Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Antybiotyk w czasie 7dniowej przerwie pomocy

Polecane posty

Gość gość

Witam, chciałam Was zapytać o radę. W czasie 7-dniowej przerwie wzięłam 2tabletki antybiotyku Macromax, w tym czasie również odbyłam chwilowy stosunek. Jeden jedyny i długo przed ty zdarzeniem oraz długo po nim nie odbywałam żadnych stosunków ponieważ mamy chyba baaardzo ciężki czas z moim chłopakiem. Wiem, że antybiotyk obniża działanie antykoncepcji, ale z tego co zrozumiałam jeśli przyjmuje się już łącznie. Tak więc czy był wstanie obniżyć działanie tabletek już wziętych. 2 dni po tym stosunku dostałam krwawienia z odstawienia. Zamęczę się tym. Wiem, powinnam zrobić test, uważać ... głupoty się zdarzają a na test nie mam odwagi. Proszę kobitki ;( poradźcie mi coś. Buziaki dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli krwawienie z odstawienia wystąpiło normalnie, chyba nie masz się czego obawiać.Zacznij normalnie kolejne opakowanie, a po 14 dniach od stosunku zrób test.Stan faktyczny się nie zmieni od tego, że się boisz, a wynik negatywny może Cię uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję Ci bardzo za odpowiedź . Było tak, że brałam antybiotyk 2 dni w czasie 7- dniowej przerwie, w trzeci dzień odbyłam ten chwilowy stosunek, a w kolejny dostałam krwawienie. Może nie bałabym się aż tak gdybym nie rozstała się z tym facetem. Nie wierze jak mogłam być tak nieodpowiedzialna, i sama nie wiem co sobie wtedy myślałam, Mam nadzieję, że nic się nie stało :( Dziękuję Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×