Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mucha ma paranoje i wyzywa

Polecane posty

Gość gość

:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź już spać czubie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalozyles ten temat o pół do pierwszej w nocy, nołlajfie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że jak napluję na autora tego beznadziejnego tematu, nie będzie to zapisane w moich aktach, co panie archiwisto? :( :D No co się dziwicie. Działa 24/h :D Tak mu się tu spodobało :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Powyższy post z gęganiem wkleił niejaki Shere Khan, psychol nienawidzący Pavlo. Znany też jako Widmo. gość wczoraj No i się wysypałeś Widmo. Wiedziałem że to niemożliwe, żeby dwóch identycznych popaprańców siedziało na erotycznym i uczuciowym. Nadal planujesz zabić Pavla? smiech.gif X X Nie czytałyście tych wpisów, czy udajecie, że nie zauważacie?Widać, nic nie rozumiecie nadal Cioteczki. Pavlo1985 to normalny, fajny facet, który pisze na dziale uczuciowym i ma setki wpisów. Niestety odkąd na dziale pisze typek zwany kiedys Kreską a teraz Widmem wiele się zmieniło, na gorsze, chyba nie musze dodawać. Typek ten nie pisze jako Widmo czy tez Kreska ale jako Shere Khan i to on próbuje niszczyć uczuciowy tak samo jak erotyczny pod pseudo-Widmo. Uwziął się na Pavlo i od tego czasu straszy go, nęka a teraz po prostu założył mu podszyw i zakłada niezliczone, idiotyczne tematy na ogólnym, a nawet spamuje u Was na jego konto. Muszko Śmierdziuszko oryginalny nick Pavlo nie ma w nazwie 1 tylko l i ma założone na tym podszywie jedynie kilka debilnych tematów i wpisów -jak byś mogła zauważyć. To co robi osoba Kreski-Krzysia jest karygodne i nie ma na to siły, ale spróbujmy się nie oskarżać chociaż przez niego. Pozdrawiam z działu uczuciowego🌻 Nie podpiszę tego z oczywistych względów, nie chcę mieć tego kogoś na ogonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kresko przeginasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś muszka śmierdziuszka dziś Midsummer przecież to gęsior wpadł, bo sie nie wylogował Polecam lekturkę frustrata http://f.kafeteria.pl/temat/f1/kobiety-na-por talach-randkowych-p_6538913 http://kafeteria.pl/profil/Pav1o1985 X hehehe a moszna oczywiście łyknęła jak ciepłe kluchy.pechowiec.gif Już by hejtowała podszywa tak jak Tab, Awę i Imp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mucha lubi jak jest szum wokol jej marnej osoby, a ze nie potrafi zablysnac intelektem czy erotyzmem, to co jej pozostalo? tylko robienie gnoju, w koncu nick zobowiazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie laski się kłócą a wy robicie z tego show. :O Wiem że nie byle jakie, ale im dalej od tego dramatu, tym lepiej. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awa i Imperium hejtują Muchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muchę wszyscy hejtują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda 😴 Nie hejtuję Iwony gdyż ja piszę prawdę, moją prawdę, a moja jest bardziej mojsza niż jejsza, więc to nie jest hejt 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma na imię Imperium?prawdziwe imperium ma imię męskie!wiedz nie tworzcie paranoji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy Ja nikogo tu nie hejtuję, zwyzywam, owszem ale jest to raczej przejaw mojego niezadowalania z zachowania pewnej osoby, niż permanentne jej prześladowanie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćla_fi
Muszka ma wiele racji w tym co pisała o Imp i o jej zachowaniu na forum ale zbyt wielu ją tu nienawidzi żeby to przyznać Muszko jeżeli czytasz, to nie przejmuj się i nie dawaj się jej prowokować👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lafirynda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4Imp podłapała i teraz nie pisze inaczej jak Iwono, chociaż Muszka jej pisała, że ma się tak do niej nie zwracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lafi popatrz na wklejki. Sama nienawidzisz :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejkarz jest po stronie imp i nie znosi Muszki to wkleja stronniczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N -Ooo w ten temat sie wkręciłes ;) lubisz walki w kisielu czy altruistyczna natura sprawia, ze chcesz za wkład do kanapki robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka prosiła jak to szło spierdlalaj czarna dziuro nie jesteśmy po imieniu.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wszystko zaczelo sie od Naja i zawiedzionych nadziei Muszki. Pozniej bylo pzesluchiwanie Imperium na mailu i ataki wscieklosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię zostało wrzucone na forum i podchwycone. Nawet nie wiadomo, czy jest prawdziwe. Ale niektórzy teraz go używają, żeby Muszkę tykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejki są neutralne. Są na tematach. Każdy może tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Agnieszka, albo Aleksandra zwrocila sie po imieniu do Muchy, chyba Aleksandra jak dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium to Agnieszka. Wklejkarz to Cynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam się Muszki zapytam. :) A wy pomarańcze lepiej zajmijcie się układaniem horoskopów. :O Iwona, Agnieszka i może Basia, bo ma "fajny" biust. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejkarz to Widmok bo niby czemu wczoraj były wklejki z podszywu Pavlo? Co Cynik ma z tym wspólnego? Spamerku i hejerze nie mąć i zostaw uczuciowy w spokoju.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś N -Ooo w ten temat sie wkręciłes oczko.gif lubisz walki w kisielu czy altruistyczna natura sprawia, ze chcesz za wkład do kanapki robić oczko.gif xwwwwwwwwwwwxx nadal sypiasz z siostrą i matka cię utrzymuje pisssddddo cyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×