Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca bo niewiedzaca

bialy sluz w 2 fazie cyklu-czy zbliza mi sie okres???

Polecane posty

Gość pytajaca bo niewiedzaca

pytanie moze glupie ale juz sama nie wiem co myslec -zaobserwowalam u siebie bialy gesty grudkowaty sluz(napewno nie infekcja)nie jest ciagnacy ,wydaje mi sie ze jestem jakis tydzien lbo i wiecej?? po owulacji czy moge spodziewac sie okresu?pytam bo mialam pewne problemy hormonalne w zeszlym miesiacu i moge byc rozregulowana,ciaze raczej wykluczam prosze o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to grzyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca bo niewiedzaca
napewno nie grzyb to sluz na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbliża sie okres
wiem z obserwacji własnych Pozdrawiam :) nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to normlany objaw na kilka dni przed miesiaczka z macicy usuwany jest czop sluzowy wiec z pewnosica to co obserwujesz to wlasnie to - w celu wyjasnienia nie kazdy sluz jest od razu grzybem niestety warto poczytac troche o metodach naturlanych a tam dowiemy sie iz sluz niepoldny tez czasami moze miec grudkowy wyglad - skoro nic nie swedzi nie piecze to grzybka mysle mozna wykluczyc...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca bo niewiedzaca
dziekuje bardzo za odpowiedz :* naczytalam sie sporo , nawet balam sie ze jestem w ciazy ale glownie chodzi mi o to zeby byc prygotowana na miesiaczke :) jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie ma żadnego śluzu, czy może to oznaczać że mogę być w ciąży, dziś 26 dzień cyklu, za dwa dni spodziewana @, temp od 11 dni na poziomie 37,oC i nieraz rośnie.Czy mogę byc w ciąży? Czy już ktoś tak miał-proszę o odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca bo niewiedzaca
Emilka nie mam pojecia ale dolaczam sie do pytania - jak powinien wygladac sluz na poczatku ciazy?lejacy sie i lepki?tak chyba gdzies wyczytalam ale nie wiem juz sama pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge ze swojej strony mogę tylko powiedziec ze poddwyzszona tempka moze wskazywac na ciąze ale nie musi.. najlepiej poczekac do dnia spodziewanej miesiączki i zrobić test! www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawił mi się kremowy lepki śluz, niewielka ilość czy można być w ciaży czy to przed miesiączką, bo już sama nie wiem, proszę o wskazówkę, czy któraś z Was miła podobne objawy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×