Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

6 dni spóźniony okres, test negatywny. O co chodzi ?

Polecane posty

Gość gość

Cześć, mam 22 lata, okres zazwyczaj mam co 39 dni, dziś już jest 46 dzień a okresu jak nie było tak nie ma. Dziś rano robiłam test i wyszedł negatywny. Dodam że 2 tygodnie po ostatniej miesiącach zauwazylam brazowe uplawy i 4 dni temu także. Co to może oznaczać ? Tydzień temu robiłam iść jamy brzusznej i torbieli na jajnikach nie mam. Może któraś z was miała podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, te objawy wskazują na początki przekwitania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej idź do lekarza. On zaleci Ci jakąś kurację hormonalną, chyba że chcesz mieć menopauzę w tak młodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kompletuj już ubranka, mnie też wynik wyszedł ujemny, a później okazało się, że byłam w ciąży, gratuluję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza pójdę dopiero za 2 dni, a do tej pory chyba zwariuje. A czy to może być spowodowane torbiela 10cm która miałam przed miesiączka i która po ostatnim okresie zniknęła w nirwyjasniony sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś pewna, że te brązowe plamy to okres, a nie kupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciąży bardzo bym się ucieszyła, wydaje mi się ze mam objawy, ale mogą to być moje urojenia. Od 3 dni wracam tak zmęczona po pracy ze muszę iść spać conajmniej na 2 godzinki, mogę jest czekoladę na zmianę z solonymi potrawami, no i chodzi za mną coś kwaśnego. Do tego jak nigdy w życiu nie miałam pryszczy tak teraz co chwilę jakieś nowe mi się pojawiają na twarzy :( nie chce się naprawiać na ciążę bo później się rozczaruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno masz 22 lata? To są typowe objawy menopauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, tak tylko napisałam że 22 aby było zabawnie. No jasne ze 22 -.- z tego co się orientuje to dopiero po kilku cyklach bez @ może wskazywać na menopauze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie zaczęła się moja menopauza. Współczuję Ci, dziecko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak ? Jak to wyglądało ?Ile miała Pani lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skad te pryszcze, te podejrzane plamy, mowisz ze robilas testy czyli seks musial byc. Z jednym chlopakiem, a moze masz kilku partnerow? moze to choroba weneryczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj. Mi się spoznał okres 10 dni a w ciazy nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, 4 dni spóźnia mi się okres, w ciągu ostatnich miesięcy miałam cykle 31, 29, 28, a ostatnio dostałam w 25 dniu cyklu. Mam nabrzmiały brzuch. Od kilku dni czuje bóle w podbrzuszu ale nie trwają długo. Zawsze podczas stosunku chłopak ma założoną prezerwatywę i nie kończymy w środku. Jednak zdarzyło się kilka razy że przed stosunkiem włożył na dosłownie kilka sekund. Czy poprostu cykl mi się tym razem wydłużył? Do ginekologa pójdę w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przesunięcie okresu przy negatywnym teście ciążowym z reguły oznacza jedną z dwóch rzeczy.1.Za wcześnie wykonany test.Jeśli miesiączka się nie pojawi, zalecam powtórzyć go za tydzień.2.Zahamowanie/przesunięcie owulacji.Uwaga: owulacji często towarzyszą krwawienia/plamienia, które kobiety biorą za nietypową miesiączkę.Prawdziwa miesiączka wystepuje zawsze 10-18 dni po owulacji.Ale dopóki w danym cyklu nie było jeszcze owulacji, nie będzie i mieziaczki.Ja dziś mam 41 dc i dopiero teraz mam dni płodne.Miesiączka wystąpi (u mnie) 12 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemnota 6dni się spóźnia okres i do lekarza i trzeba być debilką! To normalne nieregularny okres jest wiele powodów jak stres , przemęczenie nawet częste jedzie kurczaków lub innej żywności na hormonach. Ja przy każdym badaniu cipki mam partnera wspierał porody bo intymność to ja i partner a nie ja i ginekolog. Pierwszy raz byłam w trzecim miesiącu by ją potwierdzić oczywiście z partnerem. Partner chroni również przed z bocznym ginekologiem...Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl www.poranny.pl › Magazyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze ja to przy tak nieregularnym okresie, to lekarz mi powiedział, żebym zastosowała pigułki o niskiej zawartości hormonów... jak np vines, dostałam receptę i się zastanawiam, bo dodatkowo mam jeszcze torbiel na jajniku, a wiem, że antykoncepcja przy torbielach jest zbawienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×