Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość astrofanka

mów do mnie jeszcze....

Polecane posty

Gość astrofanka

.... Za taką rozmową tęsknilam lata.... Każde twoje słowo słodkie w mem sercu wywołuje dreszcze- mów do mnie jeszcze... Mów do mnie jeszcze... Ludzie nas nie słyszą, słowa twe dziwnie poją i kołyszą, jak kwiatem, każdem słowem twem się pieszczę- mów do mnie jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Hmmm witaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiezdny mag
Wybacz Astrofanko, za bardzo skupiłem się na swoich sprawach codziennych, nie dostrzegłem listu. Lecz czy ćmy gończe za nami już nie biegną? Trudno je dostrzec stojąc zagubionym w ciemności na tle ponurego boru, tylko światła stacji paliw w oddali mając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do tego jeszcze romantyczka. Mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeptem. Gwiezdny pył rozsypany po Twym ciele Znaczy ścieżkę od ust ku piersiom. Jękiem. W monotematyczne astralne światy Wnika galaktyczne imperium słońca. I rodzi się Nasz Wszechświat... Miłosne Big Bang. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzmarsa
Dobrej nocki astro i miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrofanka
Dziękuje... Pięknych snów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiezdny mag
Będę śledzić w sennym marzeniu jak na pegaza grzbiecie Przemierzasz kosmiczne bezdroża. Gdzieś stamtąd uśmiechnij się do mnie, Puść oczko i gwiezdnego pyłu podeślij garść. Potem szeptem opowiedz co słychać u bogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merkurego lira, Westchnienia Wenus, Ciężki oręż Marsa, Jowisza grzmoty, Saturn pożerający własne potomstwo- gwiazdy i mgławice. Uran prastary chichocze w swej mądrości, Neptun szumi na granicy, gdzie kończą się Światy... I gwiazdy, gwiazdy, gwiazdy magiczne. A my tacy malutcy i tak mało boscy jak Ziemia. Dobranoc fani kosmosu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzmarsa
Wow, ale pieknie napisane. Mają chłopcy talent. Jak tam dzionek astro mija? Dzis to brzydko pochmurnie i zimno. Nie tak jak wczoraj. Pieknie, słonce jak w maju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćastrofanka
Wciąż rozmyślasz. Uparcie i skrycie. Patrzysz w okno i smutek masz w oku.... Przecież mnie kochasz nad życie? Sam mówiełeś przeszłego roku... Śmiejesz się, lecz coś tkwi poza tym. Patrzysz w niebo na rzeźby obłoków.... Przecież to ja jestem niebem i światem? Sam mówiłeś przeszłego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćastrofanka
witaj chłopczezmarsa:) za oknem szarości, popiele, dzień ponury. Jednak upływa dośc przyjemnie, spokojnie. Tęskniłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzmarsa
Siedzę i siedzę. Myśle i myśle.... ba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzmarsa
Bardzo. Nie wiem jak Ty czytasz miedzy tymi wierszami ale wiem jedno. Otworzylas te ksiazke, zaczelas czytac i był dramat. Teraz sam juz nie wiem co? Co Ty ze mna zrobilas? astro? Aż wyłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiezdny mag
Dni płyną i noce bezsenne Kradzione mijają kwadranse My nadal jak zegara wskazówki Co chwila tracimy swe szanse. Piszmy odważnie o ciała i duszy pożądaniach Zamiast się skupiać na ku gwiazdom wzdychaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo wypiertalaj z tego tematu bo zaraz też sobie skopiujemy spamik i nie popiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscastrofanka
Gość zmarsa - sprecyzuj" wylem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscastrofanka
I jak mam rozumieć slowa" i był dramat"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzmarsa
Nie wiem astro czy to Ty czy jakies glupie podszywy. Dramat był, obrażony na cały świat! Albo ptzynajmniej na połowe. Jak to Ty to wiesz o co chodzi. A wyłem bo mo brakowało takiej rozmowy. Nie tylko o pogodzie i co w rodzinie słychac. Dzisiaj juz nie mozna nikomu zaufac, zwierzyc sie. Pozdro astro. Pogadamy jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscastrofanka
Gość zmarsa zaloguj się tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzmarsa
Astro. Nie mam tam konta, nie zaloguje sie. A zanim załoze to lata swietlne miną. Wiesz to tak jak to co Ci tlumaczylem z ta startowka. Zaloguj sie Ty, prosze. Wejde jako gosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idżcie na chat WP , tam nie trzeba sie logować. Ile wy macie lat 60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzmarsa
Do 9:11jak to zgadles ze mam 60? Ku/rwa juz myslalem ze przejde na emeryture i zapisze sie na kurs komputerowy dla senioro a te uje podniosly wiek i co? I musze do smierci za/pier/dalac. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzmarsa
Już jestem, a Ciebie nie ma..... Znowu zimno i pochmurno. Wszystko co najlepsze tylko dla Ciebie. Dziekuje za ten pierwszy promień słońca na pochmurnym niebie. Astro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Jak na kobiete mało rozmowna, ale w końcu temat brzmi: mow do mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscastrofanka
gośćzmarsa jestem .... chodź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćastrofanka
co się dzieje ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćastro
no dobrze, uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×