Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za krótki penis?

Polecane posty

Gość gość

Mam wątpliwości. Mój penis ma 14 cm długości. Partnerka twierdzi że jest ok mnie też jest z nią super w łóżku. Jest trochę luzniejsza niż na początku ale jest ok. Martwi mnie jedno. Kiedy ona dochodzi często prosi żebym wkładał jej go do końca a zwykle wtedy mam już całego w niej. Taka sytuacja się często powtarza. W pozycji misjonarskiej nie mogę włożyć go tak głęboko żeby poczuć jej koniec kiedy ona podczas orgazmu krzyczy "głębiej, proszę, pieprz mnie mocno" Zastanawiam się czy ona nie mówi mi że mój penis jest idealny tylko po to żeby nie sprawiać mi przykrości? Pieściłem ja kiedyś wibratorem większym od mojego i widziałem jaki ma orgazm z nim wcześniej nigdy takiego nie miała. W amoku powtarzała wtedy ale jest wielki itp. Jak to jest kobietki? Mówicie czasami swoim facetom że jest ok a jednak czegoś wam troszeczkę brakuje w tej długości czy grubości? Proszę o poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet nie ma za dużego a mimo to staram się u tego nie mowic... Wystarczy mi raz w miesiącu porządne pieprzenie dużym dildem i jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14cm to trche mało. Mój a 16-17cm i uwielbiam jak wkada mi po same jaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam faceta, nie mam takich problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że tu nie tyle chodzi o głębokość, ale o potrzebę dociśnięcia resztą ciała - takie porządne uderzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz w obwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj byly mial malego ale mowilam mu ze jest ok , nie chcialam mu robic przykrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×