Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALINA 18

ILE KOSZTUJA DIANE 35

Polecane posty

Gość ALINA 18

Prosze napiszcie mi ile kosztuja tabletki diane 35 ?? czy sa one przystepnej cenie i czy moze ja brac mloda dziewczyna .Mam troche problemow z owlosieniem a slyszalam ze one pomagaja ?? pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te tabletki
kosztują ok 12-15zł (dokładnie nie pamiętam, bo przestałam je brać w lipcu), gdyz posiadają 50% zniżkę. ja bardzo je sobie chwalę. Pomjagają w przypadkach, o których napisałaś, jak również likwidują trądzik(naprawdę!), przetłuszczanie włosów itp. i absolutnie NADAJA się dla młodych osó, gdyż to najczęściej one mają trgo typu problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do końca prawda
" absolutnie NADAJA się dla młodych osó, " To tabletki o bardzo dużej zawartości hormonów -- bardzo silne. Młode osoby nie powinny brać takich "kobył", a już na pewno nie przez dłuższy czas!! Powodują masę skutków ubocznych - rozwalają wątrobę, stwarzają większe ryzyko zakrzepów i udarów, niż standardowe pigułki (po śmierci dziewczyny w bodajże Skandynawii, część krajów europejskich WYCOFAŁA Diane ze sprzedaży). Przed chwilą na innym forum czytałam post dziewczyny, która stwierdziła że to straszne tabletki i nigdy więcej, omal nie przypłaciła tego zdrowiem. PS. pigułki to nie dropsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ _
zdecydowanie nie warto ryzykować utraty zdrowia tylko dlatego, że masz "trochę problemów z owłosieniem"... głupio mieć problemy z wątrobą przed 20-tką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errgtgredgr
Aha, z Diane powinno sie brac dodatkowo srodki oslaniajace watrobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ _
" Aha, z Diane powinno sie brac dodatkowo srodki oslaniajace watrobe." ... i to jest cała rekomendacja dla tych pigułek :P :P ku rozwadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Diane-35
W większości przypadków, problemy z owłosieniem wracają po odstawieniu Diane, tak jak z cerą. Więc jest to raczej tymczasowe maskowanie problemu. Z wypowiedzi osób które używały Diane (inne forum) : * Co za nieodpowiedzialny konował daje taki lek dziewczynie w tym wieku ?!?!!!! Natychmiast idź do innego lekarza, Diane jest silnym lekiem hormonalnym, nie powinna być przepisywana bez wcześniejszego udowodnienia, za pomocą badań, androgenizacji! Ja nie miałam tych badań bo też trafiłam na konowała, miałam piękną cerą po Dianie, a po pół roku wylądowałam na onkologii z dwoma guzami, jednym już złośliwiejącym, oczywiście nie twierdzę, że to Diane ja wywołała, musiały być jakieś nowotworowe kom. już wcześniej, ale Diane je podchodowała i uzłośliwiła. * przed braniem należy zrobić USG narządu rodnego i piersi i badania hormonalne, * dzięki diane rozwaliłam sobie psychikę i cykle, cera nie poprawiła się, włosy zaczęły mi bardzo wypadac garściami po jej odstawieniu, ponadto miałam bóle głowy, w klatce piersiowej odczuwałam coś dziwnego, zbierało mi się na wymioty.Bardzo załuję, że to świństwo brałam. Ponadto jest to bardzo duza dawka hormaonalna, także zastanów się nad jej wzięciem. radzę uważać z tym specyfikiem, * brałam diane 35 przez rok czasu,miałam 19 lat, bardzo się roztyłam, diane istnieje od dawna i zawiera dużo więcej dawki hormonów niż te nowsze anty. *chciałabym ostrzec przez pewnymi skutkami ubocznymi tego leku. Pod zadnym pozorem nie powinno się w czasie przyjmowania Diane 35 eksponować twarzy na słońce, zresztą jest tez napisane tak w ulotce, Ryzyko powstania przebarwien, w rewelacyjnych miejscach - wąsik i kości policzkowe. Ja niestety nie zastosowałam się do ostrzeżeń i od kilku lat ukrywam przebarwienia pod makijażem. Latem, pomimo kremów z bardzo silnym filtrem, przebarwienia staja się ciemniejsze, i wygląda to okropnie. * a jak z nadmiernym owłosieniem? Dalej było zmniejszone, jak przy Diane? -- a skąd, od razu lekarz powiedział,że jak zminię diane na inny to będę musiała znosić owłosienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula24
czy jesli regularnie zazywam diane35, to jakie jest ryzyko zajscia w ciaze? biore juz 2 cykl, nie ominelam ani jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula24
czy jesli regularnie zazywam diane35, to jakie jest ryzyko zajscia w ciaze? biore juz 2 cykl, nie ominelam ani jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nieeeeeeeeee ************
w czasie zazywania diane 35 mialam takie sytuacje, ze przez jakis czas widzialam wszystko na czerwono, ale w roznych odcieniach.. trwalo to kilka minut zanim wzrok pworcil do normy .. ja osobiscie odradzam branie tych tabletek.. sa tanie, ale to nie znaczy, ze dobre ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patulka_21
kobiety nie przesadzajcie z ta krytyka az tak . kiedy sie przeczyta to co piszecie mozna sie zalamac. przestac wychodzic z domu , bac sie siegnac po tabletke. JEzuuu . Nie wszystkie kobiety reaguja tak jak wy. Nie kazda tabletka jest dla kazdej kobiety dobra i tyle. Matko regularne badania usg , badanie watroby wystarcza by ustrzec sie waszych ogromnych problemow. I to tyczy sie wiekszosci tabletek. Kazde wplywaja na watrobe nienajlepiej i pisze to nawet w ulotkach. Kazde moga wywolac problemy ze wzrokiem jesli sa zle dobrane Kazde wywoluja u niektorych powazne skutki uboczne. Czy to powod by straszyc wszystkie kobiety na swiecie wlasnymi doswiadczeniami. Ja place za Diane 35 30- 32 zlotych (3 listki po 21 tabletek) Zazywam je jako pigulki anty i jestem bardzo zadowolona. Mam zamiar oczywiscie przestrzegac regularnych badan , jak tez zmiany w stosowaniu . To wystarczy. P.s. Apropo tych guzkow. Nie mozna zwalac winy na tabletki, jesli jest sie podatnym guzki wystapia predzej czy pozniej niestety - niezaleznie od stosowania lekow hormonalnych - mam wiele przykladow w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktoja
chetnie oddam jedno opakowanie bo kupilam a potem lekarka mi zalecila inne :| no i leza niepotrzebnie. nikt ze znajomych nie uzywa. szkoda mi wyrzucic. jest ktos chetny? mieszkam w S-cu. moge nawet wyslac poczta. oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M***
Kiedy ja bralam Diane kosztowaly 21 zl, ale to byly trzy blistry...bralam je 11 m-cy.Nie mialam skutkow ubocznych, poprawila mi sie cera i to bardzo, oslanialy mnie rowniez antykoncepcyjnie, choc w ulotce wyraznie jest napisane, ze Diane nie sa typowymi pigulkami anty... Potem mialam robione proby watrobowe... wyszly dobrze i od roku biore Jeanine... dobra tolerancja po zmianie pigulek, nie przytylam ani po jednych, ani po drugich (wlasciwie to schudlam)... ale te tabletki powoli wycofuja, w Niemczech chyba w zeszlym roku to zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkh
po Diane 35 wyrosła mi dodatkowa para nóg i teraz jestem już pająkiem a nie muszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_d
9zł z groszami bydgoszcz ul gdanska okolice piekarni krysand :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia27
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia27
diane 35 kosztuje ok. 12 - 15 zl, ja zrealizowalam recepte,ale zdecydowalam sie odstawic je. jezeli ktos zazywa diane i, moge je odstapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki: brałam diane 35 przez 3 lata, pod ścisłą kontrolą lekarza, bo miałam straszny problem z owłosieniem. Oczywiście najpierw badania hormonalne, a w trakcie próby wątrobowe. Idź na konsultację do lekarza, niech zleci badania. Jedynym skutkiem ubocznym w moim przypadku był przyrost wagi. Jeżeli chodzi Ci tylko o owłosienie to proponuję raczej znależć dobrą kosmetyczkę, albo depilację laserową, bo diane tylko ograniczy Twój problem, a włosy będą tylko trochę jaśniejsze i delikatniejsze - po tabletkach hormonalnych na pewno nie przestana rosnąć;-) tanie są, ok10zł za opakowanie 21szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Choruję na policystyczne jajniki i czytałam,że tabletki o których mowa czyli Diane 35 pomagają ustabilizować hormony. Z mężem staramy się od 7 lat o dzidziusia(mieszkam w Anglii i tutaj leczenie odbywa się jedną metodą ) Czy któraś z Was wie coś w tym temacie, Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×