Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks po przerwie

Polecane posty

Gość gość

Czesc. Nie wiem w sumie jak mam zapytać. Sytuacja wyglada tak ze miałam strasznie długa przerwę w seksie. Moze około pol roku i za kilka dni jestem umówiona z chłopakiem i strasznie chce pójść z nim do łóżka tylko mam duuuuuzy stres i boje sie ze po takim czasie bez seksu będę po prostu kiepska, ot kłoda. Nie piszcie mi tylko ze jesli to w porządku chłopak to nie muszę sie przejmować itd bo przejmować sie będę. Po prostu chciałabym wypaść jak najlepiej. Macie jakies rady? Proszę Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób mu loda, później on tobie minetkę, niech wyliże tyłek, sex klasyczny na koniec daj mu w dupke i niech ci sie spusci na cycki będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tak powaznie? Ja mam cholerny stres i czuje sie jak dziewica przed tym spotkaniem a Ty mi wyskakujesz z całym spektrum od oralu przed klasykę po anal? Mam ochote na seks z nim ale bez przesady. Aż tak rozwiązła w tym przypadku za pierwszym razem z nim nie chce być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może odpusć anal jak bedzie fajnie to spróbujecie za 2 razem byc bardziej rozwięźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej mi chodziło o kwestie techniczne. Nie wiem. Ruch bioder itp żebym nie wyszła na amatorkę. Chciałabym zeby było i mi i jemu dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By było dobrze gdyby przekonał się że profesjonalistką jesteś ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,to chyba bzdura co piszecie,osobiście uważam że wiele zależy od partnera,okoliczności,nastroju i miejsca. Ja po rozwodzie przez ok. 5-lat byłam bez mężczyzny i bez seksu,nie licząc masturbacji i w zasadzie to tylko dlatego obawiałam się tego ponownego razu,naczytałam się wiele na temat nabytych przyzwyczajeń masturbacyjnych,jednak były to niczym nie uzasadnione obawy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość
Ty naprawdę pytasz serio? ile ty masz lat? poradźcie jaki ruch bioder????? Dziewczyno, chcesz iść do łóżka i chcesz żeby Ci było dobrze i jemu to bądź sobą i nie udawaj nikogo kim nie jesteś. Jeśli jesteś łóżkowym leniem i tylko bierzesz a nie dajesz, to po prostu zmuś się do aktywności i zainteresuj się jego ciałem. Zresztą, jak to brzmi. Chcesz sexu a jednocześnie pytasz jak? Poddaj się zmysłom. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wszystko wiem tylko stres mnie dopada na sama myśl i tyle. Boje sie ze sie zacisnę i nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowaona
Chcesz zaplanować kazdy ruch bioder , czy pocalunek...? Weź kobieto daj się ponieść. Bądź sobą przede wszystkim. Rób to co sprawia przyjemność Tobie i jemu. Bądź po prostu spontaniczna. Pół roku bez seksu to nie tak bardzo długo ;) Nie mialam seksu ze dwa lata i gdybym dorwala faceta to oj oj się by działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na żywioł, jesteś wyposzczona jak bedziesz już podniecona to sama będziesz wiedziała co robic z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wcześniej tez nie miałam jakichś dużych doświadczen. Jeden partner wiec naprawdę czuje sie tak jakbym miała przeżyć swój pierwszy raz. Niby wiem ze jak podniecenie weźmie gore to nic innego nie bedzie sie liczyło ale w tym problem. To znaczy boje sie ze tak sie zestresuje ze nie będę w stanie poddać sie temu podnieceniu i nic z tego nie bedzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×