Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

we vibe NIE POLECAM

Polecane posty

Gość gość

"We-Vibe 4" ponad 300 zł wyrzucone w błoto :O Beznadziejne urządzenie. Bolesne dla faceta (haczyk w środku zawadza o penisa), bez uniesień dla kobiety (wibrator dotyka nad łechtaczką, a nie samą łechtaczkę). ODRADZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam zamiar kupić ale teraz to już nie wiem z drugiej strony patrząc na zdjęcia w linku powyżej to tam nie ma żadnych haczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nabyłem drogą zakupu w ramach niespodzianki i wala się rozładowany po szufladzie, nieużywany po pierwszej próbie ...nie tyle dlatego, że kiepskie to to, co z braku zainteresowania partnerki ...niespodzianka nie wypaliła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie jest jednak taki zły. tez ma być to niespodzianka ale dla faceta :) chyba ze jemu się to nie spodoba albo stwierdzi, że jakieś perwersje wymyślam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie jest jednak taki zły. tez ma być to niespodzianka ale dla faceta :) chyba ze jemu się to nie spodoba albo stwierdzi, że jakieś perwersje wymyślam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie haczyk, źle to określiłam, chodzi o plastikową część w pochwie - zahacza ona o główkę penisa. Naprawdę to 300 zł wyrzucone w błoto. Czytałam wypowiedzi na innym forum i kobiety pisały że nie mają od tego orgazmu. Pochlebne opinie sa tylko na stronach promujących ten wibrator - pewnie pisany przez ludzi pracujących dla tej firmy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomarek
U nas podobnie jak u kolegi wyżej - kupione z myślą o żonie, a po pierwszej próbie więcej nie użyliśmy, ona mówi że jej to do orgazmu nie może doprowadzić. Zapłaciłem 340 zł. :O Dla mnie uczucie było dziwne, czuć ten plastik w środku i rzeczywiście penis trochę o to zaczepia, przy dłuższym stosunku to pewnie zaczyna boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanowczo za drogie urządzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.06 Ten haczyk, to gratisowa reklama tego urządzenia na tym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy reklama czy nie sama z chęcią poznała bym jakąś "prawdziwą" opinię o tym urządzeniu We-Vibe 4 dla par :) Puki co mam wibrator Lelo ale nazwy nie pamiętam i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie mam ale znajoma dostała na 40 urodziny i chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z tej firmy wibrator juz ponad rok i jestem zadowolona z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ile osób tyle opinii :) ja znów polecam bo u nas się to sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo we vibe trzeba umiejetnie wlozyc a nie wkladac calego do pochwy jak autorka tematu kolejny raz kochana zonko przeczytaj instrukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneser3
Witam. Zakupiliśmy We vibe sync . Próbowałem wyczytać coś na ten temat ale 90%opini jest reklama sklepu. My nie mamy interesu żeby cokolwiek reklamować ale chcemy żeby ktoś taki jak my miał obraz tej zabawki. Wydatek duży, prawie 560zl. Otóż tak,możemy napisać z wrażeń tylko tyle lub aż tyle WOW.hihi. Drodzy państwo, jeżeli panie lubią zabawki w tym stylu to napewno się nie zawiodą. Dla nas odlot .Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrisart
Witam. My mieliśmy już we vibe 3. Był super. Teraz kupiliśmy We vibe 4 plus i niestety na samym początku wpadka. Pojawił się problem z ładowaniem. Niby naładowany a jednak działa parę chwil i się wyłącza. Z Poprzednika Partnerka była bardzo zadowolona. Mamy nadzieję że to kwestia zbyt krótkiego ładowania. Zobaczymy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom morda w k
Totalny gniot Po 1 dniu obok ładowarki następuje samorozładowanie. Potem nie umie się wzbudzić do ładowania przez jakieś 2 godziny a co gorszego podczas zabawy gdy się steruje przez smartfona po 3 minutach nie przestawiania parametrów nagle karze się znowu synchronizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz na topie jest różowy "lovense lush" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wibrator dla par od Lelo i również nie polecam, facetowi jest przyjemnie ale ja nic prócz bólu to nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilem we vibe żonie i nie polecam naprawde nie kupujcie tego badziewia , raz użyte i na tym będzie koniec tak jak któryś na forum pisał gora wibratora nie dotyka lechtaczki silniczek jest za wysoko w pochwie się to nie chce trzymać tak jak na obrazkach pokazują, szkoda kasy możecie mi wierzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Bubel. Po kilku użyciach nie ładuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×