Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bejbibejb99987

czy sperma musi sie znalesc glebok w pochwie by doszlo do zapłodnienia??

Polecane posty

Gość bejbibejb99987

czy mozna zajsc w ciaze kiedy chlopak mial wytrysk blisko mojej pochwy, jednak bylismy w ubraniu, tylko ze moje spodnie przemokly i zatsaanwiam sie czy jakis plemnik bylby w stanie sie przedostac przez jego a potem moje spodnie, i dojsc do zapolodnienia? Natomisat kilka dni wczesniej przez nieuwage musnal mnie tam palcem na ktorym byla jego sperma, jednak nei wklaadal go gleboko. Dni mam plodne, jenak czy w taki sposob moglabym zajsc w ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgfhgfhdhh
tak. twoja pochwa wytwrza sluz czyli srodowisko dla plemnikow,jesli sie ktorys w nie dostanie to moze poplynac dalej,palcówka mozna też zapłodnić i wcale nie musi wkladac głeboko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwosc jest, ale nie duza. Na pewno nie tak duza, akby wytrysk chlopaka byl w srodku Ciebie. Mysle, ze nie macie sie czego bac - ja mialam z chlopakiem bardziej ekstremalne sytuacje i poki co w ciazy nie jestem:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest możliwość że dziewczyna zajdzie w ciąże jeśli sprema była na palcu (choć nie było jej widać, ani czuć, dotknąłem jedynie plamy którą miałem na spodniach) a jakieś parę minut temu włożyłem jej palce. Jaka jest szansa na zajście w ciąże i czy to możliwe z taką ilością nasienia ? Dziewczyna miała dni płodne. Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli na palcu nie widać, ani nie czuć spermy to raczej plemniki zdechły (wyschły) - jeżeli w ogóle jakieś były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w pochwie masz sucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:16 tak. Aktualnie posiadam piękną córkę z takiego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moge zajść w ciążę jesli widziałam jak zboczeniec walił konika w parku . Bylam od niego jakies 70metrów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze tak . Ejakulacjq działa do 100 metrów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie musi znaleźć się głęboko, wystarczy że znajdzie się W OKOLICACH pochwy.Choć oczywiście największa szansa na ciążę jest przy pełnym stosunku.Natomiast jestem sceptyczna co do możliwości zapłodnienia "przez ubranie."☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam obulacji i się kochałam i została sperma w pochwie czy mogłam zaiscć cioze pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam obulacji i się kochałam i została sperma w pochwie czy mogłam zaiscć cioze pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Miałam obulacji i się kochałam i została sperma w pochwie czy mogłam zaiscć cioze pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety plemniki gorsze od odry,jak się znajdzie dominant to przejdzie wszystkie przeszkody.Doświadczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy wytrysk płytko w pochwie, ale rozumiem, że doszło do niego poza nie, wiec prawdopodobieństwo jest znikome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* poza nią. Szczególnie, ze byliście w ubraniu. Na 99.9 %, a nawet więcej nie jesteś w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym to jest tak, że czasem jak za głęboko wejdzie, a on zrobi jeszcze parę ruchów po wszystkim to wyciśnie prawie całą spermę, to może się udać. A z tych wkładanych na 2 centymetry to już ciąża praktycznie na 100 procent. Przez spodnie nie przejdzie. Palcem można do środka zawlec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×