Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mucha ma paranoje i wyzywa

Polecane posty

Gość gość
Dajesz stary wierszokleto cztery posty na minute :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Nie przedstawiałam ci się tępa agnieszka i nawet nie wiesz czy to moje imię. Wszystko co piszę to prawda i odp*****! się ode mnie czarna dziuro edytowano dziś muszka śmierdziuszka dziś Cynik pasujecie do siebie idealnie, szkoda, że ona cię nie chce. Wiesz, tak sobie myślę, że w stosunku do mnie przejawiasz klasyczną zazdrość o umysł. Mój umysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nieprawda spioch.gif Nie hejtuję Iwony gdyż ja piszę prawdę, moją prawdę, a moja jest bardziej mojsza niż jejsza, więc to nie jest hejt spioch.gif cynik często pisał do muchy moja prawda jest mojsza niż twojsza załosny dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha jest psychiczna.szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Moje Iq ma się podobno niezwykle dobrze i dlatego w zetknięciu ze mną pieką cię niedostatki twojego. Imperium zła mieści się w tobie hipokryto i kastracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś cynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Cóż za selektywność w odbiorze rzeczywistości i informacji Cynik. To Imperium łazi i co chwile robi aluzje do mnie i do naszego konfliktu. Zauważ, że to ona przychodzi na topik i prowokuje, nawiązując do zaprzesztych faktów. Ostatnio gdy założono mi hejterski topik gdzie byłeś się pytam, bo przez całą niedzielę, wyśmiewała mnie na nim produkując zaj**iście długie posty. No pytam się gdzie byłeś, bo chyba nie dostrzegasz tego, że ta menda wlecze się ciągle, a próby ignorowania jej i zakończenia konfliktu nic nie dają. Nie dotarło do Ciebie, że moja dzisiejsza reakcja jest wynikiem kumulacji Jej chamskich, napastliwych, konfliktowych zachowań? Każda NORMALNA osoba na tyle prób zakończenia konfliktu zareagowałaby pozytywnie. To coś będzie łazić i pie**olić farmazony. A ty ją poklepuj po pleckach komediancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Agresywna hipokrytko. Od ponad sześciu miesięcy dowalasz swoją agresją. Kilka stron adekwatnego do twojego zachowania słownictwa to kropla w morzu. Jesteś zaburzona psychicznie. Ciągle nawiązujesz do tego co ci napisałam kilka miesięcy temu, nie zważając na to, że napisałaś o wiele więcej i że tobie po prostu nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.07 _kreska_ 2014.10.04 P.S. wieczorem czasu polskiego umieszcze tutaj na poczatek czastkowe dane na temat pewnej pomaranczki ktora przypisuje ludziom choroby psychiczne I kolejno kazdy troll idzie pod lupe. C/h/u/j ci w d/u/p/e dzwon na 997 esbecka k/u/r/w/o a spotkamy sie w sadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość4imp dziś [12:211 Muszko, naprawdę szkoda Twojego zdrowia na to forum. Cały temat to Twoja jedna, wielka agresja. Wklejkarzu, proszę Cię, powklejaj moje chamskie teksty do Muszki, ją zostaw. P.S. gościu jesteś tak głupi, że wierzysz we wszystko co piszą na forum- z tymi majtkami; więc wierzysz też, ze Muszkę lubią wszyscy brać analnie? To tylko aluzja do wpisów na forum. Nic osobistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik i poszukiwacze zaginionego Imperium gość 2016.01.23 władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie. To zaburzona psychicznie i zagubiona kobieta. A wy pogłębiacie to ludzie. Co jeśli popełni samobójstwo. Ona żyje tym forum. Przestańcie wklejać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adwokat Imperium dziś Jedna jest tylko racja! I moja racja jest najmojsza x Ale może wróćmy do tematu tematu. Czy to co teraz tu robimy to jest ten wygrywwsieci kto rozdaje nagrody? Powinienem gdzieś podać swój adres, bo czuję że wygrałem x muszka śmierdziuszka dziś A ja mam dosyć Kusza ustępowania debilom i jeśli się z takimi spotykam to nie mam problemu im tego napisać czarno na białym. Prosto z mostu. Jeśli ktoś ciągle cię atakuje to co za różnica, czy używa niewybrednych słów? Takie są fakty. Zachowuje się jak upierdliwa mendato dostaje adekwatne słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Molestowana w dziecinstwie Zycie we mgle 2015.09.14 Czy jest tu na forum choć jedna osoba , która jest w stanie zrozumieć co czuje i to jak mam pokiereszowana psychikę ? Przez cale życie wypierałam to z siebie i myślałam ,ze jestem bardzo złym człowiekiem, który krzywdzi innych bo egoistycznie szukam szczęścia. Nie kochano mnie w dzieciństwie dlatego chciałam aby mnie ktoś kochał bardzo mocno i dal mi to czego nigdy nie miałam. Dopiero niedawno zrozumiałam ,ze jest to nie możliwe bo żeby zrozumieć czym jest miłość trzeba najpierw pokochać siebie a ja siebie nie potrafię pokochać. gość 2015.09.14 Mnie molestował ojczym. Potrafiłam pokochać siebie i inna osobę cale jestem chyba les. gość 2015.09.14 A co ci robiono? Ktoś wkładał ci siusiaka w pupę? gość 2015.09.14 02:46 Nie żartuj sobie z tego debilu gość 2015.09.14 Chyba cos ściemniasz bo nie napisałaś nawet na czym to niemolestowane polegało. Zycie we mgle 2015.09.14 Chcesz szczegółów ? Ok , jak miałam 7 lat sąsiad zwabił mnie do swojego mieszkania i dotykając moich narządów onanizował się przy mnie. Gdy miałam 10 lat brat kazał mi dotykać swoich narządów, trwało to do czasu kiedy zrozumiałam ,że to jest złe i stawiłam opór. Gdy miałam 14 lat kuzyn zgwałcił mnie gdy byłam pijana , tak straciłam dziewictwo. gość 2015.09.14 To idź i urwij mu jaja nic tak lepiej nie robi jak karma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spragniona Mery dziś To czy facet pieprzy cię solidnie to w dużej mierze twoja zasługa lub jej brak Jeśli ty potrafisz go rozpalić totalnie to uwierz że już on zrobi wszystko, żeby ci dogodzić i się postara, bo wie że jak nie on to znajdzie się taki co "potrafi" ja osobiście nigdy nie przeżyłam beznadziejnego seksu, mnie każdy partner zaspakaja ale z siebie daje 100% wtedy facet czuje potrzebę żeby ci się odwdzięczyć i jest tak napalony, że nie zejdzie z ciebie póki nie odpłyniesz ;P Spargniona Mery dziś Gościu 12.13 "Rozpustne i normalne" ?? Chyba nie znasz naprawdę kobiet... te które w życiu codziennym uchodzą za cnotki w łóżku bywają jeszcze bardziej perfidne niż te uchodzą ce za "szmaty", uwierz- nie znasz kobiet rafaelllooo dziś mamy chyba podobne hobby autorko postu. Zapraszam do wymiany zdan pogladow i doswiadczen. rafaellloooo @o2.pl gość dziś Tak samo jest z facetami. CI spokojni nieraz lepiej grzmocą, tacyi cisii i spokojni. gość dziś to ze cnotka jest w lozku jak ogien to super ale nie znaczy ze ma dawac dlatego ze ktos jej sie tylko podoba. Tym sie wlasnie roznia rozpustne od normalnych ze normalna nie pieprzy sie z kim popadnie a rozpustna tak gość dziś umiejetnosci kobiety w lozku nie zaleza od tego czy sie puszcza czy nie Spragniona Mery dziś gość 12.22 Dokładnie tak jest... Mam kolegę który na co dzień jest czuły, wspaniały, opiekuńczy, dobrze wychowany i bezpośrednio nigdy nie składał mi niemoralnych propozycji, ale że chemia miedzy nami była zawsze to w końcu wylądowaliśmy w łóżku i było to całkiem spontaniczne a seks z nim był o wiele lepszy niż z tymi, co uważają się za "bogów seksu" i ****ają co popadnie... tak na marginesie popęd seksualny jest wpisany w ludzką naturę od momentu samych narodzin, i nawet osoby które właśnie są na ogół spokojne to drzemie w nich prawdziwa żądza przygód wiem to sama po sobie... a osoby, które mówią że seks zwłaszcza przed ślubem jest feee i mówią że nie mają takich potrzeb są chore! I nie ma co się bulwersować za prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik i poszukiwacze zaginionego Imperium gość 2016.01.23 władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna jaskółka wiosny nie czyni 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to Mucha juz podrabia innych userów :D Tak jej odjebało, że dziewczynka się nie potrafi zatrzymać. Coś jak Wilk kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po twojej stronie zaburzona śmiwrdziucho uzależniona od forum, alkoholu z wielką döpą i nienawiścią do ludzi? skwarka iness nie lepsza. idzcie na terapie dwie idiotki warte siebie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też Muszka przypomina damską wersję Wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś mi nawet przemknął kiedyś post o szacunku do autora tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś z drugą konflikt jest obustronny i jawny, x Jezeli tak mówisz, to chyba nie rozumiesz istoty konfliktu, który zaczęła ta pani. Ta pani od wielu miesięcy również nie reaguje na moje sprostowania, że to nie do niej piszę z gościa, pisze i wyśmiewa się ze mnie w rozmowach z innymi, nawet gdy nie ma mnie w ogóle na temacie, wyraża się o mnie ciągle pogardliwie zaliczając mnie do grupy tych drętwych moralistek forum. Kpi ze mnie, ostatnio jest po prostu napastliwa. Nie reaguje na prośby zakończenia konfliktu i ignorowania się. Robi to wszystko jednocześnie słodko zagadując Ciebie, czy innych użytkowników. Mam wrażenie, że tego nie dostrzegasz. Dodatkowo robi z siebie ofiarę, jak mogłam ruszyć jej ego, a w odpowiedzi panowie z forum erotycznego biegną na pomoc uciśnionej imperium. Zatem proszę Cię ślicznie, nie mów, że konflikt jest obustronny, bo ta pani nie chce go zakończyć i ciągle mnie prowokuje, co zauważył nawet 'gość' / 'goście' wielokrotnie apelując, żebym nie odpowiadała na jej zaczepki, kpiny i agresję w moją stronę. Byłabym wdzięczna Mid. Dziękuję. Edit: konflikt jest JEDNOSTRONNY (z jej strony), a ja się po prostu zaczęłam bronić przed jej chroniczną agresją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś x A zastanawiałeś się nad swoją zdolnością czytania ze zrozumieniem? Ja żartowałam wtedy, ironizowałam gościu, gdy do szacunku autora tematu wspominałam. Bardzo współczuję ci braków intelektualnych. x Nawet teraz zostałam posądzona o to, że jestem Lafi. Karuzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
braki to masz ty psycholko. walnij lufę bystry umyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żartowałam wtedy, ironizowałam gościu, gdy do szacunku autora tematu wspominałam. Bardzo współczuję ci braków intelektualnych. X Mucha jak ktoś pisze, że wpadła mu muszka do gardła podczas jazdy na rowerze to też żartuje, ironizuje. A ty o piszesz, że pastwi się nad tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś pisze o tobie, obraża cię jest z tobą skonfliktowany, to takie teksty są pokazują, ze cię nie lubi. W innym tekscie nawiązywała do bajki w której książę zabił siedem much. to jest sublimacja agresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha ma zawsze rację ONA ONA ONA.jej stanowiska i prześladowania innych to też jej racje. JEJ, JEJ. Takiej nie przegadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ty masz zawsze rację. Zepsuta pomarańczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×