Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokia3410

katowice, ginekolog Witold Nowak, czy godny polecenia?

Polecane posty

Gość nokia3410

chcialabym sie tez dowiedziec gdzie dokladnie przyjmuje (chodzi mi o prywatna wizyte) oraz czy dalej bierze 80zl, oraz czy jest kompetentnym lekarzem.przez ponad 2 lata chodzilam do ginekologa ktory okazal sie niedouczony:/leczylam u niego nadzerke i pod jego kontrola biore tabletki antykoncepcyjne, i troche teraz boje sie o swoje zdrowie, dlatego zalezy mi naprawde na dobrym lekarzu ktory zobaczy czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia3410
hej nie ma tutaj zadnych dziewczyn z katowic albo ze slaska ktore znaja tego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklklk
na forum gazety była lista dobrych i złych gin i opinie dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMM......
Witaj , ja tez jestem z Katowice ale tego gin. nie znam. Jest godny polecenia? bo mnie sie wydaje , ze pani dr do ktorej chodze nie dba o mnie wystarczajaco. I mam przy okazji pytanie, czy znasz ginekologa : Marek Kelm? moze mozesz cos powiedziec na jego temat, ja wybieram sie do niego na pierwsza wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam Marka kelma;p prowadził moją ciążę i mojej siostry tylko że my byłyśmy wtedy w brzuchu mamy;p hehe moja mama ciągle do niego chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia3410
czytalam wlasnie o doktorze Nowaku tam, tylko nie ma tam do niego kontaktu telefonicznego, i niewiem czy wizyta dalej 80 zl kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego akurat doktor Nowak? Skoro nic o nim nie wiesz, to dlaczego akurat chcesz iść do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia3410
bo przeczytalam ze to dobry lekarz , jesli znacie jakiegos innego dobrego to rowniez piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam do dr Wieczorka na Kościuszki i byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia3410
a mozesz cos wiecej napisac, czy to byly prywatne wizyty czy nie , jesli tak to jaki jest koszt takiej wizyty, czy ma tam sprzed potrzebny do badania np usg, usg piersi, usg dopochwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, on przyjmuje tylko prywatnie ma usg - to samo dopochwowe i normalne, to sie tylko zmienia głowicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia3410
ok dzieki:) a moglabys jeszcze podac jakies namiary do niego, tzn nr telefonu. a ile kosztuje zwykla wizyta z samym badaniem ginekologicznym bez usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witold Nowak ginekolog poloznik-cytolog przyjmuje codziennie oprocz wtorkow od 16-19 Katowice ul.Dworska 4 tel 032 251 21 21 --------- jestem pod jego opieka od lat - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka122
Osobiście , z całego serca polecam dr. Nowaka. Jestem jego pacjentką od ponad 20 lat. Nie wyobrażam sobie wizyty u innego specjalisty. Lepiej zabrać ze sobą na wizytę 150-200zł aby uniknąć niemiłych sytuacji. W tej kwocie jest full wypas badanie łącznie z cytologią, USG , badaniem piersi , diagnostyką itp. Dr. przyjmuje prywatnie w Katowicach , ul. Dworska 4. Można zapisu na wizytę dokonać telefonicznie lub poprzez sms. Telefon : 607942005.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten lekarz chetnie zgadza sie na cesarke czy robi problemy i ile kosztuje u niego to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę do Gliwic do Serafin Clinic do dr Serafina jest miły, rzetelny, zawsze wysłucha i zrobi wszelkie potrzebne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×