Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość akacja234

Bogusław Gawlik ginekolog

Polecane posty

Gość gość
Mam pytanie dr Gawlik robi usg w 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje że uda się Panu Doktorowi wdrążyć do nowego budynku też pozytywne zmiany .Które sprawia zadowolenie wsród pacjentek .Ponieważ trzeba przyznać ,że mimo mankamentów jest dobrym fachowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna cywilizowana partnerka ma zawsze przy KAŻDYM badaniu ginekologicznym krocza nawet w szpitalu ma swoją drugą połówkę! ! Zwłaszcza w tych czasach gdzie molestuje onkologii , gwałci urolog. .....Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek. Taka obecność osoby bliskiej podczas badań i zabiegów to norma lecz nie w zacofanej Polsce pomimo że mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno powinien bardziej przykladac sie do dokladniejszych wizyt u pana doktora to jest ekspres szybkie usg i zeby sie cos konkretnego dowiedziec to trzeba wyciskac z niego jak cytryne. I z drugiej strony skoro obiecuje ze zawsze mozna do niego dzwonic w razie czego to fajnie by bylo zeby dotrzymywal slowa i oddzwanial albo chociaż odpisywal. Nie fer jest zostawianie swojej pacjentki samej sobie w trakcie porodu bo jest weekend. Ale pozatym to jeden z lepszych lekarzy w okolicy i tu niema co zaprzeczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobry lekarz to i ma dużo pacjentów i traktuje hurtowo, na pewno jak pójdziesz prywatnie gdzie nie ma drastycznych limitów czasu na pacjenta to zajmie się Tobą lepiej, przekonałam się kiedy ten sam lekarz co przyjmuje w przychodni zakładał mi wkładkę levosert, w prywatnym gabinecie odpowiedział na wszystkie pytania a na nfz wręczył receptę i powiedział do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy Doktor wykonuj***adania prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest faktem że gdy jest przy badaniu cipki partnera bo się go nie WSTYDZĘ wtedy więcej czasu poświęci ginekolog i jest dokładniejszy. Co do obecności Partnera ZAWSZE dezyduje nawet w szpitalu PACJENTnie lekarz bo wyprasza osobę bliską z badań czy zabiegów zboczony lekarz który jednoznacznie ubezwlasnowalnia pacjenta. Ust 2008 r art 21 Prawo Pacjenta! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafarka
Dziewczyny bo już się naczytałam ale żadna nie pisała nic o tym czy Pan doktor zajmuje się nowoczesną antykoncepcją. Konkretnie chodzi mi o to czy zajmuje się założeniem wkładki hormonalnej np. levosert? Ważna sprawa dla mnie bo szukam gina w okolicy, który to robi a widzę, że ten ma całkiem niezłe opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy jakas Pani mogłaby mi podać numer do doktora Gawlika i powiedzieć od ktorej mozna sie rejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Powiedzcie mi jak dlugo yrwa usg 3d. Po ostatniej wixycie u doktora Salaty nawet dziecka nie zdazylam zobaczyc. zzrobil mi stare usg a zapisalam sie na 3d. Niestety po zadaniu pytania czemu nie 3d to odp " po co mi 3d, to tylko naciaganie ludzi" po czym skasowal 150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie ginekolog skierował mnie na laparoskopie w 17 dniu cyklu czy to jest bezpieczne bo to jest po dniach płodnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 zl to niecale 40 euro. Tyle bierze za godzine pracy hydraulik, ktory przychodzi do domu aby przepchac zatkane WC. Ma tylko szkole zawodowa (jezeli w ogole), a wiec conajmniej 4 razy mniejsze wyksztalcenie niz lekarz (i nie piszcie ze uczyl sie za wasze pieniadze, bo uczyl sie za pieniadze swoje i swoich rodzicow). Jak myslicie, jaka powinna byc w tym przypadku stawka godzinowa lekarza. I skoro cala Polska tak lakomie patrzy na dotacje z Unii Europejskiej, to mozemy chyba zaczac tu tez liczyc w euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy dr. Gawlik moze sie pomylic co do pulci dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że P. Ginekolog się tutaj reklamuje! ? Ale najważniejsze jest to byście dziewczyny nie były zacofane i miały podczas każdego badania krocza swego chłopaka czy męża bo to chyba z nim macie intymność a nie z ginekologiem. A gdy ginekolog wyprasza osobę bliską z badań czy zabiegu to ma coś do ukrycia lub jest zboczony. Również podczas porodu bo liczą się z wami. Bo CC jest dużym ryzykiem powikłań jest to poważny zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy dr. Gawlik moze sie pomylic co do pulci dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak. Jest tylko człowiekiem nie jest nie omylny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy którejś sie zdarzyło żeby pan Gawlik się pomylił co do płci w 20 tygodniu ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ginekolog jest bardzo dobrym lekarzem bardzo uprzejmy i dobrze wykonuj***adania .Chodziłam do innego ginekologa, który dosyć solidnie mnie wystraszył ale nie było potrzeby się martwić owszem kolejki duże ale warto poczekać na swoją kolej .Naprawde polecam tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy lekarza na jakiego trafilam, pacjentki przyjmuje na akord, kolejki jak za komuny, wizyta trwa 5 min, malo tego pan doktor nie zauwazyl u mnie 5. Tyg ciazy i nastraszyl mnie jakims guzkiem na macicy ktory okazal soe zwyklyk naczyniakiem. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze przy każdym badaniu cipki i zabiegu jest mój chłopak bo mam Prawo do jego obecności nawet w szpitalu. A bywa różnie gdy jesteś sama nawet tak. ." Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza." Gdy ginekolog wyprasza osobę bliską jest zboczeńcem i narusza prawo i ma złe zamiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women33
Czy komuś pomógł w zajściu w ciaze?staramy się już 2.5 roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zajsciu w ciążę tylko dr. Przybycień Tarnow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajan
Czy dr Gawlik przyjeżdża do porodu swojej pacjentki do szpitala czy nie ma co na to liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego lekarza. Ponieważ zaniedbal moja ciążę. Przez niego zmarło moje dziecko w 9miesiącu urodziło się martwe. W szpitalu mąż był u niego i zapytał się czy trzeba teraz zrobić jakieś badania on powiedział że nie dwa okresy i można się starać. Ale ja z ciekawości poszłam do innego lekarza i pokazałam wszystkie badania i kartę ciazy. Okazało się ze nosiłam martwe dziecko od trzech tygodni! A on w dniu porodu miał czelność wmówić mi i wydrzeć się ze to moja wina i mojej rodziny... A jeszcze wspomnę ze cytologie miałam robiona parę minut przed porodem. W ciazy miałam bardzo niska tarczycy co było przyczyną śmierci dziecka(lekarz widział badania lecz mówił że wszystko dobrze) byłam już w szpitalu przez pięć dni brać antybiotyk bo od tego wszystkiego dostałam zakarzenia... Gdybym posłuchała lekarza dziś by mnie tu nie było! Z czystego serca nie polecam tego lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie polecam tego pana „doktora” moja znajoma stracila przez niego bliźniki, wizyta zajmuje 5min. Szybkie badanie i kasa i tylko kasa...sie dla niego liczy, nie pacjent. Brak szacunku do drugiej osoby, jak na tak „uczonego doktora” nie opowiadal by glupich wymówek, co wcale go nie tlumaczy lecz kompromituje. Nie potrafi sie przyznac do błędu i po prostu po ludzku przeprosić tylko jak powyzej pani pisala zwala winne na rodzine. A zacznijmy od tego ze rodzina nie prowadzila ciazy wiec o jakiej winie rodziny mowimy. Wiem ze potrafi tak powiedziec wcale niezważajac jak bardzo bliscy cierpia w tym czasie!!! Okropny czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej negatywnych opinii o tym lekarzu zaczyna się słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów reklama ginekologa dlaczego kobiety w tym zawodzie nie muszą się reklamować bo są lepsze. Ważne by podczas każdego badania mieć osobę bliską jak chłopak itd... to osoba bliska powinna pilnować sterylnosci gdy coś dotyka ginekolog to mąż prosi o zmianę rękawiczek na czyste bo gabinety lekarskie i szpitale to siedliska zarazy! Ostatnio stwierdzono że 100000 kobiet jest zarażone wirusami i należy usuwać macie z jajnikami a gdzie się zaraziły podczas rutynowych kontroli a teraz leczenie usuwania macicy i jajników potem szkodliwe tabletki i zgon! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam tego lekarza, prowadził moja ciąże. Każda wizyta wyglądała tak samo zobaczył na badania wykonał usg ciąży nic nie tłumacząc,twierdzil że prawidłowo się rozwija dziecko. W 8miesiacu okazało się że moje dziecko nie żyje, miałam wysokie ciśnienie a dziecko miało niska wagę 1500g. Po porodzie omijal mnie szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. czy doktor nadal bierze 150 zł za wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×