Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość felek kostroń

Przynaukowcy

Polecane posty

Gość felek kostroń

Ten problem jest dość znanonieznany, ale w gruncie rzeczy to tak jakby taki pan x nazwijmy go Jasio jechał autem i trefne koło by miał to od razu straż miejska na bułki do bufetu idzie, ale takie z keczupem, mniammm, ale ja wole musztarde i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o facetów, których dziewczyny mają małe piersi mówię by przechodzili przez jezdnię jako piesi bo jeśli będa jako zwierzęta przechodzic może im szybkie auto przeszkodzić --- mały penis mała dziurka a tam wchodiz już wiewiórka polna myszka siedzi sobie i zabakami serek skrobie -- masz morko ja też taki to już \"peknięty jeż\" od tej pory zawsze gdy się dupcacie wcadźcie sobie w dupe wilgoci pochłaniacze -- kobiecy wytrysk, kobiecy wytrysk nie mowcie mi tu o darciu któw bo każdy kot jak ma futro to jdzie do sklepu jutro a jeśli mu futra brak chodiz na wspak ...a co ma do tego kobiecy wytrysk? koty mają większe problemy i nie zajmują się tym bez ściemy -- kobiecy wytrysk, kobiecy wytrysk nie mowcie mi tu o darciu któw bo każdy kot jak ma futro to jdzie do sklepu jutro a jeśli mu futra brak chodiz na wspak ...a co ma do tego kobiecy wytrysk? koty mają większe problemy i nie zajmują się tym bez ściemy --- wierszyk dziewczyny\": o większego trudno zucha jak był mój co udaje zucha w łóżku maca mnie i maca a ja już dostałam kaca w jaktkach mam mokro bardzo a on mi tam rękę wsadzo i suteczki mi twardnieją i mi dobrze z ta nadzieją że za kilka małych chwil bedzie dla mnie ograzm jak w nosie gil -- seksowna lesbijka nad moją głową krąży kółka seksowna lesbijka przelatuje nad nami i całuje nas w czółka seksowna lesbijka jest kwintesencją lebijskości seksowna lesbijka nie ima się brudności -- niech ktoś poradzi, daję słowo abym nie czuł kłucia na surowo bo kiedy jestem ugotowany wtedy nie bolą mnie żadne rany --= Duże wargi sromowe - to płachta na byka Duże wargi sromowe - niech ich nikt nie dotyka -- moja dziewczyna tez miaął małe piersi, wiec pomyślałem co to za róznica małe cz w ogóle i teraz pozytek oglny, bo obciąłem jej piersi i nie ma problemu z piersiami, bo ich nie ma, a pozytek drugi to taki, że mam teraz dwie miseczki pochodzenia organicznego w domu więcej i mogę na nich podawać czipsy -- montypajtona wiekiego zucha co was nigdy nie słucha jest głuchy i ślepy a na oczach ma rzepy ale ze wszystkich osob na forum on robi największe głupoty labolatorium --- trans pije? nie tran piję tran wieloryba to ochhyda dlatego teraz zamiast pić wolę czopki wsadzic bo nic tak nie poprawia chumoru na świcie jak wsadzic czopka w klozecie --- >> solar factor co \"aha\", co \"aha\"? czyżby moja dupa sra? nie to tylko tutaj przed chwilką solar factor dala sie poznać motylkom wszystkim paniom z motylami pod pizdami, pod pozdami -- definicja balachary \"nie sięgac o umysłowe ciężary\" bo balchary bardzo nie lubiom tego wielkiego wysiłku psychicznego -- mój mąz to też był dupek miał 15 i pół godziny wzrostu, więc go zwolniłem i teraz żyję z psojem Brytanojem kurwać ;-) --- moje motto sie tak zaczyna: \"kiedy do ciebie podejdzie glina nic nie rób tylko sraj bo to taki właśnie kraj\" --- montypajton - nowa oferma na forum montypajton - montypajtorum tylko tak sie składa przeważnie że on jedzie a ty stoisz błaźnie --- stara oderma - kto to jest właśnie może on zaraz zniknie, zgaśnie może sie w powietrzu rzopłynie nim to forum nie zaginie --- montypajton - sztuka i kicz montypajton - siedź i kwicz bo z tych dwóch jedno jest tylko: zostać na koniec świata: \\\"motylką\\\' bo tylko ona ma duże takie dwie wystające wargi sromiakie --- ja bym ją za to zarabal siekierą za to że sie okazała ścierą każda ściera - to wadomo nie pozwala chodzić na goło --- po ilu latach, ach po ilu zjesz mnie dzisiaj krokodylu? bo już w bajoże wytrzymac nie mogę zjedz mnie lub wyrzuć na podłogę --- ja mam wygląd 3D jak sie rozbieram przed dziewczyna to jestem trójwymiarowy, serio mam trzy wymiary: szerokośc, długość i wysokość to dziwne, ale potrafię nawet sobą sterować, a pod koniec dnia jak usypiam to wyświelta sie napis \"Game over\" --- ja bym rozważał możliwość przemielenia twojego faceta w maszynce do robienia knedli na żywo, tzw. \"live\" byłoby to widowisko rodzinne. ze zmielonych resztk usmarzyłabyś kotlety i rozrzuciała po podwórku dla krokodyli. jesliby coś zostało mogłabyś pozbierać z ziemi i pomalować zielona farbą, ajko znak \"szanu jzieleń\" i wręczyc te resztki staremu poczciwemu gorylowi spod klozetu --- analne zabawy? -wyszedłem już z wprawy! --- ja bym dał dziewczynie barhanowe futerko ...gdybym je miał gdybym miał barchany to bym je dawał rozdałbym całemu światu barchanów ktrych nie posiadam lla, la, la (nutka jedna i druga) --- zajebana prostytutka poprosiła kiedyś dutka daj mi dzioba miły ptaszku o on ja na to: leć ze mną do Damaszku --- pieścidełko.. pierdzidełko dupa grozek pierdo-noszek ten staniczek jest z lateksu nie pozbawia myśli seksu --- ja w tym wieku poważnie nawoziłem kupy każde i zbierałem je po lecie by umieścić w miejskim szalecie stą nie pierdacz misiu miłu że 22 wiek to czas iśc do mogiły bo w tym wieku nasza męskość osiąga nawiększą skuteczność -- chcesz żeby przestał - walnij go w łeb chcesz żeby przestał - bo z niego cep --- makaron jem, makaronem sram montypajtonem sie nazywam -- masz dość pomarańczy, bo ci odbyt po nich tańczy w kiblu masz z tego sensację gdy odwiedzasz ubikację, bo zjadasz swe pomarańcze a w kiblu srasz skakańce sprobój zatańczyć na skakance może to pomoże twojej koleżance tobie na sraczkę raczej radzę wziąć z parapetu czarną sadzę i sie nią nazmarować a potem jeść i pomarańczować --- Lusesita de Milagros Dolores sie na mej poezji poznała dlatego jest dla niej dostepna cała moja pała może mi z nią wszystko zrobić nawet mi ją wychędorzyć tak bym mógł starości dożyc może mi ją nawet i odczepić a potem i tak sie wszystko rozleci bo monty jest zbudowany z kitu pitu, pitu, pitu, pitu ;-) --- lubie sex, lubie sex a nawywam siebie \"rex\" czyli \"król\", po lacinie póki ma seksulanośc nie minie bo w seksualności mam wiele radości walę konia sraką sram i nie jestem wcale cham --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felek kostroń
Ten problem jest dość znanonieznany, ale w gruncie rzeczy to tak jakby taki pan x nazwijmy go Jasio jechał autem i trefne koło by miał to od razu straż miejska na bułki do bufetu idzie, ale takie z keczupem, mniammm, ale ja wole musztarde i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×