Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karo_80

Cytologia-czy ktos sie na tym zna?

Polecane posty

Gość Karo_80

CZy ktoras z Was moglaby mi powiedziec co to znaczy jak wyszly mi liczne histiocyty w kanale, nielicze komorki metaplastyczne dojrzale i liczne parabazalne? i co to znaczy ze mam liczne komorki endocerwikalne? Prosze powiedzcie mi bo sie troche martwie, dla mnie to czarna magia a nic nie moge o tym znalezc na necie:(( Grupa wyszla II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...poprostu ja
gurpa II to dobra grupa wiekszosc kobiet wspolzyjacyhc ja ma - a zatem sie nie przejmuj powodem do niepokoju jest grupa III i IV jestes zdorwa glowa do gory - pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
II stopień w badaniu cytologicznym u kobiety w wieku rozrodczym ,uprawiającej seks ,jest jak najbardziej w porzadku ,więc się nie martw. Lekarz po konsultacji prawdopodobie przepisze ci jakies łagodne globulki przeciwzapalne.Niejednokrotnie nawet to nie jest potrzebne. I stopień wystepuje baaardzo rzadko najczęściej u kobiet w podeszłym wieku i tych wogóle nie współżyjacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo_25
Dzieki za uspokojenie, bo ostatnio tylko latam na wykluczenie wszelkich zmian-usg piersi, jajnikow wiec tej cytologii tez sie balam. Zreszta wszystkich badan sie boje ale na szczescie wyszly ok. Ale to tyle stresu...Dzieki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×