Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vilubinka

Wibrator tylko jaki?

Polecane posty

Witam, mam pytanie odnośnie wibratora obecnie posiadam taki http://www.venus.net.pl/produkt_6783_Podw%C3% B3jny-wibrator-rotacyjny-G4-Led-Rabbit.php ale nie lubię go mieć w sobie bo jest taki zimny, sztywny, nie przyjemny. Zastanawiam się nad jakimś wykonanym z silikonu medycznego czy lepiej dać sobie spokój bo będzie taki sam w odczuciu jak ten który posiadam? Może mi ktoś coś doradzić tylko z sensem bez tekstów w stylu " ja ci zrobię dobrze ". Bo od tego już mam człowieka ale mam też duże libido i Lubie eksperymentować w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, Gratuluję odwagi,niełatwo na tym forum uniknąć przykrych uwag w takim temacie. Jeśli chodzi o wibratory to zdecydowanie polecam te z tworzywa medycznego,są bardzo delikatne idealnie odwzorowane,z regulacją i cichą wibracją,doskonale stymulują i nie podrażniają. Ja osobiście jestem z zakupu bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda, że nie kupiłyście droższych zabawek... Za tyle kasy to sąsiad będzie przychodził codziennie przez rok, aby stać się osobistym wibratorem. Spokojnie znajdzie się dobry sprzęt w granicach 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda, że nie kupiłyście droższych zabawek... Za tyle kasy to sąsiad będzie przychodził codziennie przez rok, aby stać się osobistym wibratorem. Spokojnie znajdzie się dobry sprzęt w granicach 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup marchew, albo cukinię. Zależy, jaki masz luz w kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×