Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szołap byłam pierwszy raz i było super Która z was też pokazywała

Polecane posty

Gość gość

Mam 20 lat i wczoraj pierwszy raz udzieliłam się na szołapie:) Powiem tak, faceci są śmieszni do bólu. Niektórych podnieca tylko samo pisanie, innych palec w cipce, jeszcze innych pokazanie cycków. Zbytnio się nie musiałam wysilać. Ustawiałam privy na góra 4 minuty i walili do mnie drzwiami i oknami. Fajna przygoda i wiecie co? Pierwszy raz w życiu w ciągu 6 godzin zarobiłam 350zł :) - bo tyle uzbierałam żetonów. Chłopak mnie namówił na to i powiedział mi, że możemy spróbować. Skoro płacą za pokazywanie ciała to czemu nie zarabiać? Fajna przygoda i jesteśmy bogatsi o 350zł :) Są tu dziewczyny które też rozbierały się na szołap ? Jakie macie wrażenia? Generalnie zrobiłam chyba z dwadzieścia pokazów na privie i zawsze spotykała spoko kolesi. Kulturalni, opanowani i mili. Nie ma co się bać, jak chcecie zarobić szybko taką kasę to spróbujcie. Miałam wielkie obawy ale teraz nie żałuję :) Niektórzy cały dzień fizycznie robią za 70zł a ja w 6 godzin zgarnęłam 350zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialas skrotu ciemnoto reklama nie tak dziala i nie nie zarobisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru reklamować tego serwisu i jak już zdążyłeś zauważyć, nie ma tutaj linka polecającego. Po prostu chciałam zapytać, czy są tu dziewczyny, które występowały na szołapie i żeby napisały swoje wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczonaszołapka
Potem jeszcze dołóż do tej wizji szantaże, upublicznianie nagrań (nawet tych z privov), i pamiętaj, że raz coś wrzucone do sieci nigdy z niej nie zniknie. A faceci, mili są do czasu bo nie masz pojęcia dla kogo właśnie szoł robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś na studiach dorabiałam w tym serwisie i w sumie mogę podzielić Twoją opinię. Facetom dużo do szczęścia nie potrzeba. Robiła striptease z cipką na wierzchu i piersiami, zazwyczaj 2-4 minutki za 100 żetów. Zrobiłam 10 pokazów i miałam stówkę. Jak był dobry miesiąc to wyciągałam spokojnie 5 tyś. Jedno ale, faceci lubią młode dziewczyny. Jak jesteś młoda i ładna to kończysz jeden priv i za kilka sekund wbija następny napaleniec. Mój rekord to 120zł w 25 minut :) Teraz się już w to nie bawię bo szkoda mi czasu. Mam pracę i dobrze zarabiam więc nie w głowie mi takie zabawy. Ale wspominam bardzo dobrze i to prawda, że faceci czysta kulturka. Czasem trafił się jakiś burak ale to mało kiedy. Słyszałam o zabezpieczeniach i nie da się nagrywać filmu z privku więc nie ma szans, że ktoś wrzuci do neta i będzie szantażował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to niby nie da się nagrać filmu z priva? Wystarczy że ktoś komórką nagra i wrzuci do sieci. Jest mnóstwo w internecie filmów z tego portalu, są nawet tacy co chce im się znaleźć osobę na fejsie i wtedy dopiero jest zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up przecież one są za głupie żeby się domyślić że przed monitorem można ustawić kamerę i nagrać pipę w rozdziałce 4k :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one generalnie są głupie , ale niech zgadnę autorką tematu jest him?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo wystarczy zrzut ekranu zrobić i fotki lecą do sieci. No a potem płacz i lament :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczonaszołapka
O tym jej pisałam, ale co ja tam wiem :D Tam większość to doniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczonaszołapka
Szukanie lasek z su w realu to już inna bajka, wtedy wieje grozą, ale nie psujmy wizji wschodzącej gwieździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one się dopiero uczą o zrzutach ekranu bo majtki zrzucają dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu juz jedna taka była co kolaże jej 'wystepow' na su latały non stop po forum :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg autorki to niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie trzeba twarzyvpokazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak te bliźniaczki ze wschodu ze sztucznymi cyckami co na su się liżą ze sobą. Najpierw wrzucili ich filmiki z transmisji do neta, a potem zdjęcia z ich konta na fejsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×