Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość akacja234

Bogusław Gawlik ginekolog

Polecane posty

Gość gość
A od kiedy wprowadził ze to trzeba się rejestrować? Od początku roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od okolo lutego-marca wisi kartka o tym ze kazda zapisana pacjentka jest przyjmowana wg godziny, a pozostale po 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pierwszą wizytę trzeba się umówic telefonicznie,przy prowadzeniu ciąży lekarz sam wpisuje na karcie ciązy termin następnej wizyty,lekarz konkretny i ma dobrą podzielnośc uwagi,potrafi wypisać recepte,umówić wizyte kolejną i wypisac L4 bez błędów,co w przypadku innego lekarza przyjmującego w dębicy było nie do zniesienia,błędy w L4 choć pytał o np date urodzenia,Lekarz gawlik nie ma z tym żadnego problemu,wizyta u niego konkretna,rzeczowa,no chyba ze ktoś chce sobie pogadać,to wtedy umów sie z koleżanką na kawę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się ktoś wypowiedzieć jeszcze na temat dr Gawlika? Chodzi o zachodzenie w ciąże czy jest w tym dobry i czy jest sens tyle płacić za wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientuje sie któraś kiedy idzie na urlop ten lekarz? Tzn urlop jak urlop bo chyba idzie na dłuższy, miesięczny? Dobrze słyszałam? Kiedy wyjeżdża i będzie poza zasięgiem? Potrzebuje go od połowy lipca do połowy sierpnia raz. Nie wiem dokładnie kiedy, jak skompletuj***adania. Musze wiedzieć wcześniej bo jak nie to muszę szukać lekarza poza Dębicą - Rzeszów albo Kraków. Chodzicie do niego to wiecie..coś więcej. Ja nie byłam wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez slyszalam ze ma go nie byc a na lipiec mam termin porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Gawlika niema cały ten miesiac przyjmuje tylko w weekend w swoim gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się ktoś wypowiedzieć jeszcze na temat dr Gawlika? Chodzi o zachodzenie w ciąże czy jest w tym dobry i czy jest sens tyle płacić za wizyty? x Hahaha :D Czy wy czytacie, co wypisujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Ha,ha - czekam aż ktoś odpowie czy jest dobry w zachodzeniu w ciążę :D Boże. Co pośpiech robi z człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam oj tam po prostu ktoś źle sformułował pytanie. Pewnie chodzilo o leczenie niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie jaki ten Gawlik jest, naprawdę warto do niego iść? Chodzi mi o prowadzenie ciąży. A potem przy porodzie będzie? czy trzeba mu dodatkowo zapłacić za obecność przy porodzie? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam lepszego lekarza był caly czas osiągalny podczas ciąży i przy porodzie. Nigdy nie odmówił pomocy, zawsze konkretnie i rzeczowo odpowiadał na każde pytanie :). Osobiście jestem bardzo zadowolona i nie żałuje ani jednej wydanej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam, że do cesarek przyjeżdża, a jak to jest z porodami naturalnymi. Też przyjedzie do swojej pacjentki jesli nie bedzie go na dyżurze w szpitalu? czy nie ma co na to liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda do cesarek przyjeżdża, ja rodziłam naturalnie i tez przyjechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda1234
Witam! byłam pacjentką tego lekarza (na szczęście) przez krótki czas. wizyty prywatne z dużym opóźnieniem nawet ponad trzygodzinnym, czas trwania wizyty baaardzo krótki, brak prowadzenia historii choroby pacjentki, a po usg nie dostałam ani zdjęcia ani opisu z badania, więc nawet nie mam z czym porównać przy kolejnym badaniu usg czy moja zmiana zwiększa się czy zmniejsza. na szczęście nie będzie to już wizyta u tego lekarza. za tą cenę -150 zł-mam inne oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga125
to dziwne, bo ja od niego mam całe sterty usg byłam na wizytach "ciążowych" czasem trwały krótko , czasem dłużej, w zależności jaka była potrzeba, zawsze na każde pytanie odpowiedział, przy porodzie oczywiście był, leczyłam się też u niego i również nie mam najmniejszych zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sie dziwię bo co jak co ale ostatnio wyrzucałam 7 zdjęć z usg z półtorarocznego leczenia torbieli u niego. Dokładnie 7 wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zdj z usg to ja również się dziwię bo z kazdej wizyty mam zdjęcia. A jeśli chodzi o dlugosc wizyt to do doktora nie idzie się na kawę spedza się w gabinecie tyle czasu ile jest potrzeba. A jesli chodzi o ceny wizyt to owszem dosc wysokie za pierwsza wizyte z badaniem cytologia itd to oki ale jak sie jest częściej, np. po recepty czy na kontrolne usg to moglyby byc troche tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jest z receptami? płaci sie tak jak za wizyte a nie jest sie badanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio bylam po skierowanie i recepte i nie wziol pieniedzy wogole. A tak to jak chodze na kontrolne usg+recepta to normalnie się płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do dr dalej sie czeka w kolejce ? Jest moze jakas pani ktorej pomogl w leczeniu nieplodnosci ? Slyszalam ze odsyla do dr przybycienia w Tarnowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba dzwonic i umówić sie na godzine, potem wyczytuje ale czasem sa opóźnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam , że cena wizyty jest wysoka. Znam lekarza , który za wykonanie USG oraz poradę i wypisanie leków bierze 80 zł. Żaden lekarz w trakcie wizyty określonego pacjenta nie powinien odbierać telefonów od kogokolwiek. To brak szacunku dla godnośc***acjenta. Niestety niektórym lekarzom zdarza się takie zachowanie . Szczególnie ma to miejsce w przychodniach , gdzie do gabinetu podczas badania pacjenta bez przerwy wchodzą pielęgniarki , by podpisać zwolnienie , receptę czy przynieść lekarzowi kawę lub herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena jest zdecydowanie za wysoka biorąc pod uwagę kolejki i długość wizyty. Nawet najlepszy lekarz a na pewno nim jest moze przeoczyć pewne rzeczy w ciągu 5 min trwania wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mnie wysłał do dr Przybycienia do Tarnowa i dzięki jego pomocy mam córeczkę, dr Gawlik leczył moją niepłodność ale nic mu z tego nie wychodziło;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wpadniesz gawlikowi w oko to będzie o ciebie jako tako dbal, jak jesteś po 50 tce, ale nie w typie pana doktora to oleje cię z góry na dół. W szpitalu pod jego opieką poczujesz się jak śmieć. Fabrowicz w porównaniu do niego to anioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*albo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cóż to oznacza "wpaść w oko". Strach sie bać. Choć może coś w tym jest: są lekarze, którzy jak ich zirytujesz to cię oleją. Ja polecam panią Bielatowicz. Miła, kompetentna, nie olewcza i przede wszystkim kobieta. No i wizyta nie wyczyści kieszeni. Szkoda tylko, że nie przyjmuje w Dębicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli trzeba byc w jego typie jak dobrze rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Miłe Panie wszystkie i te zadowolone i te zdenerwowane .Zacznę od tego że Pan Doktor jest faktycznie dobrym lekarzem nic ująć nic dodać to fakt. Bulwersujące jest to ,że cena faktycznie jest wysoka. Nikt nie zmusza do prywatnych wizyt to fakt . Jednak 80% kobiet to kobiety które wiedzą że potrzebują dobrej opinii fachowca i dobrego lekarza. Co za tym idzie płaca tą wysoką cenę. Smutne w tym wszystkim to, że cena nie do końca odpowiada jakości usługi . Wizyta ciężarnej 5-10 to chyba dobry żart . Rozumie lekarz zna pacjentkę i rutynowo Usg ale ciężarna też ma pytania i chce by lekarz ja wysłuchał a tego prawie nie ma . Nie wszystkie pacjentki są po medycynie . W moim mniemaniu po to idę do lekarza, by wizyta była dla mnie a nie tylko wizytą dla Pana doktora . Fakt ja go wybrałam, ale to są moje pieniądze i powinien lekarz mnie uszanować. Ode mnie i od innych pacjentek zależy funkcjonowanie Jego praktyki. Ps tworzą się Kliniki ,nie za nimi idzie i kultura osobista adekwatna do ceny .Ps wizyta u lekarza poza Podkarpaciem w mieście Dębica kształtuje się podobnie cenowo ,ale zasady lekarza są inne .Lekarz udziela sam od siebie informacje że często na zadane pytanie Co Panią jeszcze interesuje lub co by chciała Pani lub Pan wiedzieć brakuje słów,gdyż wszystko zostało już powiedziane .Tak więc zasypujcie Szanowne Panie Doktora pytaniami pozdrawiam Życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×