Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bogdan-25

seks na obcasach

Polecane posty

Gość bogdan-25

Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. Kto praktykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 557kj
buhehe zaloz taki temat w dziale dla aseksualnych mamusiek, chyba dostana palpitacji serca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
ja osobiście praktykuję to z moją dziewczyną od pewnego czasu. Sam jej to zaproponowałem, a ona się zgodziła. Jej widok w szpilkach zawsze mnie podniecał, więc w łóżku to dodatkowy bodziec. Lubię też całować jej stopy, gdy jest w szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba.misiaczek1984
Miałem tak z 3 razy + 100% do podniecenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
kuba: a mógłbyś napisać w jakich to było sytuacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz w galeri handlowej kupiłem jej na urodziny szpilki czerwone (sama chcciała) Chodziła po sklepach jeszcze z godzinę w Nowych butach i tak kręciła tyłeczkiem ;) To ja doniej przymierz tą sukienke on ok . Kuba pomorzesz zapiać zamek i dalej to hmmm. :) ;) wiesz co Raz zrobiła mi striptiz (czy jakoś tak) I jak miała buty to się na nią rzuciłem Ale bradzo mnie podnieca moja narzeczona cokolwiek by nie zrobiła t.j założyła czy mój dres czy długa spódnica czy dżinsy cokolwiek . Naszczęście ona by to mogła robić 10 razy dziennie . Chociaż rekord to 8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..................,.........-
to nic nadzwyczajnego przecież taki malutki fetyszyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tż uwielbia gdy w czasie seksu mam na sobie szpilki, gdy to ja rządzę i moje obcasy ocieraja się o jego ciało , ma ogromna przyjemnośc , widać to po jego minie. Nie dalej jak wczoraj sam mi przyniósł moje szpileczki do łóżka i wtedy zrobiłam mu mega lodzika , rozkosz była obustronna. Nie wiem co maja w sobie szpilki ale są świetnym afrodyzjakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
wow, w galerii handlowej...no nieźle. My raczej ograniczamy się do łóżka i łazienki ( jej ulubione miejsce). Jakiś raz w tygodniu zakłada dla mnie obcasy do seksu. Swoją drogą muszę pomyśleć nad kupieniem jej jakichś fajnych szpilek. Zwykle kupowałem jej bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
stokrotka: no to miałem właśnie na myśli, żeby kupić je z nią ( tak jak Kuba). Swoją drogą moje ulubione to czarne ( ew. srebrne), a na specjalne okazje złote ( są boskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak !!
wysokie i cienkie ale złoto i srebro ? wolę zamsz lub lakierowaną skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
stokrotka: gdy dziewczyna zakłada wysokie obcasy do łóżka to znaczy, że chce dominować ( przynajmniej moja). A to po prostu uwielbiam. Szpilki koloru złotego albo srebrnego są cudowne. Moja mała ma po jednej parze takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo galeri handlowej . Dla mnie to nie było takie łal . Zrobiliśmy to na wysokości 9,5 km (w ubikacji w samolocie ;)) 30cm nad wodą (w rowerku wodnym) W samochodzie (kilka razy ) W zaciętej windzie (pomoc miała przyjść za 25 minut) W lesie Na plaży Na balkonie Na wc ;p Na stadionie . W naszym starym gimnazjum ;) U rodziców U babci W kościele podczas sprzątania ;) (dokładniej w konfesjonale) W afryce na pustyni Raz w plantacji wisienek u dziadka . na jabłoni t.j na drzewie . tak się dobralismy że robimy to wszędzie ;) A robimy to narazie 5 lat . Prawie codziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
u mnie to wygląda zwykle tak, że pijemy najpierw jakiegoś drinka, a potem się zabawiamy. Gdy moja laska zakłada szpilki to znaczy, że jest w nastroju do dominowania. Lubi wtedy być na górze i ogólnie wszystko kontrolować. Nieraz jeszcze podczas picia drina całuję jej stopy, co ją dodatkowo podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
bo szpilki to symbol dominacji, a moja laska ją uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
bo szpilki to symbol dominacji, a moja laska ją uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
u mnie wygląda to tak, że zwykle gdy ona zakłada szpilki to znaczy, że jest w nastroju do dominacji. Pijemy przed tym drinka, lubię całować jej stopy, pośladki co ją dodatkowo rozgrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
bo szpilki to symbol dominacji, a moja laska ją uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
u mnie wygląda to tak, że zwykle gdy ona zakłada szpilki to znaczy, że jest w nastroju do dominacji. Pijemy przed tym drinka, lubię całować jej stopy, pośladki co ją dodatkowo rozgrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
szpilki to symbol dominacji, a moja dziewczyna to uwielbia (nieraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
z moją dziewczyną zwykle wygląda to tak, że gdy zakłada szpilki, to jest w nastroju do dominacji. Pijemy zwykle przed seksem jakiegoś drinka, nieraz w czasie tego picia całuję jej stopy, co ją dodatkowo rozgrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
bo szpilki to symbol dominacji, a moja laska ją uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
szpilki to symbol dominacji, a moja dziewczyna to uwielbia (nieraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×