Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cuux15

Brak miesiączki

Polecane posty

Witam, pisze w sprawie która nie daje mi spokoju. Mam 18 lat i spóźnia mi się okres, póki co to dwa dni, bo zazwyczaj cykle miałam 27/28/29 dni wyliczając na 28 dzien to właśnie dzisiaj drugi dzien jak nie mam okresu. Robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Ogólnie martwi mnie fakt, ponieważ cały miesiąc miałam bóle podbrzusza takie jakby naciąganie, czasami jak siedziałam i wstałam bardzo bolał, kiedy trochę pochodziłam już przestawał, zdarzał się również ból po lewej stronie ale nie taki jaki zazwyczaj miałam na jajeczkowanie. Teraz spóźnia mi się okres, ale test jest negatywny, piersi zrobiły mi się nabrzmiałe. Nie wiem co mam o tym myśleć, bardzo się stresuję. Czy jest możliwość że mogę być w ciąży mimo tego negatywnego testu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a uprawialas seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres może się spóźniać nawet do dwóch tygodni i nie musi to być spowodowane ciążą. Jeśli nadal będziesz miała wątpliwości po prostu powtórz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test może czasem dać dopiero wynik po kilku tygodniach od ostatniego seksu. Na moje to panikujesz, to są tylko dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojęcia ale z tego, co mówią od ciąży ze dwa tygodnie trzeba odczekać aż wyjdzie pozytywnie. pierwsze objawy ciąży to słabsza immunologia, nabrzmiałe piersi, wydzielina (także krwawienie) i skurcze, zmienione samopoczucie, częstsze siku, zawroty głowy, ból brzucha. zwróć uwagę na stosowaną antykoncepcję i dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprawiałam seks, ostati raz 3 maja a okres przypadał mi na 21 więc test raczej wykryłby ciąże. Oczywiscie powtórze test jesli okres sie nie pojawi , moze przesadzam ale myślę że każda dziewczyna by się stresowała na moim miejscu.. Nie wiem czy iść do ginekologa na jakieś badania bo w koncu miałam te bóle brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak jest sobota więc w przyszłym tygodniu pójdź jeśli nie będzie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×