Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto zaczynać antykoncepcje?

Polecane posty

Gość gość

Tak się zastanawiałam czy warto inwestowac w antkoncepcję skoro seks mam średnio raz na 3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czesto sie ruchoasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsh
Choćby to było i raz na tydzień - warto. Dla własnego i faceta komfortu i bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nie będziesz stosować to nawet raz na trzy dni nie będzie tej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy konsumpcji piz.y warto stosować keczup. antykoncepcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na 3 dni to często. Ale sądzę, że zamiast antykoncepcji hormonalnej warto wybrać niehormonalną. Obecne metody są równie skuteczne, a przynajmniej nie mają skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszyć piz.ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.17 Raz na 3 dni to często. Ale sądzę, że zamiast antykoncepcji hormonalnej warto wybrać niehormonalną. Obecne metody są równie skuteczne, a przynajmniej nie mają skutków ubocznych. Masz na myśli jakąś konkretną? nie spotkałam się jeszcze ze stwierdzeniem że np prezerwatywy są tak samo skuteczne jak tabletki. Przecież gumka zawsze może pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno gumki wcale tak często nie pękają jak się uważa, ale dla mnie są i tam mało komfortowe, ja biorę tabletki belara i takie zabezpieczenie uważam za najwygodniejsze dla mnie, zwłaszcza że już mamy dziecko i do kolejnego nam się jakoś nie spieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko w zyciu nie zaczynaj sie truc,stracisz ochote na sex i sie roztyjesz.wiem,ze mnie zjada te ktore to lykaja latami ale to wbrew naturze,czysta chemia.pomysl o kondonach albo stosunek przerywany.dla wlasnego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek przerywany to dopiero antykoncepcja hihi chyba dla idiotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury,. Biorę juz drugi rok tabletki. jestem szczupła mam ochote o każdej porze, a do tego zero problemów z cerą. jak narazie to same plusy przyjmowania tabletek anty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta ma chcicę na sex to wszystko zrobi aby nie zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.13 gość 2017.03.17 Raz na 3 dni to często. Ale sądzę, że zamiast antykoncepcji hormonalnej warto wybrać niehormonalną. Obecne metody są równie skuteczne, a przynajmniej nie mają skutków ubocznych. Masz na myśli jakąś konkretną? nie spotkałam się jeszcze ze stwierdzeniem że np prezerwatywy są tak samo skuteczne jak tabletki. Przecież gumka zawsze może pęknąć. A kapturek naszyjkowy? Nie pęknie ;) Koleżanka ma femcap i bardzo go sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki kapturek to 92% skuteczności, a wkładka domaciczna levosert to 99%. lepiej chyba zainwestować w bardziej pewną metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz być ry/pana bez ciąży to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×