Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie wiem jak się od tego powstrzymac

Polecane posty

Gość gość

Witam, nie wiem już co robić i kogo się poradzić. Może i to ***** ze piszę tu, ale czuję się na tym forum anonimowo. A więc jestem mężatką już ładnych parę lat, kocham mojego męża, mamy dziecko. Ogólnie żyje nam się dobrze. Mój mąż ma dobrą pracę, ja też. Od kiedy poznałam kolegę mojego męża z pracy nie mogę przestać myśleć o seksie z nim, śni mi się to nawet po nocach... on jest mną zainteresowany, to widać. Mam ogromne wyrzuty sumienia, bije się z myślami, on też ma rodzinę. Są momenty ze nie mogę spojrzeć mężowi w oczy, mimo że nic nie zrobiłam. Jak widzę jego kolega to zapominam o wszystkim i mam ochotę zaciągnąć bo w Ustronne miejsce. Nie wiem jak sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do psychologa. Jeśli dorosła osoba ma takie problemy i nie potrafi sobie sama z nimi poradzić tzn że coś z Tobą nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne , ze mimo udanego zycia rodzinnego spotyka sie kogoś , kto nas zafascynuje swoją osobą... Cięzko Ci będzie ogarnąć się , chyba , ze on zrobi cos , co Cie zrazi :) ale jesli ulegniesz pokusie i na chwilę poczujesz się odlotowo , to wyrzuty sumienia gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o.to ze nie chce zdradzić męża, a jak jestem z jego kolega to puszczają mi hamulce. Mamy bardzo powiązana pracę więc bywa że czasem muszę z nim współpracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zauroczenie mam często, ale mi też szybko przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyżej ktoś dobrze Ci napisał. Tylko lekarz!! Nie jesteś dzieckiem. Skoro nie panujesz nad sobą to trzeba się zacząć leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie już to trochę trwa. Wszystko byłoby ok gdyby on nie okazywał mną zainteresowania. Za każdym razem jak się widzimy to on musi mnie dotknąć, a we mnie aż się gotuje. Bronie się przed tym jak tylko mogę. Myślę wtedy o swojej rodzinie o jego rodzinie i jakoś daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj się skusić raz, a potem zobaczysz jak się tobą bardzo interesuje. Ja bym takiej też okazji nie przepuścił. Kolejna zaliczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda mi takich pustych lasek. Skoro tak Ci zależy na rodzinie, mężu itd. To nie pier...ol tutaj, tylko zrób coś. Powiedz temu facetowi że jeszcze raz Cię dotknie to pożałuje. Pozwalasz mu na takie zachowanie a później masz pretensje. Czasami mi wstyd że jestem kobietą jak widzę takie nieporadne p***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś U mnie już to trochę trwa. Wszystko byłoby ok gdyby on nie okazywał mną zainteresowania. Za każdym razem jak się widzimy to on musi mnie dotknąć, a we mnie aż się gotuje. Bronie się przed tym jak tylko mogę. Myślę wtedy o swojej rodzinie o jego rodzinie i jakoś daje radę X No i co, jezyka sie zapomnialo, aby powiedziec mu, ze nie zyczysz sobie, aby Cie dotykal? Biedactwo. Broni sie przed tym, jak tylko może. To może powiesz mężowi, że jego kumpel się do Ciebie dostawia? Tego tez nie zrobisz? A dlaczego? A dlatego, że wrecz czekasz, az Cie dotknie i zrobisz sie wilgotna. Kurwa to charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może powinnam powiedzieć mężowi, że jego kolega robi mi jakieś aluzje? Nie wiem jak od tego uciec. Oni mają taką pracę, że powinni dążyć się 100% zaufaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu sama, powiedz mężowi. Tylko coś zrób z tym. Facet chce Cię wyraźnie zaliczyć a Ty jak ciepłe kluchy nie wiesz biedna co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne powiem komuś żeby nie dotykal mnie. Przecież nie łapie mnie za cyrki ani d**e. Dotknie moich pleców niby przez przypadek i tym podobne. A mężowi nie wiem czy powiem. Oni pracują w takiej branży, że nie mogą mieć sporów między sobą i jeden za drugiego powinien życie ryzykować w razie potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś naprawde ciepłą pizdą. Żal mi takich nieporadnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo Ci powiedzieć bo nie jesteś na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen! Skończmy ten temat bo jak się jest ciotą i samemu nic nie potrafi zrobić, to choćby 1000 osób Ci coś mówiło to i tak tego nie zmieni. C***a zawsze zostanie ciotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oni pracują w takiej branży, że nie mogą mieć sporów między sobą i jeden za drugiego powinien życie ryzykować w razie potrzeby X LOL. Zrobilo sie tajemniczo, jak w tanim dreszczowcu. Biedna, nieporadna istoto. Jezeli doszloby do sytuacji, kiedy zycie Twojego meza byloby zagrozone, a jego ocalenie zalezaloby od poswiecenia jego "super kumpla", to gwarantuje Ci, ze w takiej sytuacji zostaniesz wdowa, wkrotce p******a przez najlepszego przyjaciela zmarlego meza, aby Cie pocieszyc w zalobie oczywiscie. Takie idiotki jak Ty naprawe sie rodza, czy wyskakuja z kapusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły przypadek. Kiedy to sie zaczeło ? Nagle cie strzelilo zauroczenie ? Przystojny jest ten kolega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NFNF
Wy się śmiejecie itd a ja wam zdradzę sekret i wówczas zrozumiecie. Mąż autorki i jego kolega są............ Przedstawicielami handlowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie akurat bocian przyniósł:-) jak się nic nie wie o danej branży to się nie odzywa. Tak się składa ze dzięki temu, że chłopcy z branży mojego męża pracują, Ty sobie bezpiecznie piszesz na tym forum, jedziesz autem, czy też śpisz. Człowiek problem, a tu same obelgi i wyzwiska. Ludzie sam jad, a w dodatku kobietom nie przystoi mówić w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha. Padłam. To faktycznie. To wszystko wyjaśnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trwa już jakiś rok. Jego kolega jest przystojny, ale to pojęcie wzgledne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak się składa ze dzięki temu, że chłopcy z branży mojego męża pracują, Ty sobie bezpiecznie piszesz na tym forum, jedziesz autem, czy też śpisz. X Rowniez tak sie sklada, ze dzieki temu, ze ja pracuje w swojej branzy, to Twoj maz i jego "lojalny" przyjaciel maja prace w budzetowce, bo inaczej pracowaliby jako ochroniarze na 5zl/h. I czego tu wymagac od kobiety z mania przerosnietego ego swojego meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie już spokój z tym tematem. Pizda pozostanie pizdą i nikt tego nie zmieni. Kiedyś kolega krawężnik ją puknie i tyle z tego będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyś nie potrzebowała nigdy pomocy tego kraweznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto skończ już. Jeszcze większej c***y nie spotkałam. Chcesz chusteczki, czy w rękaw się wypłaczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba odpowiadac za swoje decyzje, nawet kosztem wlasnego szczescia i zadowolenia, na tym polega dojrzalosc i uczciwosc.ty podjelas decyzje przed oltarzem biorac slub, nie mozesz teraz zniszczyc mezowi zycia.Jedyne co mozesz robic to unikac kolegi meza i nie byc dla niego zbyt mila.Nieraz nieprzyjemne nastawienie do kogos moze byc wybawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tłumaczcie jej już nic. On jest tak tępa że nadaje się tylko do dymania. Niektóre kobiety mają dziure między nogami i w głowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon
Hey:-)może chcesz popisać na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×