Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

Przepraszam wszystkich

Polecane posty

Przepraszam wszystkie Panie. Jestem pewnie tchorzem, ale chcialem ratowac moje malzenstwo, bo zawsze mi najbardziej zalezalo na tej, ktora kocham. Wiem, ze odbylo sie to Waszym kosztem i zasluguje na kopa w ryj. Jestem uzalezniony od flirtu, ale teraz z tym walcze. Nigdy nie mialem romansu z zadna z Pan. Niektore chcialy mnie zwabic, jak Ranya, ale faktycznie odpuscila, jak sie dowiedziala jak bardzo kocham moja Malolatke. Inne Panie tez odpuszczaly szybko z tego samego powodu. Widzialy zdjecie mojej zony. Przepraszam Cie moja jedyna za to, ze wysylalem im Twoje zdjecia, ale wiesz, jak lubie sie Toba chwalic. Jestem sukinsynem, a teraz moge stracic ta, ktora kocham. Prosze wszystkie Panie o wybaczenie. Prosze wybacz mi moja kochana. Kocham Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakiś żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale, że Twoja kobieta dopiera się teraz zorientowała? Nieźle się musiałeś ukrywać. Ale już nic nie pisz bo tylko żone upokarzasz jeszcze bardziej jak wychodzi ilość Twoich intymnych znajomości pozamałżeńskich. Ja bym Ci k****a odcieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholernie słaba akcja. Następny "samiec alfa" okazuje się być zwykłą piz=deczką bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na kolejne żony i mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż też mnie tu kiedyś przyłapał ;) Tylko jeszcze nie zdążyłam mieć niczego grubszego na sumieniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andro, to szlaban na maile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andro dorobił ie już podszywa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arabska p.zda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała akcja to jakieś prowo, kręcone celem wywołania ruc‪hu na forum. Androgej to jakaś figura na forum, pamiętam jak kiedyś Juken pisał że z nim i z SM-em woli nie wchodzić na wojenną ścieżkę bo ciężko wygrać z układem. ERO od jakiegoś czasu zdycha, a teraz dodatkowo wakacje i znikomy ruch, to Andro sam nakręcił aferkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę. I że chodzi teraz z dropsem w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak dobra, forumowa terapia rodzinna w swietle pomaranczowych fleszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest żona androgena, tylko cyrk wymyslony przez agnieszkę i androgena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj trolliki, wy zawsze wszystko odwrotnie rozumiecie. Klamstow za prawde, prawde za sztuczna afere. Wasza wiedza na temat ludzi tutaj jest piorunujaca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oj trolliki, wy zawsze wszystko odwrotnie rozumiecie. Klamstow za prawde, prawde za sztuczna afere. Wasza wiedza na temat ludzi tutaj jest piorunujaca. smiech.gif x Jaka jest twoja żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno arabska marta na gg tez w chuscinie? desperacko dupsko smierdzace wypinala :) i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a która kobieta, dowiedziawszy się, że jej chłop flirtuje na internetach z innymi babami, właziłaby tu, tworzyła sobie konto i kręciła aferkę? a przyrżnęłaby takiemu ścierą przez łeb, albo zwyczajnie pogoniła dziada, a nie bawila się w pisanine na kafe. to sam Androgej kręci tą akcje, po to aby jakaś sensacja była, bo na forume okres ogórkowy i firma ma spadek zysków z wyświetkania reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona Zyiona miała nick? Robiła aferę na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen 2016.06.07 Aż się zaloguje żeby to napisać. Kobieta piękna i oddana jednemu mężczyźnie. Wredna suka dla całej reszty. Taka jak Belatrix Lestrange. Mój ideał usmiech.gif Jeśli chodzi o urodę, to moim fetyszem jest talia. Talia, plecy i pośladki, klepsydra. To są atrybuty prawdziwej kobiety. Dla mnie usmiech.gif Mocny brzuch podstawą dynamitu w biodrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foxy_Lady 2013.02.12 Ciastka to juz nie chcę, bo mi sie lisia doopa rozrosnie... ale moglabym skonsumowac cos innego usmiech.gif A tamto ciasteczko popijałam sokiem ananasowym, no i niechcący za mocno przechyliłam szklankę. Struzka pociekła mi po szyi, na piersi i w dół do pepka, potem wprost w lisią szparkę... i az do uda. Sięgnełam po chusteczke, ale mi sie wysmykneła, więc sie odwróciłam, żeby ją podnieść... a że niedojedzone ciasteczko leżało tuz przy brzegu na stole to jeszcze umazałam sobie tyłek. Sporo tego do wycierania... dasz radę? Jeśli pierwszy pocałunek nie powalił Cię na kolana, nie ryzykuj drugiego Androgen 2013.02.12 Ale niezbyt sprawny jestem i zajmie mi to sporo czasu. Bo wiesz, każdy zakamarek wyczyścić... nie jestem zbyt szybki i będziesz musiała cierpliwie znieść to powolne doprowadzanie Cię do... czystości usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Dziekuje za wsparcie. Mam nadzieje, ze to kobieta...? Wlazcie w nickach - po co ta anonimowosc? Spoko Andro -przynajmniej sex mamy znow ostry ;) I wiecie- to, o czym wam pisal, mi robi w realu, bardzo czesto i Bardzo mocno... - dzieki wam - dzieki ;) Ale drodzy chlopcy i dziewczeta - to nie zawsze sie tak pozytywnie konczy..sami wiecie, o czym pisze- te dramatyczne rozwody i porzucenia.. Zatem- wara od mojego mezczyzny - sperdalac na sympatie, albo do swojego partnera ;) pozdrawiam udob *uchana zona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie się że Andro siedzi w tym burdelu. Przy takiej żonie waliłbym każda codziennie. Źal mi ale jego. I niech korzysta jak najdłużej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha Talia rządzi. Podobasz mi się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna próba przekucia porażki w sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia to Kurtyzana Agnieszka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.10 Jako jedyny/a nie masz mojego zdjecia, ze bredzisz wieczorowa pora ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychofan Imp zaraz wyskoczy z trampek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×