Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chanelllllll

Jakie objawy ciąży występują najwcześniej?

Polecane posty

Gość chanelllllll

Jakie objawy ciąży występują najwcześniej? (oprócz opóźniającej się miesiączki), i zazwyczaj po ilu dniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irysik kfiat
Jedynym pewnym objawem ciąży jest badanie krwi. Reszta objawów może być ale nie musi być oznaką ciąży. Wierz mi,wiem o czym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizylda
wzdęcia, krwawienie z dziąseł, rzyganko, ból głowy, senność....ale nie możesz tego porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chanellllllllll
tak jak dziewczyny pisza, objawy sa rozne i czasem takie same jak przed miesiaczka najwczesniej u mnie jakos w czasie jakim powinnam dostac miesiaczke bolalo mnie podbrzusze, ale u mnie to byly i tez komplikacje ciazy wiec nie kazda musi bolec. plamienie pojawilo sie w dniu spodziewanej miesiaczki. u mnie objaw komplikacji ciazy, czasem plamienie jest, a wszystko jest ok a potem piersi bolace, powiekszone, slinotok mialam w pierwszej ciazy w drugiej nie. baaaardzo wrazliwe i bolesne sutki. bol plecow, ale to moze tez byc przed miesiaczka mdlosci mialam jednego dnia rano, ale to w pozniejszym okresie ciazy, jak juz w ktoryms miesiacu bylam, nie pamietam dokladnie naprawde objawow moze byc mnustwo, a czasem ciaza moze byc kompletnie bezobjawowa, tylko brak miesiaczki we wczesnym etapie najlepszy tescik i wtedy wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chanellllllllll
ja chce byc w ciazy dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriska z lotniska
ja nie miałam żadnych objawów za to jak chciała, zajść w ciążę a nie mogłam to miałam ich całe mnóstwo _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjjj
pierwsze objawy ciąże to zazwyczaj schizy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaady
nie ma objawow ciazy zaraz po zaplodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krosia z mosia
dlaczego pare dni po stosunku kluja mnie jajniki raz lewy raz prawy czasem mam jakby skurcze co to oznacza?dodam ze staram sie o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwczesniej
takie jakbyś miała zaraz mieć okres, latasz do łazienki i sprawdzasz, a tu zero okresu, a zamiast niego biały mleczny śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia ze srebtnego nowiu
może to kłucie to była owulacja? w którym dniu cyklu się kochaliście? jeżeli z gumką było wszystko w porządku, to raczej nie ma co sobie ciąży wkręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakrecam sie
hej,ja też mam podobne pytanie... czy po trzech dniach po stosunku możliwe jest żeby mieć jakieś objawy ciąży? Upławy,bóle jajników ?Miała któraś z Was takie dolegliwości już po tak krótkim czasie czy może sama się tak nakręcam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwczesniej
test z moczu nie wczesniej jak 3 tygodnie po stosunku, test z krwi 10 dni po stosunku od stosunku do zapłodnienia i zagnieżdżenia się zarodka nawet tydzień może minąć, a potem jeszcze tydzień zanim test coś pokaże kłucie w jajnikach to żaden pewny objaw ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia ze srebtnego nowiu
nie ma jakiejkolwiek możliwości,żeby po trzech dniach pojawiły się objawy ciąży... pierwzym objawem,po którym można podejrzewać ciążę jest brak miesiączki.wszystko inne może być ale nie musi i w zasadzie nie oznacza niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakrecam sie
czytam poprostu na innych forach ,że kobiety które w ciąży są lub były potwierdzają że jak sięgną pamięcią to od początku miały upławy , no i te nieszczęsne bóle jajników... Bo tak w ogóle to wypowiadają się tu kobiety które były w ciąży? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwczesniej
plemniki potrzebują 72 h aby dotrzeć do jajowodu, gdzie następuje zapłodnienie dziewczyny, nie miałyście fizjologi człowieka w szkole ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia ze srebtnego nowiu
no wiesz,tak patrząc wstecz to można sobie mówić,że miało się to czy tamto...ale te same objawy u kogoś innego ciąży absolutnie oznaczać nie muszą,więc nie ma sensu się nimi sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia ze srebtnego nowiu
z tymi objawami to jest tak,że u jednej znaczą ciążę a u innej nie.więc doszukiwanie się ciąży na podstawie np "bolą mnie piersi-czy to to?" mijają się z celem,bo jedną piersi bolą zawsze przed okresem,a inną akurat zaczęły boleć w ciąży. jak mówiłam-jedynym objawem,po którym naprawdę można podejrzewać ciążę jest brak miesiączki.wszystko inne może coś znaczyć,ale wcale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwczesniej
tak upławy i kłucie w jajniku występują w ciąży, ale to nie jest objaw potwierdzający ciążę ! tak samo jakby założyć, że każda kobieta z brzuchem jest ciężarna, a może być po prostu otyła :) np. brak miesiączki występuje w ciąży, ale tak samo równie dobrze może być objawem zaburzeń hormonalnych trzeba zrobić test z krwi, inaczej się nie da sprawdzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja sie wtrace
Pozwolę sobie wtrącić się jeszcze i zauważyć, że nawet spóźniający się okres (a czasem nawet jego brak) też nie musi być żadnym wyznacznikiem. Bliska znajoma miewała opóźnienia okresu rzędu tygodni, a niektóre po prostu "gubiła" - będąc jeszcze dziewicą (choć już takie historie to zazwyczaj efekt problemów hormonalnych, które potrafi wywołać niemal wszystko, od poważnej choroby, po stres wywołany wkręcaniem sobie, że jest się w ciąży). Pewność może dać WŁĄCZNIE wizyta u ginekologa, bo testy też bywają zawodne. Taki już wątpliwy urok rozmnażania. ; ) A wyciąganie wniosków z rzekomych objawów tydzień, czy nawet dwa, po stosunku, to zwyczajne panikarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie plis
czy jest możliwe odczuwanie bólu jajnika i podbrzusza w momencie zagnieżdżania się zarodka? Ja odczuwałam przez 2 dni ból z prawej strony, a na wieczór ból całego brzucha, w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniołekkk
cześć dziewczyny To co piszecie to prawda :) ja jak bardzo chciałam to co miesiąc doszukiwałam się u siebie objawów ciąży - miłam normalnie wszytskie objawy ciążowe, bo się naczytałam tego na forum i nic, zawsze zjawiała się @ i to w terminie - miałam góra jeden - dwa dni przesunięcia, czyli tak jakby w terminie jak dla mnie. Ile ja się testów narobiłam bo sobie wkręcałam te objawy i zawsze widziałąm jedną okropną krechę. Teraz jestem w 30 dniu cyklu i też mnie boli trochę brzuch i plecy w krzyżu, temperaturę mam teraz 37,2 rano przed wstaniem z łóżka, ale się już nawet nie nakręcam bo szkoda nerwów . Czekam cierpliwie. Jedynie co zauważyłąm dziwnego, że mnie w ogóle nie bolą piersi, a zawsze zaczynały mi dokuczać od razu po owulacji. W tym miesiącu dodatkowo przesunęła mi się chyba o tydzień owulacja, bo miałam ją najprawdopodobniej w ubiegłą niedzielę 26.06. ( wnioskuję po wzroście temperatury, idealnym płodnym śluzie i obserwacji szyki macicy) czyli jestem dopiero 8 dni po najprawdopodobniej i spokojnie czekam co z tego wyjdzie bo już mi sił brak na to nakręcanie się co miesiąc. Mam tylko pytanko do Was babeczki - czy któraś z Was nie miała w ogóle żadnych dolegliwości wskazujących na ciążę i była w niej, typu brak bolących piersi?? Pozdrawiam wszystkie oczekujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka34679
czy kogos bolaly przed okresem sutki? czy to moze byc jakas choroba albo ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniołekkk
mnie bolą praktycznie przed każdą miesiączką. Zaczynają już od owulacji, czyli meczę się zawsze równe dwa tygodnie z bólem piersi i sutków, tylko w tym cyklu mnie o dziwo nie bolą w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpusia z musia
witam mam mały problem a mianowicie chodzi o temperature w pierwszych dniach ciąży jak narazie mam tylko podejrzenia oczywiscie ale mierze temp.codziennie rano raczej o tej samej porze termometrem cyfrowym w ustach i jednego dnia mialam 37.4 pózniej37.2 37,6 38,0 dzisiaj znów spadła do 37,4 dodam jeszcze ze przy takim pomiarze normalna tem.to 37,00 oprucz podwyzszonej temp.odczuwam jakby brzuch był nabrzmiały kiedy zrobic test ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackyyy
Witam Już nie wiem sama co mam o tym myśleć. Okres spóźnia mi się 13 dni (dodam, że nigdy wcześniej mi się to nie zdążyło). Zrobiłam 3 testy, 2 z nich po spodziewanym dniu okresu a trzeci po 6 dniach. Wszystkie wyszły pozytywne, ale ten ostatni najmocniejszy. Tempka moja utrzymuje już się ponad 20 dni na poziomie 37,1-37,3, mierzę ją zawsze regularnie, codziennie rano. Byłam już u lekarza, i pani ginekolog po zbadaniu mnie stwierdziła że jeszcze jest za wcześnie aby cokolwiek stwierdzić, zrobiła mi wymaz na badania cytologiczne i kazała powtórzyć ten trzeci test właśnie po 6 dniach bo te pierwsze moglyby byc w granicach błędu i może pojawić się jeszcze okres. Ale okresu nadal nie ma, jestem stale śpiąca, rano mam nie raz lekkie mdłości i zmiany nastrojów oraz bolące piersi. Dodam jeszcze, że staramy się z mężem o bobaska dopiero od miesiąca :P. Co Wy o ty myślicie? Pozdrawiam serdzecznie i życzę szczęścia w "zafasolkowaniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testy to testy
testy ciążowe, jesli wykażą ciążę to ona jest napewno, błąd jedynie może zajść w przypadku bardzo młodej ciąży, kiedy to test nie jest jej w stanie wychcwycić gonadotropiny kosmówkowej. Dodatkowe objawy to nabrzmiałe i bolesne piersi, podwyższona temp., uczucie napięcia w brzuchu i częstsze oddawanie moczu, może ale nie musi być gorsze samopoczucie. Mnie osobiście dodatkowo bolał brzuch dokladnie tak samo jak przed miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testy to testy
jackyyy - z tego co opisujesz jestem pewna, że jesteś w ciąży :-) młodą ciążę trudno stwierdzić za pomocą zwykłego badania, nie rozumiem tylko czemu ginekolozka kazała powtórzyć jeszcze raz test skoro już 3 wyszły pozytywne :-0 Poproś ją o usg, to będziesz miała pewność w 100% A na razie łykaj kwas foliowy i dbaj o siebie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech ona
Ja tymczasem czekam na rozwój wydarzeń;) okres spóźnia mi się jak na razie 3 dni, więc żadna rewelacja. Poza tym bywa że mam nieregularne cykle, już się przyzwyczaiłam. Zastanawia mnie jednak objaw (tylko czego???) taki, że zawsze mniej więcej na tydzień przed miesiączką zaczynały boleć mnie piersi, teraz boli mnie lekko tylko lewa ;| poza tym żadnych objawów, że @ miałaby nadejść. Ciekawe co z tego wyniknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×