Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

Przepraszam wszystkich

Polecane posty

Gość gość
Talia83 Jakby mu się nie podobały, to nie inwestowałby w nie swego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebił wszystkich gadaniem ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebiłaś w głupocie Marthę i Him. x x Martha to projekt dziada ducha. niestety Andro poszedł jego drogą i stworzył sobie nick żony Talii. Kuszełłe i Imperium nie mają z tym nic wspólnego. to Andro napiertala jako Talia. nie wiadomo czy sie śmiać czy ręce z politowania załamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22.15 i co-ci mezowie siedza z wami teraz i z wypiekami na policzkach obserwuja przebieg akcji ? skutek ich niedoleznosci i znudzenia wami - kury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i podobala mu sie kazda..., niezaleznie od gabarytow otrzymywala takie samo zapewnienie o wyjatkowej naturze i urodzie.. gentelman czy hipokryta ? dobrze wychowany hazardzista ? x x skoro, każdej tak ściemniał to jaką masz gwarancję, że Tobie nie ściemnia, zresztą o czym my tu mówimy, sciemniał i Tobie, dopóki nie odkryłaś jego maili, no niezły hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen może wystarczy tego cyrku? Stary bucu. Krecha a ty po co tu? Won na Petrova lub na rzekę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzę, że mamy nową wyzwoloną gwiazdę, jedyną na świecie z udanym seksem, i z***b/istym mężem, a dopiero polew mialaś z lokalnych forumowych gwiazdeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nikt oprócz Talii i Przyjaciela in spe się nie loguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krecioch:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co logować się dla ewidentnej ściemy? Idź androgej na forum dla swoich, tam buduj od nowa legendę samca alfa i rwij każdego misia. Tu jesteś spalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego na forum ludzie wierzą w ściemy o pedofilii Nowego a trudno uwierzyć w żonę?Androgenowi współczuje.Forum jest dla niego spalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Awa i Mid Eve? Za nimi gonił samiec Andro :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakies szalenstwo..zaraz uwierze, ze nie istnieje i bede was nawiedzac jako ta mara nocna z k*****m w dloni..;) waszych mezow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen, jesteś żałosny - jak Deka i jej udawane podszywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22.39 to tak samo jak z wiara w Pana Jezusa i niewiedza na temat pozyskiwania mleka od zapladnianych sztucznie krow pozbawianych potem cielaka.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze nabyc droga kupna lub szwindlu internetowego pozycje - Uwierz w siebie- bo jeszcze uwierze, zem duchel..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajabuza romansowała też na mejlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielono Niebieska 2013.02.02 Niezly zbior zgrabnych dooopek usmiech.gif Widzisz gdybym pisala o mezczyznach musialabym napisac: zbior dupkow jezyk.gif Cc Androgen 2013.02.02 Zielonka, Twojej niczego nie brakuje i wyglądałaby zaj**iście w takiej galerii oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była tam Tabasko dla której gonił Muszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó kiedyś skoczyła do Gia przez Andro.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielononiebieska to czyj nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo inu ma wszystko w d***e a ten ma jeden dzień dla siebie ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z małą prywatą (można?) :) Dzięki za tę wklejkę, do poczytania przez wszystkie tępe trolle:xFoxy_Lady 2013.02.12 Ciastka to juz nie chcę, bo mi sie lisia doopa rozrosnie... ale moglabym skonsumowac cos innego usmiech.gif A tamto ciasteczko popijałam sokiem ananasowym, no i niechcący za mocno przechyliłam szklankę. Struzka pociekła mi po szyi, na piersi i w dół do pepka, potem wprost w lisią szparkę... i az do uda. Sięgnełam po chusteczke, ale mi sie wysmykneła, więc sie odwróciłam, żeby ją podnieść... a że niedojedzone ciasteczko leżało tuz przy brzegu na stole to jeszcze umazałam sobie tyłek. Sporo tego do wycierania... dasz radę?xPo tym fragmencie: każdy, kto uważa, że Wadera i Foxy lady to ta sama osoba, jest ograniczony mentalnie (co w sumie nie dziwi na tym forum) :) Wadera wypisująca publicznie takie pierdy! :D Może tak twierdzić tylko ktoś, kto jej kompletnie nie zna i nawet nie umie z tego, co na forum wywnioskować, jaka to jest kobieta i osobowość :) xI jeszcze to:gość dziś Oj trolliki, wy zawsze wszystko odwrotnie rozumiecie. Klamstow za prawde, prawde za sztuczna afere. Wasza wiedza na temat ludzi tutaj jest piorunujaca. smiech.gif xSamo sedno, samo :) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś Bó pięćdziesięciolatka pisała ostro do młodziutkiej Giaa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to pachnie tępą Giaa. Myślisz że ktoś uwierzy że jesteś fajna kiedy własny facet parę lat robił coebie w ciula z róźnymi pasztetami?:D Oszczędź sobie wstydu laseczko wydymana bez mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oj trolliki, wy zawsze wszystko odwrotnie rozumiecie. Klamstow za prawde, prawde za sztuczna afere. Wasza wiedza na temat ludzi tutaj jest piorunujaca. smiech.gif X Nie chcą wierzyć, bo im nie na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×