Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chanelllllll

Jakie objawy ciąży występują najwcześniej?

Polecane posty

Gość przeczytajcie
Wystąpienie jednego lub więcej z opisanych objawów może oznaczać, że jesteś w ciązy. Instrukcje Krok 1. Przedłużający się brak miesiączki - nie jest to jednak ostateczny dowód zajścia w ciążę, zwłaszcza gdy twoj cykl miesięczny jest nieregularny lub gdy jesteś bardzo przygnębiona, przepracowana lub chora. Z kolei nawet u ciężarnej kobiety może wystąpić niewielkie krwawienie w dniach, w których wypadałaby miesiączka. Krok 2. Powiększone, nadwrażliwe piersi, w których może wystąpić uczucie lekkiego pieczenia. Krok 3. Dziwny, metaliczny smak w ustach. Krok 4. Uczucie senności w ciągu całego dnia, a nie tylko wieczorem. Krok 5. Osłabienie, a czasami nawet zawroty głowy. Krok 6. Obfitsza niż zazwyczaj wydzielina pochwowa. Krok 7. Mdłości i wymioty występujące o każdej poże dnia. Krok 8. Wyraźna niechęć do niektórych pokarmów i zapachów, jak np. kawa, alkohol, dym tytoniowy, połączona z niepochamowanym pociągiem do innych. Krok 9. Chwiejność nastroju wywołana zmianą poziomu hormonów. Krok 10. Częste oddawanie moczu. Rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech ona
Aaa... poza tym kiedyś jakaś kobitka napisała na forum, że dla żartów jej mąż zrobił sobie test ciążowy i wyszedł mu pozytywny... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zostac mama
Termin miesiączki za tydzień; od kilku dni kłucie w jajniku, od wczoraj bóle brzucha jak przy okresie...czy to może być to, czy któraś z Was tak miała? Będę wdzięczna za pomoc, plisssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliniarka
U mnie w 3 dni po staraniach i na tydzień przed terminem @ były bóle typowo miesiączkowe. No i jestem w ciąży :) Poza tym lekkie zawroty głowy przy wstawaniu i brak jakichkolwiek innych objawów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara zieloonoka
Dziewczyny,czy jest możliwe,że ból w dolnej części brzucha,taki jak przy nadchodzącym okresie, może oznaczać ciążę JUŻ TYDZIEŃ PO stosunku? pozdrawiam i proszę o odp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliniarka
Nie wiem... ale polecam test ciążowy "bobo test" (nomen omen) - test płytkowy za około 12 zł, producent Biomerica Inc. - jest w stanie wykryć już 6-dniową ciążę. Pozdrawiam, i bez paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja 901
kilka dni po zapłodnieniu bolące piersi. po tygodniu zmęczenie (ciągle spałam). "skaczący" brzuch(czyt.raz mniejszy raz większy) rozdrażnienie kilka dni po zapłodnieniu- ogromna ochota na sex!!! po dwóch tygodniach- upiłam się jednym piwem!!! aha ...i nie mogłam wciągnąc brzucha- to po dwóch tygodniach! z tym że to może moja psychika tak działała bo dokładnie wiedziałam kiedy zaszłam i dzień po zapłodnieniu czułam że to to! powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog anna
Pierwsze objawy ciąży. Już od drugiego tygodnia po zapłodnieniu mogą występować poranne nudności i ustają one zazwyczaj po ósmym tygodniu. Kolejnym objawem ciąży występującym Od szóstego do ósmego tygodnia jest częste parcie i oddawanie moczu. Należy pamiętać, że powyższe objawy nie wskazują w 100% na ciążę i mogą być wywołane zatruciem pokarmowym, zakażeniem dróg moczowych lub innymi chorobami. Inne objawy ciąży, które mogą występować w pierwszym trymestrze (trymestr to pierwsze 13 tygodni od zapłodnienia): - wzmożony apetyt; - zaparcia; - łaknienie i zawroty głowy; - niechęć do palenia papierosów (u kobiet palących); - zmiany zabarwienia błony śluzowej pochwy; - zaciemnienie obszaru wokół sutka; - niebieskie i różowe rozstępy (linie) na brzuchu i piersiach; Przez okres całej ciąży występuje amenorrhea, czyli brak miesiączki. Jedyne pewne objawy ciąży to wizualizacja embrionu poprzez USG, czynność serca płodu oraz wyczuwalne ruchy płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie mogeee
dziewczyny, pomózcie, ja juz zaczynam wariować. od kilku dni bolą mnie strasznie piersi, od dwoch dni bolą mnie jajniki, czuje sie strasznie dziwnie. Do @ jeszcze 5 dni. nigdy nie mialam tak wczesnie takich objawow. w ogole ten bol jajnikow jest bardziej podobny do bolu przy owu niz przed miesiaczka. na dodatek zawsze przed @ mam tzw "suche dni" a teraz jest wilgotno.czy jest to mozliwe, ze to objaw wczesnej ciazy??? zaczynam wariowac i sie niezle nakrecac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryskaaaa
Ja miałam taki ból od owu do....@ strasznie się wtedy nakręciłam no i temperaturę miałam super....Ból nie był cały czas tylko taki pulsujący....i podobny do kłucia.....Ale niestety to nie była fasolinka....No ale mam nadzieję że u ciebie II kreski to będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha133
Mam pytanie, czy można mieć okres jak się jest w ciąży. Staramy się z narzeczonym o dziecko i specjalnie wybieramy dni płodne. Od pewnego czasu bolą mnie piersi, a w szczególności sutki. Podbrzusze też mi daje znać, nie wspominając już o jajnikach. Niestety pojawił się też spóźniony okres. Sutki jednak nadal mnie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torcik wedel
ja nie miałam żadnych objawów, poza zatrzymaniem okresu i tego co tam lekarz już wyczuł związanego z macicą... u mnie głownym objawem był teścik a po teściku doszły kolejne- ale tylko wymioty (raczej aż wymioty) i zachciewajki teraz biorę witaminki i już ich prawie nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do jaskolka
moze zagniezdza sie zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylillla
Mam pytanie. Kochamy sie z moim narzyczonym bez żadnych zabezpieczeń. Jakieś 2 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Bo nie wiem co o tym mysleć nigdy się tak nie czułam. Mam cały dzień mdłości, ale nie wymiotuje tylko mi nie dobrze. Boli mnie dół brzuszka! I czuje w brzuchu (w jelitach) taki nadmiar powiecza i takie wirowanie (burczenie).I nie wiem co to takiego! Prosze pomóżcie mi odpowiedzieć na tą sprawe. Testu ciążowego jeszcze nie robiłam. Z góry dziękuje za odpisanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog anna
naraie poczekaj jak nie dostaniesz okresu to zrob sobie test z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce bardzo dzidzi
- znaczne powiększenie i ból piersi czasem nawet tak jakby pieczenie sutków - biały bardzo gęsty śluz - ból kręgosłupa - ciągłe tak jakby przelewanie się w jelitach (lekkie, dodam, że bardzo przyjemne burczenie) - czasami ból głowy (zdarzyło się, że nawet 2 razy w jednym dniu) - podwyższona tempka (ale to normalne przed okresem, wiec nawet nie biorę tego pod uwagę, chociaż hmm;>...?:P) - czasami ból podbrzusza tak jakbym miała dostac okres - lekkie zawroty glowy dosłownie chwilowe trwające ze 2 sekundy nic więcej nie zaobserwowałam, żadnych wymiotów, żadnych nudności Dodam, że współżyłam z moim mężczyzną dwa dni przed moimi dniami płodnymi i poszliśmy na całośc =) boję się tylko, że tak na prawdę sama wyszukuję w sobie tych objawów, pewnie dziewczyny, które tak samo jak ja chcą dzidziusia, wiedzą o czym mówię Czy jest możliwośc, żeby juz po 6. dniach od rzekomego zapłodnienia były takie objawy? Proszę o odpowiedź, albo dodajcie mi nadziei, albo sprowadźcie mnie na ziemię, bo już nie wiem sama czy jest jednak możliwe, żebym była w stanie błogosławionym pozdrawiam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ci jaaaaaa
to bardzo możliwe, że jesteś w ciąży. Ja miałam podobne objawy od razu gdy zaszłam w ciążę. Najlepszym sposobem, by to sprawdzić jest test ciążowy lub badania krwi na wykrycie hormonu hCg, gdyż ciążę można wykryć już po kilku dniach od zapłodnienia. POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraskaa
Okres spóźnia mi się ok 2 tyg. Jednak gdy zrobiłam test wynik był negatywny. Od ok 3 tyg. miewam bóle brzucha, a ostatnio zauważyłam, że z pochwy wydziela mi się żółta wydzielina. Czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czin czin
Ja też zrobiłam 3 testy, pierwszy i drugi był tak blady, że tylko siłą perswaji wierzyłam, że to może być ciąża, a już był termin miesiączki, trzeci zrobiłam po terminie i też wcale wyraźny nie był Czekałam jak głupia na wizytę u gina, choć on też pewności nie dał, było widać tylko pęcherzyk. Ten 3 test mam zostawiony, przez pierwszy miesiąc chodził wszędzie ze mną Moje objawy: podwyższona tmperatura - mierzyłam ją I raz w życiu, żeby pomóc sobie przy zapłodnieniu, choć nie pomogła, bo skakała jak głupia i paradoksalnie pozwoliła mi mieć nadzieję na ciążę, gdy się ustabuilizowała na wysokości 37 stopni Poza tym strasznie bolące piersi i sutki, częsty mocz, choć u mie to normalka w sumie. Żadnych napadów jedzenia ani mdłości, które pojawiły się znacznie później, za to ponad stan (wymioty 2 x na dzień )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiattttekkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafcia32
Ja własnie jestem po takiej "ciążowej" nerwówce. Po ostatnim stosunku nie dostałam okresu, wszystko mnie bolało, czułam się senna. Okres spóżnił mi się o tydzień, bóle ustąpiły i wszystko wróciło do normy. A już się bałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yultaaaaaa
hej! mam pytanie kiedy wystepuja pierwsze objawy ciazy??po ilu dniach/tygodniach od zaplodnienia jest to mozliwe??chodzi mi o zawroty glowy i to ze sie niedobrze robi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca z nadzieją
Witam wszystkie zniecierpliwione kobietki!!! Ja właśnie czekam na rozwój zdarzeń, okres spóźnia mi się już 4 dzień, niesamowicie bolą mnie piersi przy każdym kroku jak chodzę(zawsze przed okresem bolały ale nie aż tak), plecy mnie zaczęły boleć dzisiaj, brzuch też daje o sobie znać tak jak przed okresem, do tego też dzisiaj zauważyłam na wkładce kilka brązowych kropeczek, biegam co chwila siusiu, ale to chyba bardziej z tego powodu, że chce się upewniać czy okres nie nadchodzi. Poza tym jestem bardzo osłabiona, tzn na nic nie mam siły i czasem się w głowie zakręci. Staramy się z mężem od dwóch lat o maleństwo, zrobiłabym test, ale boję się, że znowu wyjdzie negatywny, chociaż zawsze mam te okresy regularnie, czasem się przesunie góra o dwa dni. Tak skrycie mam nadzieję, że @ nie przyjdzie, byłaby to cudowna wiadomość i piękny prezent, bo właśniedwa dni temu obchodziliśmy naszą drugą rocznicę ślubu. Życzę powodzenia wszystkim starającym się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaaaa
dziewczyny, a to kłócie w brzuchu to gdzie wystepuje? pod jajnikami, nad jajnikami? po lewej, prawej stronie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambini
Witam! Okres spoznia sie juz prawie 3 tygodnie. Zawsze byl spozniony, ale nie az tak! Z malzonkiem staramy sie o malenstwo od paru miesiecy, ale tyle mielismy na glowie przez ostatnie 2 miesiace (tesciowa w szpitalu...), ze nie mielismy czasu na nasze proby. :(Zrobilam test w zeszly czwartek, ale wyszedl negatywny. Test ponoc dobry i bardzo czuly... Do tego przez ostatnie trzy dni czuje sie strasznie oslabiona, mam nudnosci i zimne poty. Nie mam apetytu, ale czasami ataki glodu. Starsznie to dziwne. Ide do lekarza w srode, ale mieszkam w Anglii i jakos im nie ufam... Paracetamol i te inne ;) Od piatku mialam 2 bardzo delikatne krwawienia i myslalam, ze to poczatek, ale nic z tego..... Pomozcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babmbinkooooo
hej, powinnam dzisiaj dostac okres (miesiac temu idstawilam pigulki bo czulam sie jak na cpana na nich) wczoraj na noc zobaczylam smuge jansorozowa i nic wiecej sie nie pojaiwlo, dzisiaj powinnam dostac okres (liczac 28 dni od krwawienia z odstawienia) ale go nie ma...moglam zajsc w ciaze, bo powiem ze sie staramy :) moi stan; bol glowy caly czas, dziwne samopoczucie, piersi wieksze ale miekkie, brodawki jak na moje oko cimniejsze, i zjadlam przed chwila rybe i popilam maslanka litrową :) ale mozlie ze sie nakrecilam i nie zwracam uwagi na co jem. czy jesli rano wykonam test to bedzie aktualny ? dodam, ze po odstawieniu ostatni stosunek, ktory biore pod uwage to 2.11 potem maz wyjechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babmbinkooooo
wczesniej mialam bol podbusza plecow na dole, teraz mam klucia prawego jajnika a rano jakby mnie gilgotal, wzdecia, sluz biały ale juz zanikl, gazy okropne ale teraz tez ucichyly i wczoraj mialam na noc metaliczny posmak, ale nie wiem czy to z głodu czy jak...doradzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erla
Ja mialam juz wszystkie objawy ciazy. Od pierwszego dnia po wspolzyciu. Obojetnie w ktorej fazie cyklu. Ciazy nigdy nie bylo.... Czlowiek (nie tylko kobieta) wszystko interpretuje tak jak mu najbardziej pasuje... To jak z horoskopem. Zawsze sie zgadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. podziele sie z wami czyms... i mam nadzieje,ze któras odpowie mi na to wszystko:). A mianowicie,pod koniec października 2013 moj chłopak skończył we mnie, zdarzyło sie to pierwszy raz... od tamtego momentu brak @.. ale domyslam sie czemu, a mianowicie mam niedoczynnosc tarczycy i mam strasznie nie regularny @... 12 dni po wspolżyciu zrobilam test był negatywny. . od tamtej pory ( uprawiamy seks przerywany ). A więc do rzeczy , od jakiegoś czasu strasznie bolą mnie piersi... sa twarde i wrażliwe ... brzuch boli jak na okres i mam take klucia w podbrzuchu w ok.jajników ... zazwyczaj na poczatku miesiacach powinnam dostac ten @ ale jak do tej pory nic nie ma... nie wiem czy wpadam w paranoje czy to może coś znaczyć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklanka101
Czesc dziewczyny! wiekszosc z was sie pyta o co moze chodzic, wymieniacie co was boli i co z wami sie dzieje a potem cisza! fajnie byloby zobaczyc drugi wpis tej samej zaniepokojonej osoby, ale po jakims czasie. W kazdym razie mój okres sie spóznia 9 dni.od 4 dni 2-3 razy dziennie mam bóle jajników plus bóle miesni ud - normalnie oznaka nadchodzacego okresu, jednak tego ni slychu ni widu. Do tego pobolewa mi glowa i mam lekkie zawroty: ale przy szybkim wstawaniu nie zaliczam, bo to u mnie normalne. Jestem zmeczona i rozdrazniona. Te wszystkie 'objawy' moga byc wynikiem stresu spowodowanego opóznionym okresem ale niekoniecznie. Ostatni okres byl taaaki ubogi i trwal ledwo 3 dni. Kocham sie bez zabezpieczenia 'na czuja'. Byc moze plemniczkowi udalo sie, byc moze nie. Zrobilam test 2 dni temu i negatywny wynik. Jutro robie nastepny. Dam znac co i jak. Trzymka dla wszystkich w niepewnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×