Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mucha ma paranoje i wyzywa

Polecane posty

Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Na szczęście w życiu codziennym z taką ilością debili, chamków na metr kwadratowy spotykam się rzadziej, a może się po prostu lepiej maskują i dam ci dobrą radę cyniku: jeśli ktoś coś ma edytować to twoja koleżanka niech zmniejszy ilość postów skierowanych do mnie o 9/10 i zostanie po równo moich i jej. Trzeba być naprawdę małym, niedojrzałym chu=jkiem żeby tego nie dostrzegać. Kierujesz sie głównie emocjami cyniku, a nie rozumem i poczuciem sprawiedliwości. Paradoksalnie, ale tak jest. Jeśli idzie o babę. Poza tym dokładnie jak twoja psychiczna koleżanka nie potrafisz odpuszczać. Jak cię skrytykowano przedostatnio to podsyrwałeś mnie z pomarańczy. Z takim kolesiem jak ty, to "muchy w kiblu ubić bym nie chciała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj nie chce Muchy. Mucha jest zła. Mucha odreagowuje na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj ma żonę, na co mu Mucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj adorował Muchę na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pozwolił na erotyczne opowiadanie o seksie w wc :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzialal na kilka frontow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NieLubieGolonki dziś Niestety, co racja to racja. Większość piszących tutaj, jest samotna w prawdziwym życiu. Odcięci od rodziny, przyjaciół, a może odrzuceni przez nich, szukają tu kogoś do kogo mogą się odezwać. Tłumaczą się gęsto, często, piszą, że wychodzą, wrócili, pracują, idą pod prysznic, spowiadają się co zjedli na śniadanie, i jaki kolor szminki wybrały. Zapełniają w ten mizerny sposób pustkę, naklejają wirtualny plaster na zranione serce,i udają orgazm z wytryskiem na ścianę. Można zapytać -ciekawe co będą opowiadać wnukom? nic Z wirtualnego seksu dzieci nie będzie. Dobrze. Strach się bać, co by było gdyby was było więcej. Ripostę w stylu - a ty co? (bo tylko taką potraficie odpowiedzieć) zastąpcie lepiej turlaniem dropsów. https://www.youtube.com/watch? v=dp2po8HRC6k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś A ty psycholko czytasz skwapliwie te wszystkie wpisy i śmiesz kpić z innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha uwierzyła, że jest jedyna i wzięła za kudły Imp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miala byc piekna milosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gOSC dziś Laska nikogo nie wymieniła a kryki już atakują najlepsza obrona jest atak x gOŚĆ dziś psychiczna moszna i reszta już na temacie x muszka śmierdziuszka dziś Doczepita się do mnie na innym temacie, a jak dostała ripostę to założyła ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry byl tekst do Cynika ze nie ma jaj, takich meskich, i dlatego Imperium go nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze ze Cynik zazdrosci Musze inteligencji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gOSC dziś kto się znów do ciebie kretynko przyczepił x muszka śmierdziuszka dziś Jak zwykle ty sylwio. Czy mogłabyś już skończyć hejt na użytkowników tego forum? x gOSĆ dziś Muszko to ja pisałam do Ciebie na tamtym temacie i to nie ja założyłam ten temat. Naprawdę. Przykro mi, że tak piszesz, bo pisałam, że nie czepiam się ciebie tylko piszę ogólnie o życiu. Mylisz się i wysywasz oskarżenia nie wiadomo skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy powinien to wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą ja nie pisałam tłumaczyć się nie zamierzam z czegoś czego nie zrobiłam. Natomiast przeczytałam temat i nikt was nie wymienił. Nie jesteście tutaj jedyne, ale chyba najbardziej agresywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko jesteś złą kobietą. Ciebie Najek też nie chce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.05.21 Kobieta z wachlarzem jest z Inem? On pojawił się jak Czwarte Imperium pisała. Napewno nie jest z Wilkiem. Z Koke też.Ona po tej aferze z Koke zamknęła przez s********a Wersety. Albo jest z Inem albo jest coś na rzeczy z Najem. Naj ma żonę, ona podobno męża i wszystko gra. smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Nawiążą ń do swojej ci=py zrobiłaś sama i to mnóstwo. Widać zabolały cię do żywego moje teksty bo to prawda. A przecież to nie tak miało być. Wszyscy mieli się zachwycać tym Jak cudownie piszesz, a ty miałaś się ptawić w satysfakcji ze swej przewrotnej natury, bo tylko ty i ci=panowie wiedzą jaka jest prawda . Jęczysz cały czas jak to zostałaś przeze mnie pokrzywdzona i snujesz się za mną jak przysłowiowy smród po gaciach. Zabolała cię po prostu prawda imperium, co pięknie wyszło w twojej rozmowie na temacie "czego chcesz" gdzie pisałaś,że CHYBA pragniesz jakiejś formy bliskości z mężczyzną, a myli ci się to wszystko i masz do zaoferowania głównie sex i tą swoj'^ ci=pę nad którą tak biadolisz. Zatem jest to oznaka pustki wewnętrznej moja droga. Czujesz się strasznie pokrzywdzona, i ciągle przeżywasz tę swoją cipę i pust^jaklalkazavkow, a le nie dostrzegasz tego, że sama napie**alaszwemnieażtrzyrazy bardziej. Ja jedno zdanie ty dziesięć, l to od wielu miesięcy. Puknij się w czoło, bo wychodzi z ciebie takie tajna, że aż strach. Może i zasłużyłaś na miano szamberium, choć nawet mnie to początkowo odrzucało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś №361 Co mucha, o co wam chodzi? Była tu wadera i midsummer, a nie tylko mucha i mucha.Na innym topie sprzedałam ripostę pani, która miała zacięcie socjobiologiczne. W odpowiedzi psychiczna trollica (pani z innego tematu zaprzecza, że to ona i niech ta k będzie) założyła temat, na tennat zleciały się hejterki, wpadła oczywiście jak zawsze koncyliacyjna imperium, która ja k zawsze i wszędzie musi wrzucić swoje trzy grosze! mogąc ze mną zakończyć konflikt pięćset tysięcy razy będzie przychodziła i srała. Stara śpiewka. Pozdrawiam psychiczne hejtery środkowym palcem, na czele z imp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Co cię tak boli imperium, że ci powiedziałam o ci=pie czy, że faktycznie pochłaniasz n\ą wszystko co się rusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CzwarteImperium 2015.07.31 To jest personalny atak na moją osobę, ponieważ padło w tytule moje imię, zarejestrowane pod numerem 66699977877 w rejestrze emocjonalnych dzi==wek. A TY odświeżasz temat. Naja wchłonęła czarna dziura, ale wróci, bo ma magiczną parasolkę. Po prostu baaardzo wolno opada w dół. Sprawdzone info. spioch.gif gość 2015.07.31 imperium znasz sie z najem? CzwarteImperium 2015.07.31 Dogłębnie. spioch.gif Jest bardzo przystojny. Cieszysz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorka na bank podchodziła Wilka jako Inessa. Aż się facet chciał żenić smiech.gif gość dziś Wilk, Koke, Naj- ona naprawdę polowała. oczko.gif gość dziś Ja pie**olę, to może być prawda. pechowiec.gif gość dziś a jak ci zaraz napisze opowiadanie w którym imperium była jechana przez marsjan to też uwierzysz? pechowiec.gif gość dziś Nie dałam rady przeczytać do końca. Laska, jesteś po prostu nudna. I wulgarna. I dajesz o sobie świadectwo, pisząc z pogardą i próbując poniżyć facetów, z którymi niby uprawiałaś seks. Więc jesteś z najgorszego sortu kobiet, skoro pieprzysz się z facetami, którymi gardzisz. To znaczy byłoby tak, gdyby to była prawda. Pisać taki elaborat o takich bzdetach, jeszcze zmyślonychpechowiec.gif Skasowano Ci poprzedni temat i chciało Ci się ponawiać te debilizmy? Myślisz, że kogoś tu aż tak obchodzi kto tu z kim, żeby wierzyć w kolejne banialuki wypisywane w tym bagnie? Zrób sobie "kopiuj" tym razem, gdy Ci Twoje "dzieło" znów skasują. Żałosny obrazeklapka.gif kzięciu dziś mnie sie podoba awatar i nick i w tym kontekście czyli jako metafore odczytuje ten tekst. poza tym autorka dodała dwa posty i obydwa zostały usuniete bo ich nie ma w wykazie gość dziś Dwie godziny robiła ujęcie na krześlesmiech.gif Pozazdrościć hobbypechowiec.gif Podam może moją metodę na faceta stąd, zajmie mi to jedno zdanie: znaleźć kogoś wartościowego tu (da się wbrew pozorom), pokazać mu swoją kobiecość i kim jesteś (co nie znaczy, że c*pkę, dla mało pojętnych) i rozmawiać z nim jak z człowiekiem. Koniec sposobulapka.gif gość dziś Ja podam jeszcze prostszy sposób. Znaleźć na kafe pierwszego z brzegu faceta i wysłać mu zdjęcie c*pki. Sukces gwarantowany i czas o wiele krótszy smiech.gif gość dziś A ja mysle, ze po kobiecemu jestes zazdrosna. Poza tym mysle, ze Imperium ma slabosc do Naja i raczej go dobrze tu opisala. Pytanie czy mieli romans czy nie. gość dziś gość dziś Jeśli chodzi tylko o puste rypanie z kimkolwiek, to masz rację gościuusmiech.gif A ta omal na twarz nie padła, wysilając się na te manipulacjesmiech.gif Zdaje sie, że chciała zabłysnąć, że wydymało ją czterech stąd, a wyszło nieco odrotnie. oczko.gif Niezamierzony efekt komicznyjezyk.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość4imp dziś Iwona, nie musisz poświęcać tyle czasu na odpowiedź na jedno moje zdanie. Miłego dnia Ci życzę. x muszka śmierdziuszka Nie przedstawiałam ci się tępa agnieszka i nawet nie wiesz czy to moje imię. Wszystko co piszę to prawda i odp*"**l się ode mnie czarna dziuro x adwokat Imperium dziś Moja klientka jest przygotowana na rozstrzygnięcie tego konfliktu w Jedyny sensowny sposób - zapasy w kisielu. Szkoda byłoby zmarnować tyle energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynik po co to wklejasz spamerku jak każdy czytał jesteś debilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CzwarteImperium 2015.11.09 Kojot...echh...już nic. pechowiec.gif Natomiast pisanie z kimś byle pisać możecie sobie pomarańcze między bajki włożyć. Jak kogoś nie trawię- co się rzadko zdarza- nie piszę z nimi po prostu. Chyba, że spotkamy się na jakimś temacie przypadkiem i mi nadepnie na odcisk. Po prostu Widmo nigdy nic złego mi nie zrobił. Co mam jeszcze napisać. Natomiast skończcie już o Sam, bo ja znam jej zdanie. Ona tak tego nie przeżywa jak Wy. A Wy to przeżywacie tylko dlatego żeby mącić, mącić, mącić anonimy. Dobrej... TCC, Kojocie- mimo wszystko. lapka.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynik spamuje podstarzały chujek bezzębny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adwokat Imperium d/iś Muszko, może edytuj swoje wpisy z dzisiaj? Dziesięć stron kompromitujących tekstów dla gościa od wklejek chyba mu wystarczy, po co mu jeszcze dodawać materiału? To taka mata porada pro bono x muszka śmierdziuszka dziś Nawiązań do swojej ci=py zrobiłaś sama i to mnóstwo. Widać zabolały cię do żywego moje teksty bo to prawda. A przecież to nie tak miało być. Wszyscy mieli się zachwycać tym Jak cudownie piszesz, a ty miałaś się pławić w satysfakcji ze swej przewrotnej natury, bo tylko ty i ci=panowie wiedzą jaka jest prawda . Jęczysz cały czas jak to zostałaś przeze mnie pokrzywdzona i snujesz się za mną jak przysłowiowy smród po gaciach. Zabolała cię po prostu prawda imperium, co pięknie wyszło w twojej rozmowie na temacie "czego chcesz" gdzie pisałaś,że CHYBA pragniesz jakiejś formy bliskości z mężczyzną, a myli ci się to wszystko i masz do zaoferowania głównie sex i tą swoją ci=pę nad którą tak biadolisz. Zatem jest to oznaka pustki wewnętrznej moja droga. Czujesz się strasznie pokrzywdzona, i ciągle przezywasz tę swoją cipę i pustąjak lalka z avkow, ale nie dostrzegasz tego, że sama napie**alasz we mnnie aż trzy razy bardziej. Ja jedno zdanie ty dziesięć, l to od wielu miesięcy. Puknij sie w czoło, bo wychodzi z ciebie takie łajno, że aż strach. Może i zasłużyłaś na miano szamberium, choć nawet mnie to początkowo odrzucało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×