Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Erutin

Przeczuwam że mój mąż jest gejem - czy to możliwe?

Polecane posty

Gość Erutin

Mam wrażenie że już wariuję powoli, ale tak jak w temacie mam wrażenie że coś go łączy z kolegą z pracy. Na początku cieszyłam się że znalazł sobie kumpla, zmienił się pod jego wpływem na lepsze. Zaczął się lepiej ubierać, zachowywać , zmienił mu się gust kulinarny...ale ostatnio pozałam tego kolegę osobiście i jego zachowanie mnie zaniepokoiło. Jego zachowanie momentami przypominało zachowanie gejowskie, tak mi się przynajmniej wydaje, nie potrafię tego wytłumaczyć ale czuję to. Sposób wysławiania się taki inny i pewne gesty takie nie męskie. Mój mąż zawsze nie nawidził gejów i to też zaczyna mnie zastanawiać, czy to nie wyparcie się swojej orientacji? Ostatnio spędza duzo czasu z tym kolegą, a mnie się wszystko łączy w całość tylko nie wiem czy urojoną ,czy mogę mieć w tym trochę racji. Może to tylko przyjaźń, a mnie poprostu odbija z zazdrości, ale skąd to przeczucie? Czy ktoś z was na forum może mi coś doradzić, np jak rozpoznać geja, albo cokolwiek innego żebym mogła się uspokoić bo mam takie wizje że mnie to przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkie włosy-zero kobiecości
Co za czasy, że kobieta może podejrzewać swojego faceta o zdrade z innym facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erutin
Porażka co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwrferf
naukowo jest udowodnione że dwóch hejów zachowuje się wobec siebie inaczej niż dwóch przyjaciół heteroseksualnych nawet dystans, mierzony w centymetrach jest inny między takimi parami intuicyjnie to wychwycisz, obserwuj ich czy nie patrzą sobnei czasem w oczy, czy unikają kontaktu dotykowego czy też wręcz odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erutin
Kurde ludzie to mój mąż jest, naturalne jest że współżyjemy, w końcu jesteśmy małżeństwem, wiadomo że nie odmówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie
SPYPROF...i bedziesz wiedziala WSZYSTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erutin
Rozmawiają niby normalnie przy mnie. Nie dotykają się ani nic. Raz go tylko klepnął w plecy ale tak po babsku bym powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeklęte hipokrytki
kobiety mówią, że seks z drugą kobietą (w ukłdzie k-k) to nie zdrada :P więc z facetam jest chyba tak samo, nie? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erutin
A na co mi spyprof? Mam męża podsłuchiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl e
wiesz takie rzeczy się zdarzają... moja znajoma jest ze swoim mężemy kilka łądnych lat, mają dzieci i teraz on się przyznał sam bo już nie wytrzmał ze jest gejem... takze nie wiem co Ci poradzić, bardzo cześto faceci aby uniknąć kłopotów, zesteowania, wstydu ze strony otoczenia wiążą się z kobietą a na boku spotykają się z innym facetem, czasami to nigdy nie wchodzi na jaw a czasami tak... jedyne co możesz teraz robić to obserwuj męża...a może wypytaj o jego kolegę, zapytaj czy ma kogoś itd... i bądź czuja ty najlepiej znasz swojego męża i widzisz ze się cos zmieniło takze nie odpuszczaj, kazdy ma prawo wiedzieć z kim dzieli życie, a moze to nic takiego... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor z pochodnią
Spróbuj wypytać męża o kobiety tego jego kolegi. Zobacz jak zareaguje, może to pomoże wyciągnąć jakieś wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie istnieje żaden test na ewentualny homoseksualizm męża. Jedyną drogą jest szczera rozmowa. Ale wątpię-jeżeli Twoje podejrzenia są słuszne-aby mąż się do czegokolwiek przyznał. Trochę znam to środowisko i taka sytuacja jak u Ciebie wcale nie jest rzadkością. Mężczyzna tłumi w sobie homoseksualne skłonności i szuka partnerki-kobiety. Zakłada rodzinę. Ale nie można żyć grając inną osobę. Gdzieś pękniesz... Z drugiej strony-może to rzeczywiście tylko jego kolega. Może być gejem, ale Twój mąż nie. Skoro z Twojego męża taki wróg homoseksualistów , to nawet mógł nie zauważyć odmienności kolegi. Wiesz-według zasady najciemniej pod latarnią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaleta-nie przekładaj filmowych uproszczeń na realne życie. To nie jest wcale takie proste. Często mężczyzna tak reaguje na homoseksualnych kolegów ze strachu-żeby nie być posądzonym o ową "miękkość", ale wynika to z niewiedzy i strachu, a nie ze skrywanych preferencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też_ciekawe
ale że co, ucieka przed nim pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbygniew
śmieszą mnie wasze wypowiedzi kobiety, nie bierzcie tego do siebie, ale jeśli kobieta chce bądź też ma na boku 2 kobiete to jest wszystko ok, mówi sie że jest bi, i znam wiele par u których jest coś takiego, para k+m ale babka kreci z inną babką jeszcze, i nikt nikomu nie robi wyrzutów, ale jeśli jest para k+m i m ma na boku m to jest gejem, a może tylko jest bi? i czemu robicie z tego taką afere? ma to ma, to weź Erutin porozmawiaj z nim szczerze co i jak jest a nie zadawaj głupich pytań. jak dla mnie to jeśli jest sie z kimś to nie powinno sie miec kogoś na boku, niezaleznie czy to k czy m... zdrada to zdrada, tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno złapałam swojego męża na przeglądaniu portalu http://gaylove.pl/ to chyba jednoznacznie oznacza, że jest kryptogejem. Kazałam mu się wyprowadzić ale może powinnam mu dać szansę... mamy razem dwoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie jak rozpoznac geja w małżeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi mieć coś w tyłku. A tobie będzie wmawiał że chodzi o prostatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×