Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona i on i sikanie

mojego chłopaka podnieca sikanie!

Polecane posty

Gość gość
ja uwielbiam jak dziewczyna sika mi do pyska . Piwo z cipki dziewczyny jest bardzo zdrowe odrzywcze ma dużo witamin najlepiej smakuje tuź po okresie wtedy jest najzdrowsze najczystsze .i przed stosunkiem nigdy po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 31
Ja uwielbiam jak dziewczyna sika mi do pyska - warunek jeden przed stosunkiem nigdy po. Najlepiej smakuje tuz po historii .wtedy jest najczystsze i najzdrowsze . Piwo z cipusi dziewczyny jest bardzo zdrowe odrzywcze ma duzo witamin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to wogole nie podnieca. Już się uspokojcie. Dostać raz na jakiś czas a nie dostawać szlaufem. Ogarnijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to w ogole za okreslenie "siusiam"? to z przedszokola? czy jak? widac kompleksy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez podnieca sikanie,tym bardziej jak ide spac i mam na sobie zalozone rajtuzy to sikam wnie w luzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze podnieca patrzenie na sikającą kobietę. Dawniej podglądałem kobiety zatrzymujące się na siku na wszystkich możliwych leśnych parkingach. Teraz patrzę na żonę gdy siada na sedesie. Ona to chętnie akceptuje. W wannie robi siku na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię patrzec jak żona sika i przed końcem siada mi na twarzy. Zresztą Zone też podnieca jak widzi jak ja sikam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiezna
A mojego zapach jednodniowych majtek . I nie tylko moich bo i swojej mamy i siostry. Ja też lubię się zasikac w rajstopy każdy coś ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie i moją żonę podnieca patrzenie na siebie przy sikaniu. Żonę może nawet bardziej bo nieraz gdy widzi że bardzo mi się chce sama wyciąga mi siusiaka i trzyma gdy sikam. a szczególnie lubi gdy idę z łózka wieczorem lub w nocy nago do łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście zacofani mój chłopak potem mąż często widzi jak oddaję mocz i widzę jak on oddaje. Również jest przy każdym badaniu ginekologicznym cipki bo intymność to ja i chłopak czy mąż a nie ja i obcy czasami zboczy ginekolog! ! Ostatni onkolog urolog itd. . Molestowali i gwałcili! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy zaczęłam chodzić z chłopakiem zauważyłam, że podgląda mnie przy sikaniu. Powiedziałam mu że może być w łazience gdy sikam i nie przeszkadza mi to. Zauważyłam, że krępuje się ale bardzo tego chce i często wchodzi za mną. Gdy wyjeżdżamy gdzieś na wycieczki to oczywiście sikam bezpośrednio przy nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojego nakryłam najpierw jak wącha moje majteczki w kroku, więc pozwoliłam mu aby wąchał mnie w kroku gdy mam majtki na sobie a następnie lizał cipkę po ściągnięciu majteczek, potem zauważyłam, że podgląda jak siusiam, więc mu na to pozwoliłam mu patrzeć, potem pozwoliłam mu mnie dotykać tam, jak siusiam tak aby mocz spływał mu po dłoni, potem gdy chciało mi się sikać pod prysznicem gdy kąpałam się z nim poprosił abym nie wychodziła i zrobiła to tam i tak się ustawił, abym nasiusiała mu na tors ... i ewidentnie się przyznał, że go to kręci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj było bardzo gorąco i zrobiliśmy sobie party ...moja dziewczyna wypiła parę piwek a potem kilka drinków i tak jej się chciało, że przebierała z nogi na nogę ale powiedziałem jej, że nie może mnie zawieść i musi jeszcze wytrzymać.... kazałem jej wypić jeszcze jedno piwko. Powiedziała, że aż boli ... wtedy poszliśmy do łazienki a ona prawie wyjąc już z bólu kucnęła nade mną i sikała na mnie bardzo długo, odetchnęła z ulgą gdy całkowicie opróżniła pęcherz. Potem kochaliśmy się cali mokrzy w jej siuśkach n o moich też, bo jak też polewałem z mojej sikawki jej ciałko.... ....było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PokazD**e
Jakiś czas temu wracaliśmy z dziewczyną z imprezy, i w sumie mieliśmy już kosmate myśli po drodze, a że alkohol działa cuda, jej się zachciało sikać. Było już dość ciemno, więc ona bez skrępowania kucnęła przy bramie, i zaczęła sikać "na odległość", nie wiem, dla zabawy chyba, ale mnie to tak podkręciło że bez ostrzeżenia rozpiąłem rozporek, wyciągnąłem k****a i wepchnąłem jej do ust. Jako że nigdy tak jej jeszcze nie zrobiłem, ona się "zacięła" z zaskoczenia więc sam się obsłużyłem jej ustami dopóki nie wystrzeliłem. Nie trwało to chyba jednak długo, bo jak ja skończyłem to ona dalej sikała mi na buty. Dziwna sprawa to to, że lubię patrzeć jak laska sika i kręci mnie to, ale już sama wizja oblewania się moczem wydaje się być trochę nie przyjemna, a już picie tego, czy sikanie do ust jest dla mnie po prostu obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem z kilkoma dziewczynami i jedna taka to zawsze biegła za mna do łazienki jak szedłem siku.Musiała sobie popatrzyć,czasem chciała nagrywać co mi juz nie odpowiadało. Skoro ja to kręciło to zgadzałem się na to. Czasem nawet reką przytrzymywała xD. Nie tak dawno poznałem przypadkiem kobiete i pojechałem z nią na wycieczkę. Gdy poszedłem się wysukac w krzaczki ona była przy mnie i juz trzymała za niego. Pomyslalem sobie ze jak na drugim spotkaniu robi takie rzeczy to w łożku bedzie zapewne ciekawie. Kazda perwersja czy takie zabawy sa OK gdy je akceptujecie oboje.nic na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaali
To jest wypas podnieca mnie to bardzo jak przyjde z pracy wieczorem zona gasi swiatlo wlacza latarke w telefonie chwyta za moje wlosy i przystawia do cipki sika i dociska moje usta co nie wypije to scieka po mnie .nie raz w nocy spie docisnie mnie do poduszki i wlewa we mnie swoj nektar musze wypic ile mi dano zeby lozka nie zalać ! Albo mam drika ide np dolozyc do pieca przychodzę che pic dalej ale czuje ze jest cieplejszy i smak stal sie bogadszy penis od razu wstaje i ciagnie do zony Kobiety sa boskie ten fetysz jest piękny Ktos chce spróbować nie ma co sie krępować zycie ucika pragnienn nie spelnicie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A idz ty paskudzie z takim paskudzeniem co za maciory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaali
Sprobuj ! Majciochy po calym dniu tez fajna sprawa ;) I jezyczek zamoczyc w ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładny chłopak
To obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejmuje dokładnie ustami jej cewkę moczową i pijesz do końca. Tak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze lubiliśmy z moją dziewczyną a teraz żoną patrzyć jak sikamy. W wannie przed kąpielą sika na mnie prawie zawsze. Gdy jest w łazience a ja wchodzę się wysikać podchodzi i trzyma mi. Gdy ona siada na muszli a ja akurat też jestem w łazience podchodzę, wkładam od tyłu rękę i trzymam na jej siusi aż wszystko wysika. Czasem tak nas to podnieca że zaraz mamy stosunek. Mieszkamy sami i nigdy nie zamykamy drzwi łazienki gdy tam jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalaali wczoraj Czyli nie owijając w bawełnę - dla niej jesteś tylko kiblem, w który może dowolnoe szczać kiedy jej się podoba i ty nie masz nic do gadania. Niech jeszcze ci zupę doprawi litrem całodniowych żółtych szczyn xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego chłopaka bardzo podnieca gdy widzi jak sikam, czy w wannie, czy na muszli, szczególnie w plenerze gdy sikam tak by widział obie dziurki. Ale picie moczu to dla mnie jakaś paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj o urynoterapii moja dziewczyna mnie tego nauczyła. Pamiętam jak wypiłem pierwszy raz ze szklanki. Potem odnalazłem w tym przyjemność a picie prosto z cipki jest też podniecające. Ona z mojego penisa codziennie pije od 3 lat i uważa że jej to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas oglądanie siku czy wysikanie się na mojego w wannie to jest dla nas jako podniecenie. Potem często zaraz odbywamy stosunek. Ale nie jako terapia zdrowotna picia moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaali
Ja dlugo dochodIlem do tego zeby mogla zrobic siku na mnie .cieszko bylo ale jak takie byly moje pragnienia to uszanowala to i sam to od niej wyciagalem zeby tak bylo jak ma ochote na sex . Mnie to podnieca jej mocz jak sika na mnie jak nasika mi do duzego kieliszka i pij3 sobie podnieca mnie to i jej jest duzo lepiej dla niej to chore troche ale skoro tak prosilem to sie przekamala i dzienkuje jej za to Kazdy ma swije odchyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaali
Moim zdaniem sikanie na siebie jest podniecajace ale jak ktos podejdzie do tego p******i to chore itp to bendzie tak zawsze myslal . U nas to poprawilo sex o 60%ze byla na tyle wyrozumiala i teraz jest jej tak dobrze po tym jak mi udzieli do buzi lub na cialo lub zmiesza z drikiem .ze sama proponuje czasem czy nie chce bo tylko korzysta . Jej przez glowe nie przechodzi ze mogla by sie napic lub zeby na nia sie wysikac ale ja bym nawet nie chcial bo to jakos krepujace ;) pozdrawiam ludzi co siedza w temacie i ciagna z tego podniecenie i przyjemnosc kalaali pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię patrzec na cipke gdy sika i gdy skaczy to wylizac mojej żonie. Ona raz lubi patrzec jak ja sikam ale muszę o******** napletek. Ostatnio wlozylem jej swojego k****a a ona zaczela sikac . Siedziała na mnie . Cipki są śliczne jak sikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sikosz przez zamknięty rozporek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiać lizac i smakować kobietę okres tamponem siusiu wypijam i kupka też. Zjadam i dumny jestem ,bo to kocham ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×