Odpowiedz na ten temat

Bogusław Gawlik ginekolog

• gość 2016.04.08 [12:09]
    od okolo lutego-marca wisi kartka o tym ze kazda zapisana pacjentka jest przyjmowana wg godziny, a pozostale po 21.
  • gość 2016.04.12 [22:09]
    na pierwszą wizytę trzeba się umówic telefonicznie,przy prowadzeniu ciąży lekarz sam wpisuje na karcie ciązy termin następnej wizyty,lekarz konkretny i ma dobrą podzielnośc uwagi,potrafi wypisać recepte,umówić wizyte kolejną i wypisac L4 bez błędów,co w przypadku innego lekarza przyjmującego w dębicy było nie do zniesienia,błędy w L4 choć pytał o np date urodzenia,Lekarz gawlik nie ma z tym żadnego problemu,wizyta u niego konkretna,rzeczowa,no chyba ze ktoś chce sobie pogadać,to wtedy umów sie z koleżanką na kawę,
  • gość 2016.05.31 [17:46]
    Może się ktoś wypowiedzieć jeszcze na temat dr Gawlika? Chodzi o zachodzenie w ciąże czy jest w tym dobry i czy jest sens tyle płacić za wizyty?
  • gość 2016.07.01 [18:03]
    Orientuje sie któraś kiedy idzie na urlop ten lekarz?
    Tzn urlop jak urlop bo chyba idzie na dłuższy, miesięczny? Dobrze słyszałam? Kiedy wyjeżdża i będzie poza zasięgiem?
    Potrzebuje go od połowy lipca do połowy sierpnia raz. Nie wiem dokładnie kiedy, jak skompletuj***adania.
    Musze wiedzieć wcześniej bo jak nie to muszę szukać lekarza poza Dębicą - Rzeszów albo Kraków.
    Chodzicie do niego to wiecie..coś więcej. Ja nie byłam wieki.
  • gość 2016.07.04 [07:39]
    Tez slyszalam ze ma go nie byc a na lipiec mam termin porodu...
  • gość 2016.07.10 [23:49]
    Dr. Gawlika niema cały ten miesiac przyjmuje tylko w weekend w swoim gabinecie.
  • gość 2016.07.11 [00:02]
    Może się ktoś wypowiedzieć jeszcze na temat dr Gawlika? Chodzi o zachodzenie w ciąże czy jest w tym dobry i czy jest sens tyle płacić za wizyty?
    x
    Hahaha smiech.gif Czy wy czytacie, co wypisujecie???
  • gość 2016.07.12 [14:43]
    smiech.gif
    Ha,ha - czekam aż ktoś odpowie czy jest dobry w zachodzeniu w ciążę smiech.gif Boże.
    Co pośpiech robi z człowieka.
  • gość 2016.07.12 [17:26]
    Oj tam oj tam po prostu ktoś źle sformułował pytanie. Pewnie chodzilo o leczenie niepłodności
  • gość 2016.07.29 [08:15]
    powiedzcie jaki ten Gawlik jest, naprawdę warto do niego iść? Chodzi mi o prowadzenie ciąży. A potem przy porodzie będzie? czy trzeba mu dodatkowo zapłacić za obecność przy porodzie? jak to jest?
  • gość 2016.07.29 [11:50]
    Ja nie znam lepszego lekarza był caly czas osiągalny podczas ciąży i przy porodzie. Nigdy nie odmówił pomocy, zawsze konkretnie i rzeczowo odpowiadał na każde pytanie usmiech.gif . Osobiście jestem bardzo zadowolona i nie żałuje ani jednej wydanej złotówki.
  • gość 2016.07.29 [13:54]
    słyszałam, że do cesarek przyjeżdża, a jak to jest z porodami naturalnymi. Też przyjedzie do swojej pacjentki jesli nie bedzie go na dyżurze w szpitalu? czy nie ma co na to liczyć?
  • gość 2016.07.29 [15:27]
    Prawda do cesarek przyjeżdża, ja rodziłam naturalnie i tez przyjechal
  • mloda1234 2016.08.03 [20:29]
    Witam! byłam pacjentką tego lekarza (na szczęście) przez krótki czas. wizyty prywatne z dużym opóźnieniem nawet ponad trzygodzinnym, czas trwania wizyty baaardzo krótki, brak prowadzenia historii choroby pacjentki, a po usg nie dostałam ani zdjęcia ani opisu z badania, więc nawet nie mam z czym porównać przy kolejnym badaniu usg czy moja zmiana zwiększa się czy zmniejsza. na szczęście nie będzie to już wizyta u tego lekarza. za tą cenę -150 zł-mam inne oczekiwania.
  • Olga125 2016.08.11 [11:12]
    to dziwne, bo ja od niego mam całe sterty usg
    byłam na wizytach "ciążowych" czasem trwały krótko , czasem dłużej, w zależności jaka była potrzeba, zawsze na każde pytanie odpowiedział, przy porodzie oczywiście był,
    leczyłam się też u niego i również nie mam najmniejszych zastrzeżeń
  • gość 2016.08.14 [23:31]
    Ja też sie dziwię bo co jak co ale ostatnio wyrzucałam 7 zdjęć z usg z półtorarocznego leczenia torbieli u niego. Dokładnie 7 wizyt.
  • gość 2016.08.21 [09:36]
    Jeśli chodzi o zdj z usg to ja również się dziwię bo z kazdej wizyty mam zdjęcia. A jeśli chodzi o dlugosc wizyt to do doktora nie idzie się na kawę spedza się w gabinecie tyle czasu ile jest potrzeba. A jesli chodzi o ceny wizyt to owszem dosc wysokie za pierwsza wizyte z badaniem cytologia itd to oki ale jak sie jest częściej, np. po recepty czy na kontrolne usg to moglyby byc troche tańsze.
  • gość 2016.08.25 [15:08]
    a jak jest z receptami? płaci sie tak jak za wizyte a nie jest sie badanym.
  • gość 2016.08.25 [15:54]
    Ja ostatnio bylam po skierowanie i recepte i nie wziol pieniedzy wogole. A tak to jak chodze na kontrolne usg+recepta to normalnie się płaci
  • gość 2017.01.11 [19:09]
    Czy do dr dalej sie czeka w kolejce ? Jest moze jakas pani ktorej pomogl w leczeniu nieplodnosci ? Slyszalam ze odsyla do dr przybycienia w Tarnowie
  • gość 2017.01.15 [17:14]
    Trzeba dzwonic i umówić sie na godzine, potem wyczytuje ale czasem sa opóźnienia
  • gość 2017.01.30 [09:16]
    Uważam , że cena wizyty jest wysoka. Znam lekarza , który za wykonanie USG oraz poradę i wypisanie leków bierze 80 zł. Żaden lekarz w trakcie wizyty określonego pacjenta nie powinien odbierać telefonów od kogokolwiek. To brak szacunku dla godnośc***acjenta. Niestety niektórym lekarzom zdarza się takie zachowanie . Szczególnie ma to miejsce w przychodniach , gdzie do gabinetu podczas badania pacjenta bez przerwy wchodzą pielęgniarki , by podpisać zwolnienie , receptę czy przynieść lekarzowi kawę lub herbatę.
  • gość 2017.02.04 [16:36]
    Cena jest zdecydowanie za wysoka biorąc pod uwagę kolejki i długość wizyty. Nawet najlepszy lekarz a na pewno nim jest moze przeoczyć pewne rzeczy w ciągu 5 min trwania wizyty.
  • gość 2017.03.02 [18:44]
    Tak, mnie wysłał do dr Przybycienia do Tarnowa i dzięki jego pomocy mam córeczkę, dr Gawlik leczył moją niepłodność ale nic mu z tego nie wychodziło;
  • gość 2017.03.20 [16:55]
    Jak wpadniesz gawlikowi w oko to będzie o ciebie jako tako dbal, jak jesteś po 50 tce, ale nie w typie pana doktora to oleje cię z góry na dół. W szpitalu pod jego opieką poczujesz się jak śmieć. Fabrowicz w porównaniu do niego to anioł.
  • gość 2017.03.20 [16:57]
    *albo
  • gość 2017.03.22 [15:34]
    A cóż to oznacza "wpaść w oko". Strach sie bać.
    Choć może coś w tym jest: są lekarze, którzy jak ich zirytujesz to cię oleją.
    Ja polecam panią Bielatowicz. Miła, kompetentna, nie olewcza i przede wszystkim kobieta. No i wizyta nie wyczyści kieszeni.
    Szkoda tylko, że nie przyjmuje w Dębicy.
  • gość 2017.03.22 [18:40]
    Czyli trzeba byc w jego typie jak dobrze rozumiem

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...