Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spinelo

Uwielbiam robić miłe niespodzianki kobietom

Polecane posty

Jestem wysokim, przystojnym szatynem. Mam 33 lata, 188 wzrostu, 79 kg. Jestem fajnym, sympatycznym i miłym gościem, który ma pracę będącą jednocześnie pasją, rodzinę, przyjaciół, całkiem udane życie seksualne, aczkolwiek... po prostu uwielbiam od czasu do czasu pokazać, najlepiej niby przypadkiem, klejnoty nieznajomej kobiecie. Mieszkam w dużym mieście, ostatnio byłem na placu targowym na zakupach. W jednym ze sklepików siedziała młoda znudzona dziewczyna, akurat wracałem do auta z warzywnymi zakupami, skręciłem w wąską alejkę między budkami, wyciągnąłem Kuraka, nie byłem idealnie ubrany, dyndało jakieś 5-6 cm, ustawiłem się tak, że w ręku trzymałem siatkę z warzywami i zacząłem iść w stronę budki tej dziewczyny. Kilka metrów przed nią przesunąłem tak siatkę, że mogła zobaczyć ptaszka... Ponieważ nie było przy niej żadnego klienta, siedziała znudzona i patrzyła w dal, widziała jak się zbliżam - jej mina - bezcenna :))) spinelo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że też nigdy na takiego okaziciela nie trafiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze w końcu uda ci się na takiego trafic...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj! To jest karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onananana
Nie wierzę. . W to co czytam. Ja bym uciekła. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 86
Ja zaś trafiłam na wielu takich facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekshibicjonista. Ja osobiście się jeszcze nie spotkałam, ale moja ciotka miała przygody z takimi tylko, że próbowali ją gonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy co gonią to nie ekshibicjoniści. Prawdziwy ekshibicjonista w subtelny, a rzekłbym nawet sympatyczny sposób, pokaże swojej klejnoty (i to w stanie spoczynku), po prostu chce się pokazać nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, sorry za błąd. A tacy co wywalają klejnoty i potem gonią to zboczeńcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 86
Wszystkich, których ja widziałam mieli stojące penisy, z tego co wiem to dla ekshibicjonisty najwieksza przyjemność jest z nagłego zaskoczenia kobiety i penis powinien być w erekcji, ale możliwe też jest, że mam błędną wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×