Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jorka1

Zakład lepszy mam przód czy tył oceńcie sami

Polecane posty

Gość gość
bez majtek tyl liepej wygladalby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ty ale chciałbym z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest dobrze, ale zdjęcia jakościowo kiepskie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tył, zdecydowanie:-) Nie ma to jak figurka klepsydra, z wcięciem w talii, ty raczej nie Masz tego typu figury , talia prawie niewidoczna więc ładny tyłeczek to rekompensuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie dụpę masz taką nijaką, :O ale to wina foty. Ratują cię tylko tzytze :) Aż proszą się o uwolnienie z tego bikini, z którego już chyba wyrosłaś. ;) Widać że pocisz się na siłowniach a powinnaś rzeźbić się na pływalni. W kilku słowach. Szału nie ma. Przynajmniej dla mnie. Ogólna ocena 6 na 10, bo 11 widziałem na własne oczy. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo jak juz Panicz Nowy zabrał głos... no ale do rzeczy - staje w obronie dziewczyny ze zdjecia... W zycu pływanie [sam trenowałem] nie ma równych z siłownią [mowa o fit, crossfit, bierznia, HST, dropset] oczywiście w zależności od możliwości o potrzeb. O ile wiesz o czym mówię, zanim użyjesz wujka google - to chyba... zgodzisz się ze mną, Legend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "nooo jak już..." to wolny kraj. Ludzie o szlacheckim rodowodzie [śpioch} też mogą wyrazić swoje zdanie :P "Obywatelu do rzeczy" Będzie gilotyna, czy siekiera jak na Ukrainie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szału nie ma, jest średnio , ale na pewno nie jest źle.Lepiej wyglądasz z tyłu(pupa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z***biscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka zalozyla sie ze jesli wygra przod zrobi loda a jesli tyl da duupy swojemu facetowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachołek staje w obronie? hehehhe A przez kogo jest atakowana? Wrzuca zdjęcia do oceny, to się ocenia, człowieku nie głupiej i nie wymyślaj, bo zaczynasz od zaczepki a kończysz na poradach. Napisałeś kiedykolwiek posta na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra znowu ta ekshibicjonistka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od pokoi hotelowych. Zbiera maile i jepie się w hotelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to ta sama. Ostatnio pytała ile mogłaby zarobić na sponsoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bondzik
Normalne ciało mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy psychologia zna odpowiedź na zachowanie tej pani? Które to już zdjęcie? Zgrabna jesteś, ile jeszcze odpowiedzi musisz usłyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychologia zajmuje się poważniejszymi sprawami niż foty jakiejś laski, która nie wstydzi się pochwalić swoimi wdziękami na forume o kupie. Zawsze to jakaś odmiana. :) Przód, tył aż się chce zapytać o przebieg i ile miała właścicieli. :P Wiem, wiem, tak nie powinno się nawet żartować. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×