Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona i on i sikanie

mojego chłopaka podnieca sikanie!

Polecane posty

Gość Zboczona Ines
Mężczyzna powinien być posłuszny kobiecie.Mam 57 lat i uwielbiam szczać w majtki i narobić kupsko też.Jak się zeszcze to mąż musi mnie przebrać,wyssać resztki moczu z majtek a z podłogi zlizać.Jak narobię w majtki musi mnie podmyć a majtki wyprać.Często korzystam z męża jako kibla i Szcze mu do ryja.Co wypije to wypije resztę sprząta.Potem dziękuję mi za to całując moje stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 16 lat i z przerażeniem odkryłam, że podnieca mnie patrzenie jak faceci sikają. Chętnie ich bym podglądała. Od jakiegoś czasu zdarza mi się fantazjować, że pracuję w szalecie publicznym i wchodzę z mopem tam w trakcie gdy faceci z niego korzystają i wpatruję się jak oddają mocz do pisuaru. Wstydzę się przyznać mojemu chłopakowi, że coś takiego mnie jara ale chętnie popatrzyłabym jak leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też podnieca jak kobiety sikaja lubię podsłuchiwać jak to robi np moja siostra albo kuzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również bardzo lubię gdy żona sika mi na twarz gdy lize jej cipke i dociska mój pysk do swojej muszelki uwielbiam jej wzrok gdy to robi widać że ja to kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie bym tego spróbował, jestem z Poznania jakby była jakaś Pani chętna. Skor81@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię słuchać w szkole jak Dziewczyny sikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest piękne jak one to robią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urynowa panienka
Szczytowanie połączone z sikaniem jest dla mnie z******te, odlatuję podwójnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urynowa Panienko, pogadamy sobie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapach moczu na cipce jest cudowny. wieczorem, gdy ona nie wyciera sromu po oddaniu moczu przez dzień-dwa panowie co wy na to ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel

Ja z zona lubimy swiat BDSM. Moja Pani czesto daje mi swojego szampana np z kieliszka i musze pic go przez slomke. Podczas gdy ona popedza mnie ratanowa trzcinka. Bijac moj tylek by mnie zachecic do szybszego picia. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×