Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blaaagam o pomoc

bole podbrzusza nie do wytrzymania

Polecane posty

Gość blaaagam o pomoc

przeczytalam juz topiki dotyczace leku o ciaze i z gory przepraszam wszystkich ktorych irytuje zakladanie nowego biore pigolki od prawie pieciu lat ale ostatnio zdarzylo mi sie troszke zaniedbac regularnosc od stosunku minelo 14 dni test mowi nie ale potwornie boli mnie podbrzusze, bol jest nie do wytrzymania i zaczal sie zaraz po miesiaczce juz mi sie to czasem zdarzalo ale nigdy nie byl tak silny do miesiaczki dokladnie tydzien co mam robic??? moze jest na forum jakis ginekolog??? pomocy czego te silne bole moga byc objawem?? ktos tez tak mial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaagam o pomoc
nikt mi nie odpowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaale
bol spowdowany jest tym ze nie bralas tabletek .zmienilas cykl! nie denerwuj sie ! ale wponiedziale musisz isc do lekarza z testem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaagam o pomoc
jestem za granica nie moge do lekarza bede czekac na miesiaczke ale caly czas biore tabletki mam ich w opakowaniu jeszcze piec jak skoncze opakowanie to skoncze z nimi... tylko strasznie sie boje ze dzieje sie cos baaaardzo niedobrego i umieram z niepokoju ze jednak jestem w ciazy bo to kiepski moment no i bylabym sama dzieki majkaale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×