Odpowiedz na ten temat

we vibe NIE POLECAM

• gość 2015.02.05 [19:07]
    "We-Vibe 4" ponad 300 zł wyrzucone w błoto pechowiec.gif
    Beznadziejne urządzenie. Bolesne dla faceta (haczyk w środku zawadza o penisa), bez uniesień dla kobiety (wibrator dotyka nad łechtaczką, a nie samą łechtaczkę).
    ODRADZAM.
  • gość 2015.02.06 [09:17]
    Dzięki za info!
  • gość 2015.02.06 [09:23]
  • gość 2015.02.06 [09:25]
    miałam zamiar kupić ale teraz to już nie wiem z drugiej strony patrząc na zdjęcia w linku powyżej to tam nie ma żadnych haczyków
  • matuzalem0325 2015.02.06 [10:01]
    ...nabyłem drogą zakupu w ramach niespodzianki i wala się rozładowany po szufladzie, nieużywany po pierwszej próbie ...nie tyle dlatego, że kiepskie to to, co z braku zainteresowania partnerki ...niespodzianka nie wypaliła smutas.gif
    ...kiedy rozum śpi budzą się demony...
  • gość 2015.02.06 [10:50]
    czyli nie jest jednak taki zły. tez ma być to niespodzianka ale dla faceta usmiech.gif chyba ze jemu się to nie spodoba albo stwierdzi, że jakieś perwersje wymyślam
  • gość 2015.02.06 [10:52]
    czyli nie jest jednak taki zły. tez ma być to niespodzianka ale dla faceta usmiech.gif chyba ze jemu się to nie spodoba albo stwierdzi, że jakieś perwersje wymyślam
  • gość 2015.02.07 [19:51]
    Nie haczyk, źle to określiłam, chodzi o plastikową część w pochwie - zahacza ona o główkę penisa. Naprawdę to 300 zł wyrzucone w błoto. Czytałam wypowiedzi na innym forum i kobiety pisały że nie mają od tego orgazmu. Pochlebne opinie sa tylko na stronach promujących ten wibrator - pewnie pisany przez ludzi pracujących dla tej firmy pechowiec.gif
  • tomarek 2015.02.07 [19:57]
    U nas podobnie jak u kolegi wyżej - kupione z myślą o żonie, a po pierwszej próbie więcej nie użyliśmy, ona mówi że jej to do orgazmu nie może doprowadzić. Zapłaciłem 340 zł. pechowiec.gif Dla mnie uczucie było dziwne, czuć ten plastik w środku i rzeczywiście penis trochę o to zaczepia, przy dłuższym stosunku to pewnie zaczyna boleć.
  • gość 2015.02.14 [15:08]
    stanowczo za drogie urządzenie
  • gość 2015.08.31 [17:16]
    Oglądam właśnie recenzję tego wibratora dla par ( http://dyskretno.pl/we-vibe/ ) i nie widzę żadnego haczyka. Ramię wydaje mi się trochę za duże więc faktycznie może gnieść jak facet ma grubszy sprzęt. Myślałam żeby sobie taki kupić, nawet nie z myślą o używaniu podczas seksu ale jako takie urozmaicenie no i do zabawy solo. Jak to się spisuje bez członka w pochwie? Czy faktycznie jest to takie przyjemne?
  • Lelkowa 2015.09.08 [13:00]
    Ja dostałam od męża na urodziny wibrator od Lelo dokładnie tenwww.erotyczny24.pl/lelo-soraya-wisniowy-p-224 .html i po 2 miesiącach użytkowania muszę go z czystym sumieniem pochwalić smiech.gif Tzn męża za trafiony prezent wibrator za to co ze mną wyczynia smiech.gif
    Teraz przymierzam się do zakupu takiego gadżetu który przeznaczony jest dla par ma ktoś może to cudeńko ?www.erotyczny24.pl/we-vibe-4-plus-rozowy-p-55 1.html Jeśli tak chciała bym usłyszeć jakieś opinie o nim smiech.gif
  • gość 2015.09.08 [13:02]
    gość 2015.02.06 [09:23]
    Ten haczyk, to gratisowa reklama tego urządzenia na tym forum usmiech.gif
  • gość 2015.09.08 [13:36]
    Czy reklama czy nie sama z chęcią poznała bym jakąś "prawdziwą" opinię o tym urządzeniu We-Vibe 4 dla par usmiech.gif
    Puki co mam wibrator Lelo ale nazwy nie pamiętam i jest OK
  • gość 2015.11.05 [21:26]
    Osobiście nie mam ale znajoma dostała na 40 urodziny i chwali usmiech.gif
  • gość 2016.01.11 [18:22]
    Ja mam z tej firmy wibrator juz ponad rok i jestem zadowolona z niego.
  • gość 2016.01.28 [14:27]
    Ale dlaczego w błoto kucze ja mam i całkowicie nie zgadzam się z tym żeby był to wydatek w błoto! Mój to We-Vibe 4 Plus kupiłam go w moim sprawdzonym już kilkukrotnie sex shopie oczko.gif i chwale go bardzo http://www.erotyczny24.pl/we-vibe-4-plus-fiol etowy-p-550.html
  • Niezadowolony z 2016.04.28 [17:18]
    Kupiliśmy sobie takie cudo: http://www.erotyczny24.pl/we-vibe-4-plus-rozo wy-p-551.html
    Lecz nie polecam, podobno można łączyć się przez bluetooth lecz po 20 sekundach rozłącza, trzeba stracić kolejne 15 sekund na połączenie i znowu rozłącza i tak cały czas.
    Jak dla mnie to kasa w błoto, to urządzenie nie działa ze wszystkimi smartphonami co "zapominają" dodać na stronach.
  • gość 2016.08.15 [10:23]
    no właśnie ile osób tyle opinii usmiech.gif ja znów polecam bo u nas się to sprawdziło usmiech.gif
  • gość 2016.10.17 [14:27]
    bo we vibe trzeba umiejetnie wlozyc a nie wkladac calego do pochwy jak autorka tematu
    kolejny raz kochana zonko przeczytaj instrukcje
  • koneser3 2017.01.26 [07:15]
    Witam. Zakupiliśmy We vibe sync . Próbowałem wyczytać coś na ten temat ale 90%opini jest reklama sklepu. My nie mamy interesu żeby cokolwiek reklamować ale chcemy żeby ktoś taki jak my miał obraz tej zabawki. Wydatek duży, prawie 560zl. Otóż tak,możemy napisać z wrażeń tylko tyle lub aż tyle WOW.hihi. Drodzy państwo, jeżeli panie lubią zabawki w tym stylu to napewno się nie zawiodą. Dla nas odlot .Pzdr
  • chrisart 2017.03.20 [22:05]
    Witam.
    My mieliśmy już we vibe 3. Był super.
    Teraz kupiliśmy We vibe 4 plus i niestety na samym początku wpadka. Pojawił się problem z ładowaniem. Niby naładowany a jednak działa parę chwil i się wyłącza. Z Poprzednika Partnerka była bardzo zadowolona. Mamy nadzieję że to kwestia zbyt krótkiego ładowania. Zobaczymy.........

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych