Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Im

Seks przerywany z prezerwatywą długo przed wytryskiem.

Polecane posty

Gość Im

Witam, otóż od kilku dni męczy mnie myśl o tym, że mogłabym być w ciąży, no ale przejdźmy do sedna. Kochałam sie z chłopakiem po raz pierwszy 24 sierpnia, z prezerwatywą. Na początku postanowiliśmy, że założy on prezerwatywę i tylko spróbujemy jak to jest, było dosłownie chwilke, potem zmienił na kolejną ponieważ nalegałam na to i mnie przebił, nie krwawiłam wtedy ani troszke. Dwa dni później kochaliśmy się znowu, w prezerwatywie, która nie pękła, nie zsunęła się, ani w żaden sposób się nie uszkodziła. [Durex extra safe] nie wiem nawet czy minęło pięć minut stosunku, ale chłopak miał daleko do wytrysku kiedy wyciągnął ze mnie penisa. Zdążyłam przeczytać już chyba z milion postów na przeróżnych forach, ale jednak mnie to nie uspokoiło. Na domiar złego, wczoraj miałam plamke krwi na chusteczce z pochwy, pytanie do was w takim razie. Czy jest ona oznaką tego, że nie krwawiłam podczas pierwszego razu, czy jakiś zmian w organiźmie? Czy nawet jeśli miałby na palcach zaschnięty preejakulat, a później mnie pieścił to czy byłby on w stanie zapłodnić? Proszę o szczere odpowiedzi, bardzo mi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli miał preejakulat na palcach, to jest możliwość zajścia w ciążę, ale nie obawiaj się. Szansa jest bardzo, bardzo mała. Biosz się, na poczatku to typowe. Poszalejecie to dojdziecie do wprawy. Na pocieszenie powiem Ci, że dojrzałym też zdarzają się wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×