietą do wc i być świadkiem jak ona się załatwia, a potem papierem toaletowym po wysikaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona i on i sikanie
oglądać by chciał jak siusiam, podetrzeć to nie wiem, ale być na smyczy to by nie chciał, tego akurat jestem pewna. sex grupowy jest dla mnie osobiście obrzydliwy, chłopak wie, że jak tylko to zaproponuje to już to będzie koniec naszego związku, bo nie toleruje innych osób w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to wgl za problem. Ja ze swoją żoną zawsze bierzemy razem prysznic i sikamy kiedy chcemy. I jest to bardzo zabawne i wręcz podniecające. A że ja mam chopla na punkcie jej cipki to czasem proszę, żeby sikała na moich oczach kiedy jesteśmy w wannie. Potem lizanie na maksa i kończy się ostrym bzykaniem. Norma. Może u nas trochę za normę bo sikam jej do buzi. Potem obciąganie z połykiem jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona i on i sikanie
dla mnie to jest szokujące, bo pierwszy raz słyszę żeby to mężczyźnie się to podobało, a po drugie sama bardzo krępuje się sikać gdy ktoś jest za drzwiami, bo to słyszy, a co dopiero żeby na to patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
My też sikamy i nie wstydzimy się tego, nie wiem czy jest to dla niego podnoecające, muszę spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tacy faceci, którzy to lubią, może nie jest ich dużo, ale są. Gdzieś w badaniach było, że 10 % mężczyzn ma fantazje na temat sikania i 6 % kobiet, chodziło o Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Nie no -sikanie sobie do buzi to już perwersja. Oczywiście co kto lubi. Ale ... autorko, sikać przy nim czy też pokazać mu jak to robisz możesz spróbować. To nie takie straszne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona i on i sikanie
z biegiem czasu może uda mi się przełamać i się przy nim wysikam :) może nawet mi się to spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćStoiMiNaMyslOtobie
Mnie podnieca widok jak moja sika gdzies tam w krzakach.Mam ochote od tylu podleciec i ja ta "ci/pkom"lechtunie zlechtaczyc.Uwielbiam ta aksamitna skore na ci /pccee.Zsikaj sie mu na brzuch i na jaja a zobaczysz ze bedzie szczesliwy.Z czasem i do buzi ino pij wczesniej tylko zwykla wode!Nic kolorowego,owocowego itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
A ja mam ochotę zapytać: co Was w tym podnieca? Ciepło? Wrażenie, że ktoś robi na Was coś zakazanego, nieczystego? Liczę, że ktoś obeznany w temacie odpowie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sikanie na kogoś nie jest takie łatwe musisz się dużo opijać wodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie nigdy nikt nie sikał. Mam pragnienia i fantazje o tym, aby być toaletą kobiety, którą bym uwielbiał. Kosztować coś, tak najbardziej intymnego, czego nikt nie może zakosztować od osoby, która byłaby dla mnie najcenniejsza. Takie pragnienia mam od lat, kiedy byłem dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą i z początku mnie to troszkę obrzydziło ale gdy spróbowałam to zrobić na niego było cudownie widziałam jaką przyjemność mu sprawiam jak dochodzi z podniecenia :) i ja sama się tym podniecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to nie rozumiem jak można się krepować sikać gdy ktoś jest za drzwiami toż to chyba normalne jest. A ja ze swoim tez na siebie sikamy w wannie pod prysznicem :) Fajne to jest i tez mu nagrywałam takie filmiki bo prosił i nagie zdjęcia itd... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod wanną to jeszcze nic takiego, takie urozmaicenie, co dopiero służyć jako toaleta, do sikania i wydalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być w wannie, sorry za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawdę jesteście takimi po.je/bu.sa.mi, czy tylko robicie z nas idiotów? Przecież człowiek nie jest bezrozumnym bydłem, żeby zachowywał się gorzej od świni (nie obrażając świń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:32 No ale o co ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrażliwcy na bodźce zazwyczaj potrzebują silniejszych doznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium, który to był taki zboczuś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy młodym małżeństwem i nie krępujemy się przy siadaniu na muszli. Rano gdy bardzo mi się chce siku często siada sam na muszli i sadza mnie na swoich nogach. Gdy puszczam ogromnie się podnieca. Po wysikaniu oboje jesteśmy tak dodatkowo podnieceni, że zaraz mamy stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet z prawie 10 letnim stażem małżeństwa mogę powiedzieć tyle że w związku nie powinno być tajemnic więc powinnaś się cieszyć że tak normalnie ci o tym mówi. Sama sprawa siusiania to troszkę szerszy temat. Mnie samego to bardzo podnieca ponieważ jest to coś co bardzo krępuje moją żonę ale wywołuje spory zachwyt gdy oprócz siusiania na genitalia przykładam usta aby się napić. Jest to coś tak intymnego co nas tylko w związku umacnia. Teraz teoria; kiedy sikać tu co nie których zdziwię, zarówno kobieta jak i mężczyzna minimum 12 godz. przed taką zabawą powinni ograniczać spożycie słodkiego, tłustego. Mocz stanie się przeźroczysty i bez odpychającego zapachu, co znacznie urozmaici dany wątek współżycia. Więc proponuje spróbować jednak nawet w jednej sekundzie zwątpienia odmów. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×