Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jakie witaminy zioła itp wspomagają zajść w ciąże

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkie Panie i zachęcam do dyskusji co według Was pomogło Wam w staraniach o dzidziusia. Podobno wiele dziewczyn brało witaminy jakieś zioła i inne leki które według nich pomogły w zajście upragnioną ciąże. Może któraś z Was może się podzielić swoimi doświadczeniami Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brala któraś z Was może ? suplement diety femifertil™ dla kobiet (30 kapsułek, wystarcza na 1 cykl miesiączkowy) – promuje równowagę hormonalną, poprawia jakość śluzu szyjkowego Podobno pomagają zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIESIOŁEK ,pomaga to na sluz,a tym samym na zajscie w ciaze,wiesiolek wspomaga produkcje sluzu dzieki czemu w owulacji jest go wiecej,mo pomogl w pierwszym cyklu staran,bralam 2 tabletki dziennie do owulacji czyli 2 tygodnie od 1 dnia miesiaczki,dodam,ze wczesniej przez dwa cykle staralam sie ale nie zachodzilam w ciaze ze wzgledu na brak sluzu,ja polecam warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej z wiesiołka Przyjmuje się go od pierwszego dnia cyklu, czyli pierwszego dnia krwawienia miesiączkowego do momentu owulacji Olej wiesiołkowy odstawiamy w drugiej fazie cyklu , gdyż prostaglandyna, której poziom podnosi, wywołując skurcze macicy mogłaby po zapłodnieniu doprowadzić do bardzo wczesnego poronienia. Olej znów przyjmujemy dopiero po wystąpieniu miesiączki. W czasie odstawienia oleju z wiesiołka można stosować olej z siemienia lnianego, tran lub inne bogate źródło kwasów tłuszczowych. Terapia olejem z wiesiołka to naturalna metoda wpływająca na zwiększenie płodności, która zacznie działać prawdopodobnie po około 2-3 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 001
ja się nie staram ale też polecam olej z wiesiołka i magnez z witaminą b6. Kiedyś jak zaczęłam obserwację cyklu to miałam krótką faze lutealną. niby nie groźne jak się nie starasz o dziecko ale jednak może prowadzić później do zaburzeń hormonalnych. Z 11, 12 dni zrobiło się 16 dni. pomógł magnez i to już w pierwszych 3 cyklach. Powoli też mijały inne objawy które się przy tym objawiają, jak bóle jajników w drugiej fazie i pojawianie się śluzu estrogenowego w fazie lutealnej. Przy staraniach jednak jest wskazane żeby ta faza trwała przynajmniej te 14 dni i był odpowiedni poziom progesteronu więc jak najbardziej wskazane. Wiesiołek brałam też i dalej biorę (tylko do owulacji), tylko że u mnie to raczej nie było w celach koncepcyjnych tylko zaczęła mi przez jakiś czas doskwierać suchość. dobrze wpływa na śluz i na skórę też. Można jeszcze siemię lniane w drugiej fazie zamiast wiesiołka ( albo cały czas) , nie powoduje skurczów a też ma wpływ pozytywny na gospodarkę hormonalną i na śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wspomagaczy ja korzystałam z zeliku Conceive Plus i z takiego suplementu dla M : www.doz.pl/apteka/p67905-Fertilman_kapsulki_30_szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo staraliśmy się o dziecko i w końcu znalazłam na nas sposób. Zadziałało połączenie: zioła Ojca Sroki nr 3 ( 1 szklanka z 1 łyżeczki parzona pół godz) do owulacji castaganus 2 tab do owulacji olej z wiesołka 6 tab dziennie do owulacji po owulacji duphaston 1 tab Mąż pił: rano: kwas foliowy 1 tab, witamina c 1 tab ok 11 l karnityna 1 tab obiad selen 2tab, wit e 1tab, wit b 12 1tab po obiedzie multivitamina z rzeńszeniem 1 tab ok 16 l karnityna 1 tab kolacja salfazil 1 tab Obecie 20 tc i czuję już ruchy malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej, nie łatwiej było zakupić dla M jakiś gotowy jeden preparat zamiast go faszerować x-nastoma tabletkami dziennie? Taka zabawa z małego chemika o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogy ziółka kupione w Centrum Amis . To centrum medyczne jest internetowe, wiec można sobie zamówić konkretne produkty i zaczekać na przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeśli nie ma jakiś problemów natury fizjologicznej, wystarczy się zdrowo odżywiać, stosować kwas foliowy i szczęśliwie się starać o maleństwo. Są oczywiście witaminy i inne ziółka, do obejrzenia https://www.znamlek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raabada
Najlepiej brac specjalnie przygotowany zestaw witamin w formie folika mama, bo będziemy wówczas pewnie, ze nasze dziecko będzie się zdrowo rozwijało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciążą to wystarczy brac sam folik i to na długo przed planowaną ciążą, dopiero potem folik mama 1 jak zacznie się pierwszy trzymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszatka
Rzeczywiście dużo informacji ciekawych zawiera ta strona, czasami warto wgłębić się w temat chociaż folik jest bardzo znanym i popularnym lekiem to wiedzy nigdy za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Folik jest dla mnie numerem jeden, tak samo jak teraz ten wzbogacony folik mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie również, cenie go sobie za to, ze wchłania się w całości i nawet poprawia nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie lekarz też zalecił Folik, myślę, ze jest to dość popularny lek znany na naszym rynku już bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Folik jest chyba najbardziej znnay lekiem i powinna brac go każda odpowiedzialna za zdrowie dziecko kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagonia_
Wiem, że dla kobiet starających się o ciążę polecany jest Inofem. Stosowałyście? Ma kwas foliowy oraz mio-inozytol, który m.in. reguluje cykl, pobudza owulację. Widziałam nawet u nich na stronie, że są badania, które potwierdzają takie działanie http://www.inofem.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej poczytać sobie jak ważna jest suplementacja przed ciąża i w ciąży www.swiadomemacierzynstwo.com/suplementacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam, fajnie mieć świadomość co jest najlepsze dla dziecka i mamy i nie faszerować się zupełnie nieznanymi suplementami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam pomogło celowanie w owulację. Wyznaczałam ją sobie przy pomocy cyclotestu - komputera cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Prosze o podanie mi nazw witamin,lekow bez recepty i skutecznych z doswiadczenia kobiet,ktore stosowaly je,dziękuję z gory,pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia to mogę polecić ci folik, ponieważ jest lekiem a nie suplementem to i działanie ma lepsze i jest przebadany klinicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak działa komputer cyklu? Pierwszy raz słyszę o takim urządzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam suplementację witd3 oraz cynk dla partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starając się o dziecko brałam tylko kwas foliowy Folik, aby zapobiec ryzyku wystąpienia wady cewy nerwowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie znajoma poleciła Ovarin, sama tez używała tego suplementu by zajść w ciąże, u niej są zmiany hormonalne i skoro jej pomógł ja tez jestem dobrej myśli http://ovarin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne z reklamowanych tu środków nie ma innego działania, jak tylko czyszczenie portfela. Jak się ma problem z zajściem w ciążę, to jak najszybciej trzeba rzucić papierochy i wziąć się za leczenie u lekarza, a nie znachorów z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×