Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie mogą być przyczyny bolesnego badania wziernikiem?

Polecane posty

Gość gość

Krótki opis sytuacji - Moje pierwsze badania wziernikiem były okej - niekoniecznie przyjemne ale raczej bezbolesne. Później się okazało, że mam nadżerkę, przy badaniu aż wziernik był zakrwawiony od tej nadżerki ale samo badanie również nie było bolesne. Za to następne - tragedia, okropnie mnie bolało, lekarka stwierdziła że w takim razie jest stan zapalny, przepisała mi jakieś globulki czy coś, miałam cytologię, wyszło, że dalej jest stan zapalny - znowu jakies lekarstwa. Stwierdziła, że z nadżerką nic nie robimy na razie, bo jestem młoda, nie rodziłam, cytologia jest dobra. No więc wybrałam się znowu na kontrolną wizytę niedawno. I miałam cytologię - przy wzierniku prawie spadłam z krzesła. Ale cytologia wyszła okej i niby nie mam żadnego stanu zapalnego :o Głupia lekarka twierdzi, że to blokada psychiczna ale to jakieś g****o prawda, miałam mnóstwo normalnych badań i jedno bolesne i od tego miałam się nabawić jakiejś traumy? Muszę zmienić lekarza ale na razie mam dość więc rodzi się pytanie jakie mogą być przyczyny tak bolesnych badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do mężczyzny i nie będziesz miała problemu.On umie jak obchodzić się z ci/pką.Ja tak miałam.Kobieta kobiety nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie lekarka dorabia sobie w zoo i przez pomyłkę użyła wziernika dla słonicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×