Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chanelllllll

Jakie objawy ciąży występują najwcześniej?

Polecane posty

Gość Liliannn
Hej Dziewuszki :) u mnie sytuacja wyglĄda tak ze zaszalałam z mężem 6go kwietnia i wg moich obliczen byl to dokladnie dzien owulacji albo dzien po niej.... Zobaczymy chce a jednoczesnie nie chce byc w ciazy bo wakacje ,praca itd znacie to ;) wczoraj tzn zaczely bolec****eczniec mi piersi co juz mi sie zdazalo choc nie tak silnie ale tak 4 dni przed okresem a przeciez ten okres powinnam dostac dopiero ok 20 marca . Nie wiem kiedy zrobic test ,chyba zaczne 16go co myślicie ? Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi test wyszedl z blada kreska w dniu planowanego okresu. wczesniejsze wychodzily negatywnie, a piersi bolaly mnie juz 3-4 dni po owulacji co bylo dla mnie szokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny , nie doszukujcie sie objawów , pamietajcie ze kazdy cykl jest inny i w kazdym mozecie czuc sie inaczej , wiem cos na ten temat bo staralam sie o dziecko 4 lata , aktualnie mija 8 tydzien ciąży a objawy mam dopiero od tego tyg! - mdłości i senność , test zrobilam dopiero w 39 dc bo ciągle myślalam ze @ nadejdzie ... zapewniam was że przed okresem ani "w planowanym trakcie " jego trwania , nie dostrzeżecie żadnych objawów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wiem powiem tak kobitki. :) mam 20 lat i mona wiedzą na temat sexsu, ciąży, dzieci i wgl jest znikoma. Ale coś wam powiem. Jeśli nie chcecie dziecka, bo ono nie jest niczemu winne tak.Naprawdę to albo bierzcie tabsy albo używacie gumek,albo nie uprawianie sexsu wgl :) ja w maju od 2 lat pierwszy raz przespalam się z chlopakiem, bez zabezpieczenia, ale on jak i jak byliśmy pewni że skończyl na zewnatrz więc teoretycznie nie ma się co martwić, tak myślałam. Potem spóźnial mi się okres zaledwie dzień i wpadłam w panikę i to straszna, chłopak zapewnił mnie ze nie mam się o co martwić, bo on nad tym panował a ma 26 lat więc chyba głupi nie jest, ( tak mi się wydaje, tak jest :)) napisałam do pani doktor ginekolog na takiej stronie abc.zdrowie.pl. (Polecam tak wgl jak ktoś ma jakieś wątpliwości.) Czy jest możliwa ciąża po stosunku przerwanym w dni nie plodne, iż spóźnia mi się o jeden dzień okres, odpisała mi że szansę w takiej sytuacji na ciążę są bardzo ale to bardzo znikome, między innymi dlatego że były też to dni nie plodne, i że miesiączka może się spóźnić z powodu właśnie stresu, że się denerwuje itp. Wyluzowalam, napilam się kielona i luzik był, na drugi dzień okres był, obfity jak Cholera, skrzepy, kwi a krwi było, zalała mnie na 4 dni ciotka ;D potem po okresie wszystko było okejka, po owulacji jakieś kilka dni po a 9 dni przed okresem, zaczął mnie boleć brzuch ale to tak bardzo leciutko i lewy jajnik ( kiedyś już tak miałam ale nie przywiązywalam do tego uwagi) znowu napisałam do tej babeczki przedstawiłem spr, że czuję ból w lewym jajniku ale jest bardzo słaby i da się wytrzymać, to odp mi że to jest normalne przed okresem, że cykl przygotowywuje się do Nast fazy itp., inna babeczka odp że to może być ból spowodowany zagnieżdżaniem się zarodka, ale jakim cudem jak miałam normalnie okres itp? Zastanawiające. Prawda? Czytałam na forum jak dziewczyna napisałam że na wizycie u gina zapytała go czy to normalne mieć okres na początku ciąży, to odp że jeśli jest okres to nie ma mowy o ciąży a jeśli występuje krwawienie i to bardzo obfite przypominające okres to jest poronienie i kazałby się położyć do szpitala a nie latać po dworze. Różnie piszą, jedne w ciazy mają okres normalnie, drugie nie. Mnie jajniki do tej pory czasem bolą, a schizowanie na temat ciąży nikomu nie pomaga, jak spóźnia ci się okres tydz, dwa tyg to zrób test, jak jeden, dwa dni to wyluzuj, weź gorąca kąpiel, wypij lampkę wina i dostaniesz spokojnie. Zajść w ciążę to nie taka prosta spr i dużo kobiet Wam to powiem. Także kobietki, trzy wdechy, poczytać na internecie, nie stersujcie się to na pierwszym miejscu, bo to w niczym nie pomaga. :) Życzę wam powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w drugiej ciazy, przy obu szybko sie orientowalismy ze to ciaza. Mi szybko dawalo do znaku juz przed miesiaczka. Robilam test i pozytywny. Od testu ok tydzien, dwa zaczynaly sie mocne mdlosci, zapachy przeszkadzaly od poczatku, humory okropne bardziej na zlosc zadnych placzy nie mialam, a niektore kobiety placza. U mnie bardzo szybko mdlosci sie zaczynaly przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam drogie Panie. Chciałam poprosić o poradę_jestem tydzień przed @ , bolą mnie piersi, czuję się taka trochę osłabiona i wymiotuję czy mogę być w ciąży?? Miała tak któraś z Pań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, dzis mija 2 dzien spodziewanej@, pobolewa mnie dół brzucha, czasem plecy, od czasu do czasu lekkie kłucie jajnika, od wczoraj mam wilggotna pochwe i ochote na współzycie. od jakis 2 tyg, mam uderzenia goraca, czasem zakreci sie w glowie, jak rowniez okolo 1tydz. temu mialam kilka dni metaliczny posmak w ustach, tem, w pochwie 37,5 w dzien rano 37,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
Witam dziewczyny,mam pytanko ponieważ okres spóźnia mi sie juz 2tyg.nigdy tak nie miałam..wczesniej miałam białą wydzieline z pochwy,czuje się zle,jestem zmęczona,ospała itd..bolał mnie brzuch a sutki mam tak nabrzmiałe ze szok,czesto ganiam do toalety..nie wiem czy jestem w ciąży bo robiłam test i wyszedł negatywnie..trochę sie boję czy to cos poważnego.?miała któraś z was podobne objawy??a do lek.idę w przyszłym tyg..cieszyłabym sie gdyby były dwie kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie spodziewalam ciązy , intensywnie pracowałam i nic u siebie szczegolnego nie widzialam. Czulam sie przed okresem jakby sie zblizal , lekko bolały mnie piersi i podbrzusze , czyli jak co miesiac. W terminie miesiaczki tj jakies 2 tyg po zaplodnieniu zaczelam byc wyjatkowo spiaca i zmeczona . Ale tak na maksa , myslalam ze jakies choróbsko mnie bierze , ale nic mnie nie wzielo . Poza tym czulam sie ok . 5 dni po terminie miesiaczki zrobilam test. I bum :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkchh
ja po roku współżycia bez zabezpieczenia, po prostu odpuscilam. rok szukania u siebie co miesiac objawow ciąży - a babska psychika dziala tak, ze co miesiac te objawy u siebie stwierdzalam! potem rozczarowanie , i tak miesiac w miesiac, az w koncu stwierdzilam ze cos ze mna, lub z moim chlopakiem jest nie tak. pocieszylam sie , ze to i tak nie czas na dziecko (mimo ze w glebi duszy wiedzialam, ze owszem jest-mam 33 lata),mam umowe na zastepstwo, ktora konczy mi sie za 2 mce, a mój chlopak jest tylko moim CHŁOPAKIEM - mimo ze wiem ze bardzo chcialby dziecka, to o ewentualnym slubie ze mna nigdy nie wspomnial - także ciężko powiedziec ze moje zycie jest ustabilizowane. odpuscilam zupelnie. i śmiesznie wyszło bo gdy przestałam świrować, liczyć dni plodne itd, to okazalo sie ze znacznie opoznia mi sie okres. czekalam ladnych kilka dni z testem, ale jak juz kupilam to nie moglam sie doczekac i zrobilam go jeszcze w galerii. i wyszedl pozytywny :) ale to nie koniec schizowania. teraz sie martwie ze cos pojdzie nie tak, ze na kolejnym okaze sie ze serduszko nie bije. taka nasza psychika jest pokrecona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkchh
dodam, ze poki nie zrobilam testu nie podejrzewalam ze jestem w ciąży,( jedynym sygnalem byl bol piersi, ale mam tak rowniez przed okresem) nawet go wyczekiwalam bo wybieralam się na wycieczke. za to po zrobieniu testu dopadla mnie bezsennosc - 3 nocy po 3, 4 godz, wkrotce potem nieprzyjemne bole brzucha (napięcie, oraz takie ,,okresowe". a dzis dopadly mnie okropne mdłości, ktore przeszly dopiero po zdjedzeniu polowy sloika ogórów kiszonych... na nic innego nie mogę patrzeć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej nie mam okresu 8 dzień a pobolewa mnie trochę podbrzusze i bolą sutki co to może być ciąża ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×