Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dorin tabletki

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoraś z Was dziewczyny brała te tabletki, bo chcialabym sie dowiedziec o skutkach ubocznych, jak na Was dzialały itp? Prosze pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero zaczynam je brać od jutro ginekolog wspominała o bolących piersiach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 34
Dorin przepisał mi lekarz na zwalczenie torbiela, mial 3 cm, faktycznie po pol roku ani sladu, teraz znowu po pol roku sie badalam i zero torbieli. Reasumując Dorin pomogl mi zwalczyc tradzik, pierwsze dwa, trzy miesiace organizm sie dostrajal i mialam mega nudności co powodowalo brak apetytu i spadek wagi 72 kg na 65 kg, po okolo 3/4 miesiacach (pisze po roku) mialam ogromne wahania nastroju, placz, depresja?, dół mimo bardzo pozytywnych okoliczności do okola mnie. Po okolo 6/7 miesiącach zaczelam tyc, znowu powrot do wagi 73/75kg. Wszystkie bóle przedmenstruacyjne byly bardzo nasilone. Od dwoch miesiacy biore YAZ i znowu to samo. Mdlosci i spadek wagi, w dwa miesiące minus 8kg, zero obrzmialych piersi itp. Jezeli juz sie trujemy tymi hormonami, to warto co pol roku zmieniać, bo potem organizm sie przyzwyczaja. To moje obserwacje. Teraz doktor prxepisal Axia. Hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam ale ze względu na skutki uboczne w tym bóle głowy, mdłości ginekolog mi zmienił je na belare. Każda z Nas różnie może reagować na tego typu środki tak więc to kwestia indywidualna, która jak po czym się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×