Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezła jazda

TYLKO NA JEDNA NOC

Polecane posty

Gość niezła jazda

co sądzicie o takim stawianiu tematu seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bym cos takiego uslyszala to pomyslalabym ze traktuje mnie jak tania dziwke ....bo skoro tylko na jedna noc to niech sobie prostytutke zatrudni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczepil mnie
kiedys na czaterii jeden mlody facet miałam klimat erotyczny i po kilku minutach rozmowy, gdy okazalo sie, ze mieszka dwa domy obok... zaprosilam go do siebie byla 22 przyniosł siebie i martini gdy wszedł zobaczyłam, ze kuleje był niepełnosprawny / proteza na polowie nogi/ chcielismy sie kochac ten jeden raz i tak sie stalo bylo fajnie traktowalam go jak czlowieka i to sie liczylo pozdrowilam go jeszcze kiedys sms-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój brzuszek
podjęłaś wielkie ryzyko. Tym razem było ok. Facet mógł być w najgorszym przypadku psychopatą a w średniogorszym zakochać się i jęczeć Ci pod oknami przez wiele mieisecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczepil mnie
jak dotychczas mam tzw. nosa rozmawiam w szczegolny sposob z osobą, ktora jestem zainteresowana to wynika z rozmowy wcale nie musze umawiac sie na seks mam taki swoisty tekst, w ktorym wyczuwam gościa chodzi o wybor jednego z dwoch slow i takie tam inne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla faceta to, miłe. Nie usłyszy opinii, nie ujrzy rechotu, i wciąż jest [wg siebie] super kochankiem! hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczepil mnie
to taka moja wlasna psychologia ważne, jak toczy sie rozmowa juz na poczatku test jest zestawem kontrastowych wyrazow zblizonych w pewnym stopniu do siebie cos w rodzaju : zimno gorąco, dzień noc, czy kobieta dziewczyna mieszam przy tym tematykę zaskakujac rozmówcę wplatam humor, zgroże; co mi przyjdzie na mysl bo to czysta improwizacja mozna sie połapac czy jest inteligentny łasy na otwarte drzwii no i wiele wiele jeszcze innych elementow zachwań mozna wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczepil mnie
"zgrozę" miało być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczepil mnie
zestawem wyrazow tak manipulujesz aby skrecic na tory, ktore cie interesuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty strasznie
inteligentna musisz być :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczepil mnie
tez tak sądzę ha ha ha :) w zwiazku z powyzszym mimo wielu jednorazowych przygod nie trafilam na czubka kocham sie z gumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moje przygody nie sa jednorazowe i na glupka tez nie natrafilam ...lo matko cale szczescie!ale trafilam na szczura i padalca ktory po 4 m-cach odszedl w sina dal nie mowiac nic ...a umawialismy sie ze jak ktores z nas bedzie chcialo odejsc to po prostu to powiemy - niestety okazal sie tchorzem .... a ja nie kwapie sie do tego zeby dochodzic prawdy bo mam swoj honor ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczepil mnie
moje zobowiazania dotycza dzieci, z ktorymi wiażę swoje zycie na dobre i złe facetom nie pozwalam na zabranie mi niezaleznosci meza juz mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła jazda
może teraz, wieczorkiem poopowiadacie o swoich nockach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedź
podnoszę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja choc mi sie nigdy nie zdarzylo jestem na tak, ale tylko wtedy gdy obie strony traktuja sie z szacunkiem (co u facetow sie chyba nie zdarza w takim przypadku...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczepil mnie
wczoraj kochałam się analnie z wieloczynnościowym robotem kuchennym za 39,99zł z dyskontu spożywczego Biedronka.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczepił mnie
wędrowniczku podszywaczu malo Ci wrażeń własnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona...
a może ta właśnie noc taka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×