Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bogdan-25

seks na obcasach

Polecane posty

Gość bogdan-25
stokrotka: co myślisz o tym nietypowym zachowaniu? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lat 27 mam , młoda juz nie jestem chodzi ci o ssanie palcow i reakcja smiechowa? nic dziwnego jesli dziewczyna ma łaskkotki , mnie raczej by dreszcze przechodzily, hmmm chyba muszę spróbowac namowic tż na takie ekscesy podaczas jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
nie no nie tyle chodzi o reakcję śmiechową, co właśnie o ten eksces ( że to było w czasie jazdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
miałabyś ochotę zaproponować takie coś swojemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
my jechaliśmy wtedy do hipermarketu ( mieszkamy na przedmieściach). Ulica nie był ruchliwa, więc zagrożenie nie było duże. Kiedy zobaczyła, że bardziej zajmuję się jej stopami, niż jazdą, zabrała mi stopę. A ty, jak to planujesz? Może jakoś inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
ale poinformujesz go przed jazdą, co zamierzasz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuce mu taki pomysł w czasie jazdy żeby się oswoił z taką myślą ale nie będę długo czekała na jego reakcję , wiem ze takie rzeczy go kręcą i będzie zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
i co zamierzasz konkretnie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogdan proszę Cię nie rozkręcaj mnie , bo zaraz mam spotkanie z pewnym przystojnym facetem , nie cxhce go zgwałcić na pierwszym spotkanie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
ale masz na myśli ssanie palców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takkkkkk to jest z******te i jak kobieta ma taka troszkę wieksza pupe i do tego stringi ja juz mi stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas to stało się już fetyszem i normalnością zarazem :P Ostatnio zdecydowaliśmy wspólnie zamówić http://freetaboos.pl/pantofle-verona-p-1737.html bo i jego to bardzo kręci i mnie też- czuję się wtedy mega kobieco :) Każdemu polecam, nie ma się czego bać a wyobraźnia wtedy szaleje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to jest mega moja zonka ma 4 pary takich butów oj sie dzieje nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na telefoniczny seks? MARZY MI SIĘ ORGAZM i każda droga ku niemu jest dobra. Moja muszelka jest taka cieplutka i mokra, że aż się prosi o pieszczoty. Tu znajdziesz moje zdjęcia i kontakt:http://www.sex-rozmowy.pl/dorota_sex_telefon.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/patrycja_sex_telefon.html mam 20 lat ale juz odkryłam w sobie ogromny pociąg do bdsm. Wiem, że tylko jako Suka mogę osiągnąć orgazm. Wiem, że masz żonę, którą kochasz, jesteś dla niej romantyczny, namiętny. Wiem także, że pragniesz czasami takiej suni jak ja. Chcesz by Twoja niewolnica nie marudziła tylko pokornie wykonywała nawet najbardziej wyuzdane zadania. Jestem gotowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×