Odpowiedz na ten temat

Ciąża po pettingu?

• gość 2017.09.12 [10:36]
    Hej,
    pisze z dość specyficznym zapytaniem, ostatnio uprawiałam z chłopakiem petting, doszło do wytrysku jedynie na prześcieradło, które od razu zdjęliśmy, robił mi jednak bardzo mocno palcówke, kiedy skończyliśmy czułam tam dyskomfort, tego samego dnia poszłam do łazienki i zobaczyłam ze wydobywa się z mnie przezroczysty( z domieszką białego) śluz przypominający spermę, wyleciał ze mnie dwa razy tego dnia, poza tym mam po tym zdarzeniu problemy z oddawaniem moczu, piecze mnie i szczypie, wydarzyło się to wczoraj, uprzejmie proszę wiec o szybka odpowiedz, bo jeżeli ten śluz to oznaka zapłodnienia, mam czas wziąć tabletkę wczesnoporonna, ponieważ narazie dzieci nie planuję, z góry dziękuję. Pobolewają mnie lekko piersi ale to może dlatego ze partner był z nimi dość ostry, czuje troszkę więcej śliny w buzi ale petting odbył się wczoraj a ja jestem przeziębiona. Boje się bardzo, że chłopak mógł mieć na palcach troch spermy i włożyć je do mojej pochwy. Dodam jeszcze ze ta wydzielina po zaschnięciu robi się żółta i ma dziwny zapach.
  • nana69 2017.09.12 [10:57]
    Jedno co jest pewne to to ,że doszło do infekcji.Powinnaś pójść do ginekologa.
    Pewnie,że palcami mozna przenieść spermę do pochwy i może dojść do zapłodnienia ,ale przeanalizuj wszystko i zastanów się czy chłopak dotykał spermy, czy mył ręce.
    Swoją drogą skoro jesteś świadoma tego,że w ten sposób może dojść do ciąży to czemu nie pilnowałaś tego aby jego ręce były czyste ,aby w ogóle były czyste.Ja nie wyobrażam sobie aby przed seksem się nie umyć ,nawet jeśli używa się do niego tylko rąk. Pochwa jest bardzo czysta i to co jest do niej wkładane powinno być również czyste a tak to widzisz czym się to kończy.
  • gość 2017.09.12 [11:10]
    tabletka po stosunku , nie jest tabletka wczesnoporonna , po co piszesz takie brednie
  • gość 2017.09.12 [11:13]
    no dobrze w takim razie tabletka po stosunku, po prostu bardzo się boje
  • Cleo1976 2017.09.12 [11:44]
    To już trzeci wątek, w którym zadajesz to samo pytanie! Nie czytałaś moich odpowiedzi?! Przy pettingu trzeba bardzo uważać, by nie doszło nie tylko do zapłodnienia, ale i do infekcji.Pilnuj, żeby chłopak zawsze dokładnie mył ręce i obcinał paznokcie!
  • gość 2017.09.12 [11:48]
    przepraszam ale naprawdę mam lęk związany z ciążą, dziekuj***ardzo za odpowiedzi, dziś pójdę do ginekologa
  • gość 2017.09.12 [13:13]
    jesli masz infekcje to ginekolog zapisze ci leki , ale ciazy i tak nie wykluczy , za malo czasu minelo
  • gość 2017.09.12 [22:08]
    ja juz miałam kilka razy w życiu takich sytuacji, było to dość meczące, bo ciągle trzeba było się martwić, ginekolog przepisał mi w końcu pigułki vines i teraz nie muszę się już o to martwić
  • gość 2017.09.12 [22:59]
    W ciąży nie będziesz, ale dla świętego spokoju weź tą tabletkę, bo wiem jak takie irracjonalne obawy potrafią wymęczyć do miesiączki.
  • gość 2017.09.13 [19:18]
    Zamiast peyting weź się dziecko do nauki :/ serio nie ogarniam dzisiejszej młodzieży.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...