Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona1964

Wstydliwy fakt dokonany...

Polecane posty

Gość zagubiona1964

Witam, proszę o szybką pomoc. Po zbliżeniu z moim partnerem przysłowiowo popuściłam. O ile partner toleruje pissing, tak wydzielina z drugiej dziurki już mniej mu odpowiada. Jestem w toalecie i totalnie boję się konfrontacji z wyżej wspomnianym mężczyzną. Wiem, że każdemu może się zdarzyć, jednak ten związek chyba jeszcze nie był na to gotowy. Proszę o pilną pomoc. Jak mogę mu wytłumaczyć to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostań tam gdzie jesteś nie wychodż już nigdy na światło dzienne. Zostań już w tym kiblu na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie jego juz nie ma . Uciekl bo mial okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zadko bylo czy balasek wyskoczyl? Smierdzialo bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona1964
Dziękuję za odpowiedzi. Słyszę jak sprząta. Jednak mogę mylić te dźwięki z naszym kotem, ktory zainteresowany nowym zapachem przyszedł "zbadać" teren. Mam nadzieję, że nie uciekł. Niestety fekalia były okrutnie rzadkiego typu. Sprzątanie tego - przepraszam za wyrażenie - syfu mogłoby być porównywalne z trzynastą pracą Heraklesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty jadłaś ze tak się zesrałaś na rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona1964
Ciasto z warzywami, potocznie nazywane kebabem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko... :D Ja bym zdupił gdzieś w dal bo to jednak przegięcie no chyba że pakował cię w kakao to wiele wyjaśnia i sam jest sobie winien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za temat. Musze uwazac gdzie kobiete zapraszam na obiad. Zadnych kebabow od tej pory. Jaka salatka dla niej wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie (zresztą o tym pisałem) też zdarzyło się, że na mnie dziewczyna nakupciała, gdy puściły jej zwieracze podczas orgazmu. Powinien to zrozumieć. x Czyżby misio1 z gościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×