Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

Przepraszam wszystkich

Polecane posty

Gość gość
zrobił g****oburzę a teraz się cieszy - co za ciołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa nie wierzę w tą szopkę:D:D:D:D.jeslir to żona Androgena to pisał,że lubi suki:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen Talia już się tak nie spuszczaj:-P Foxy Lady Waderę brałeś od prysznicem. Pamiętasz czy naćpany byłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość9069 dziś Pewnie ze tak. Ciesze się że nie tylko ja to widze. Ja rozumiem że forum jest rozrywkowe i po to aby się tu bawić, ale sorry, to akurat jest już żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen = Talia83 = wielki leszczu z małym fiutkiemi ogromnymi kompleksami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadi jest sierżantem i nie chodzi pod prysznic z byle kim:pPotem oczywiście wszystkie 5 bym se w usta wsunąła dłonią sięgnąłbym do przedziałka aby sprawdzić czy gotowy jesta tam światło nocnei nocny błysk i lepki blaskczarodziejskie przemienienia dotyku w ciepłą pachnącą śluzu moc. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieee, to jednak bełkoczący spe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie jeszcze czy taki pomarańczowy bekma wielkiego fanagdy ja mu coś odpisze? Jak Wy macie ułomne trampki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisały baby na pomarańczowych nickach. Pojawiał w Androgen i podawał adres @. Siedzi tu ładnych parę ma kartę stałego klienta.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foxy Lady to Wadera od ciotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skarżą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In Spe sam siedzisz nie raz na gościu więc oszczędź sobie, szkoda że jesteś już stary a głupi i myślisz że rozumy pozjadales? Daruj sobie i nam twojego bełkotu stary capie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Nie dziwię się, że tak szybko sie dalaś udobru/chać, jeżeli przez tyle lat nic nie kumałaś a teraz widzisz tylko wine po jednej stronie, coś chyba nie za bardzo jesteś pewna swojego faceta, że tak potępiasz wszystkie kobiety, które za nim "szalały" i chciały Ci go "odbić", a jego przedstawiasz jakby był molestowany seksualnie i strasznie poszkodowany przez nie :) P.S. nie mam nicka więc sie nie mogę zalogować i nie nie jestem z jego listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głównie to pisze sam ze sobą a gupki dają się wkręcać i ciągną temate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgejnu 2013.01.03 co tak u żony?jezyk.gif wie że bałamucisz tutaj nastolatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani muszę lecieć po Leszka 😴jakby się zjawiła 4 Impto całuję Twe stópki maleńkai lewe piersiątko 👄a za prawe trzymam 🖐️aha i jeszcze dziarkę obiecaj @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20.26 To ty pisalas o hodowli kur ..;) Rureczka by ci zmiekla, jakbys miala kilkusetmetrowa lufe pod nogami - ale nie zrozumiesz slangu, bo sama tylko w garach siedzisz i pod kolderka z pierdem swojego misia... ;) 6.3 on sight jak ktos kumaty w tym kurniku I jeszcze drobna roznica - wy wszystkie lizecie ta sama osliniona wielokrotnie szybke, a ja mam ostre dymanie w realu..pomimo wieloletniego stazu kurki zaobraczkowane 6/9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ja piertole Andro ty cpałes coś? Kurfa nie wierzę jak mogleś się tak wpiertolić? Co to za karykatura kobiety?wez Pogoń to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiotka:-D To w końcu jest twoim mężem czy jest mężem Imperium:-D Młodsza od ciebie uważaj Talia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze drobna roznica - wy wszystkie lizecie ta sama osliniona wielokrotnie szybke, a ja mam ostre dymanie w realu..pomimo wieloletniego stazu kurki zaobraczkowane 6/9 Andro szybka też musi być nieźle lepka i ośliniona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
talia stara a głupia jesteś, chłop cie w bambuko robił tyle czasu, a ty się cieszysz, że to ty mu obciągasz :P Dla reszty kobiet to była tylko zabawa i tyle, a ty się tak szczycisz, że "wygrałaś" :D Twój mężuś, to stary zgred, zażywa już viagrę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś głównie to pisze sam ze sobą a gupki dają się wkręcać i ciągną temate x gorsza żenada niż ślub Wilka. Androgej nawala jako on, jako Talia i jako wspomagające wkrętke pomarańcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Start ohydny dziad na maryśce i viagrze. Głupia c***a siedzi na tronie i się cieszy jak szczerbaty do suchara. Androgen to prostak, cham i debil udający bogatego za granicą Döpa groszem nie śmierdzi:/ :-D O ostrym dymaniu pisał często Androgen. Andro przebrałeś się za babę?:-D:-D Lexusa już kupileś czy zbierasz wymyślając nicki i ściemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie szkoda Tali, Ona jest z tych kobiet co myślą, że ma boga w domu i cokolwiek by nie zrobił to mu wybaczy bo poprostu wie, że pójdzie do innej. Nie wierze, że jest tak naiwna i dopiero teraz się zorientowała, że coś nie halo z jej małżeństwem, no ku/rwa nie wierzę, nie może być aż tak głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś spokojnie, to tylko wytwór cudzej wyobraźni, ona nie istnieje na prawdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz Androgen nie jest zlym czlowiekiem,ale ja juz go nie kocham,nie wiem dlaczego ciagle z nim jestem?Moze dlatego ze jestesmy ze soba ? lat?A moze dlatego ze wiem iz beze mnie sobie nie poradzi? Ja znalazlam swoje szczescie a maz ma swoje szczescie przy mnie?Bo jestem dobra dla niego?Nie wiem,nie wiem.... W lutym wyjezdzam z moim kochanym na miesiac,tak, wiem ze to okrutne,ale wiem ze pojade chociaz bronie sie przed tym,pojade bo tego chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkodzi-imp tu sie dobrze bawi i nasci.. co do wieku - nie masz jeszcze mojej fotki i nie wiesz jak wygladam? Andro posluzyl mysle tylko jako chwilowy maskotel, to raczej Najszybszy ma szanse..ale moge sie mylic.. Studiowanie rodem celinska-stuhr ze spisu cudz az tak mnie nie wciagnelo..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań okłamywać męża i wyprostuj swoje życiowe scieżki, jeśli chcesz mieć do siebie szacunek. Skoro nic do niego nie czujesz, to po co ta farsa? Asekuracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie kusi zeby wrzucic tu zdjecia androgeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×