Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bogdan-25

seks na obcasach

Polecane posty

Gość bogdan-25
szpilki to symbol dominacji, a moja dziewczyna to uwielbia (nieraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
z moją dziewczyną zwykle wygląda to tak, że gdy zakłada szpilki, to jest w nastroju do dominacji. Pijemy zwykle przed seksem jakiegoś drinka, nieraz w czasie tego picia całuję jej stopy, co ją dodatkowo rozgrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
szpilki to symbol dominacji, a moja dziewczyna to uwielbia (nieraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
z moją dziewczyną zwykle wygląda to tak, że gdy zakłada szpilki, to jest w nastroju do dominacji. Pijemy zwykle przed seksem jakiegoś drinka, nieraz w czasie tego picia całuję jej stopy, co ją dodatkowo rozgrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
u mnie wygląda to tak, że zwykle gdy ona zakłada szpilki to znaczy, że jest w nastroju do dominacji. Pijemy przed tym drinka, lubię całować jej stopy, pośladki co ją dodatkowo rozgrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
z moją dziewczyną zwykle wygląda to tak, że gdy zakłada szpilki, to jest w nastroju do dominacji. Pijemy zwykle przed seksem jakiegoś drinka, nieraz w czasie tego picia całuję jej stopy, co ją dodatkowo rozgrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
bo szpilki to symbol dominacji, a moja laska ją uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
zaczyna się może i podobnie, ale potem bywa różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
no pewnie, że było. Piszę tu o tzw. seksie bardziej planowanym, z nastrojem, drinkiem muzyką. Stokrotka: Twój facet też całuje Ci stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
no ja swojej też lubię ssać palce u stóp i lizać je w ogóle. Ona to też uwielbia. Parę razy zabawiałem się jej stopami w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba misiaczek chyba 1994
pierwszy rocznik gimnazjum to 1986 wiec nastepnym razem kiedy postanowisz klamac przemysl to :D mitomania sie szerzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
ja kiedyś w samochodzie nie mogłem się powstrzymać i chciałem pocałować jej stopy. Ją tak to rozbawiło, że powiedziała, żebym ssał jej palce. I to było w czasie jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
ja kierowałem. Możesz rozwinąć swoją wypowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabym ale to by bylo nie na temat , bo wtedy szpilek nie mialam :Dale mąz byl i tak zadowolony tylko jak jakis tir jechal to musialam sie uspokic i siedziec grzecznie na swoim siedzeniu a nagie czesci ciala tż musialam zakryc koszulką :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge ale nie musze ;) t.j rozpoczełą mi robić loda . Zaczęło się od przyjemnej :) rozmowy wtedy trochę mi stanął i ona musiał to zauważyć zdjęła spodenki i majtki i tego nie zauważyłem wtedy zaczęła mi walić konia ;) potem pomagała językiem a mi było ciężko prowadzić t.j zmieniać noge z pedałów zmieniać biegi itd. raz nawet poruszyłem kierownicą i zjechałem na drugi pas . Na szczęście zatrzymałem się na poboczu żeby można było spokojnie skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
u mnie z tym ssaniem palców to było wariactwo. Podstawiła mi stopę na wysokość ust, a ja je ssałem. Trwało to z pół minuty, ona cały czas się śmiała, ale ulica nie była ruchliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×