Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teściu

poznałem piękną kobietę która była facetem

Polecane posty

Gość Teściu

Poznałem kobietę była piękna ,mądra ,inteligentna, Panowie ją uwodzili -szaleli zanią ale ja miałem tę możliwość spędzić z nią noc. Lecz miała mały defekt pod spódnicą krył się 17 cm mały facet. Powiem wam ,że mmie napoczątk to zaskoczyło ,ale Jej motywacja była silniejsza odemnie ,mówiła mi że jest100% kobietą i w ten sposób miałem swój pierwszy stosunek analny dobrze ze ,sie skusiłem czy nie czekam na wasze sugestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palaczka
ty zwykły pedał jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykla prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie z nami takie numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooh
jeśli było wam dobrze to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasamiec jąkała
Nie wiadomo, czy to prognozy pogody przewidujące deszcz, czy wprowadzone opłaty dla kibiców i zawodników spowodowały, że było kilka zamiast kilkunastu tysiecy widzów, a zawodników "amatorów" było także mniej, niż w ubiegłym roku. Organizacyjnie widać było poprawę w porównaniu do ubiegłych lat. Ustawiono na całej długości barierki, ochrona rozstawiona co 50 metrów pilnowała porządku. Jednak jedna trybuna to znacznie za mało, a widoczność z pozycji przeciętnego kibica była bardzo utrudniona. Ci widzowie, którzy nie mieli wystarczająco krzepy, aby przepchać do pierwszego rzędu przy barierce, lub nie posiadali zdolności wyciągnięcia szyi w stylu żyrafy, mogli tylko zobaczyć zawodników przez ułamek sekundy co dwie minuty, kiedy akurat ci przejeżdżali obok. Bardzo dobrze należy ocenić parking, zaplecze sanitarne i gastronomiczne. Punktów z ciepłymi posiłkami i napojami było dużo, miejsc siedzących wystarczająco, a ceny przystępne. Nie do przyjęcia natomiast był prowadzący całe zawody. Myślę, że tzw. spiker nie powinien co kilka zdań serwować wpadek w rodzaju: "jest mokro, więc prosimy o zachowanie większej bezpieczności" czy "wstał po upadku, czyli nic mu sie nie szkodzi". Marnej jakosci były też próby zartowania o, cytuję: "rzyganiu w kasku po zrobieniu 3 kółek na tylnym kole". Niewybaczalną rzeczą jest też to, że prowadzący imprezę motocyklową nie wiedział na początku zawodów, jak nazywa się występujący w danym momencie zawodnik, kto wygrał w ubiegłym roku, jak nazywają się choćby podstawowe triki. Jak na ironię informacje te musieli podpowiadać redaktorzy i kibice siedzący obok na trybunie. Imprezę najbardziej zepsuła jednak pogoda, od około godziny 13tej lało jak z cebra przez prawie cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściu
Dzisiaj przeruchałem zięcia. Był lepszy od kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×