Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna_38

Niepełnosprawny syn

Polecane posty

Gość Katarzyna_38

Witam, Chciałabym się podzielić z Wami pewnym problemem. Chodzi o to, że mój syn jest niepełnosprawny, górna część jego ciała jest sparaliżowana. Jest w fazie dojrzewania więc gdy go myje, przebieram, lub tak po prostu bez mojej ingerencji jego członek ma wzwód. I w tym momencie mam do Was pytanie: czy powinnam pomagać mu to napięcie rozładowywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna_38
Myślę, że to byłoby trochę niestosowne. Zaspokajam go ręką, to też człowiek i musi się rozładować fizycznie a sam nie ma takiej mozliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj lekarza jeśli trafisz na jakiegoś normalnego to poradzi jeśli na dupka to przepisze tabsy na blokadę właśnie takich "reakcji" Oglądałam kiedyś program że są pewne pielęgniarki ( szkolone ) w sprawie opieki nad osobą niepełnosprawną które czują i potrzebują jednak nie każdy to rozumie że ciało jedno a umysł drugie Poszukaj i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem film dokumentalny, chyba z Australii o podobnej tematyce. Matka miała podobną rozterkę z niepełnosprawnym synem. Jakoś dotarła do "profesjonalnej", która specjalizowała się głównie w obsłudze takich ograniczonych ruchowo. Z racji tej "specjalizacji" była już zorientowana w problematyce, jak postępować, na co uważać, jakie mogą wystąpić trudności do pokonania. Matce przedstawiła dokumenty z badań o nieistnieniu zagrożeń wirusowych i bakteryjnych. Film też zawierał wywiady i opinie ludzi. Jak zwykle, zróżnicowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mu staje to ja proponuje raz w tygodniu mu pomóc i doprowadzić do wytrysku, sam nie mam dziewczyny i musze siebie jakoś zaspokajać więc rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli nie chcesz to sa specjalne tabletki które zapobiegają wzwodowi albo kastracja a on nie ma nocnych polucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo założyć pas erekcyjny, wówczas nawet jak osiągnie wzwód to nie będzie tego widąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby niepełnosprawne mają takie same potrzeby jak pelnosprawni tylko ogranicza ich fizycznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szwecji są specjalne pielęgniarki do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karać go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie dostanie koryta raz czy dwa to mu się odechce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoją drogą to go pięknie wychowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okłady z lodu powinny pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu ignoruj wacka i powiedz mu że tak nie wolno robić, jeśli nie masturbuje się to powinien mieć nocne polucje przy których jest usuwany nadmair spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy z niepełnosprawnymi córkami tez sa takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacje tego typu są bardzo niesmaczne, powodują wstręt, odruch wymiotny, ale pewnie o to właśnie chodziło autorowi. Od długiego już czasu tylko o to chodzi na forum zwanym kafeterią. Teraz gównażeria już leci z tym koksem bez żadnych zahamowań, no nic zobaczymy jak daleko zaleca na tych idiotyzmach i co z tego wyniknie. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się, to forum stało się miejscem dla dzieci które się nudza i wpiszą głupoty bez namysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest dziecięce provo ;) Zbyt duża dbałość o szczegóły, zbyt wiele elementów budujących dramaturgię, łączących się w jedną tragiczną, aczkolwiek spójną całość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roksa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa rozładujesz moje napięcie?:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za babsko powalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może po prostu ciebie to jara i jak widzisz jego erekcję to masz ochotę mu "pomóc". Weź się kobieto ogarnij, chyba nie ma większej żenady, żeby takie coś robiła matka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezes, prymas biskup i ksiadz nie byliby z ciebie zadowoleni kobieto... rosliny są samowystarczalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kogo oprócz nastolatków może jarać wzwód u innych nastolatków. Może warto tu wyjasnić, że u osób sparaliżolwanych słowo "wzwód" ma zupełnie inny wymiar niż u zdrowych (chociaż może występować). Osoby te bardzo często mają w ogóle mnóstwo problemów urologicznych i dermatologicznych, są pod stałą kontrolą lekarzy, także ich matki nie muszą pytać na kafe o poradę. I nie życzę Ci, żebyś przekonywał się kiedyś, jak to jest kiedy ktoś sobie wulgarnie żartuje z Twojej niepełnosprawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaspokajaj go ręką. Spuszczaj go co 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca rozumiem stopień niepełnosprawności syna. Czy jeśli górna część ciała byłaby sparaliżowana to nie mógłby samodzielnie oddychać i musiałby być podłączony do respiratora. Czy można prosić o więcej szczegółów odnośnie niepełnosprawności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twardy69
po co mu obciągać czy zaspokajać go ręką, gdy jest inny, lepszy sposób?! sposób ten zapewni większe doznania, więc tym bardziej polecam :D zrób tak: gdy on będzie miał wzwód zacznij go podniecać, ale bez dotykania go. rozbieraj się powoli, baw się cycuszkami, strzel sobie palcówe, a on niech na to wszystko patrzy. jeśli będziesz wystarczająco dobra to nasz mały przyjaciel sam strzeli ;) PS nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob mu dobrze, rozladuj mu napiecie co jakis czas ,to nie zadne zgorszenie ze strony jak pisza co niektorzy bo kto inny to ma zrobic jak nie Ty a tak chlopak sie meczy jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a głowe ma dobrą? troche mało szczegółów, sparaliżowany od pasa w górę to nie powinien za dużo kontaktować czy jest podniecony czy nie. Chyba że jest sparaliżowany od pasa w góre ale do szyi i głowa jest ok. Wówczas to albo mu pomóż (raz na tydzień) albo kastracja i po problemie. Decyzje podejmij sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×